-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
i może nauczę się robić banerki - to bedzie wyzwanie [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/2118.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?controlCode=eb8b785b766138be368f9abf80f1f5f7&id=77301&do=confirm[/URL]
-
[QUOTE] mrs.ka [INDENT]dzięki Ania,ogłoszenia super,wiem ile sie namęczyłaś[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ale dojdziesz do wprawy,zosatało Ci jeszcze około 40 portali ogłoszeniowych,na których możesz dać ogłoszenie[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [/INDENT][/QUOTE] Bardzo śmieszne;) no ale coż robie dalej
-
Hej.Właśnie wstawiłam ogłoszenia dla Rubika [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/23264/Rubik-piesek-o-trzech-lapkach-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16726,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/23264/Rubik-piesek-o-trzech-lapkach-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/konto/?akcja=moje_ogloszenia[/URL]
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Niestety wakacje oznaczaja więcej bezdomniaków a w tym mieście nie ma co liczyć na domy tymczasowe- co mnie bardzo boli. Może ktoś przygarnie chociaż kotka??? Brzemienna kotka pojawiła się na ulicy ale już w bardzo zaawansowanej ciązy. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
kiedy ty ją juz zdązyłas poobcinać? -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Trzeba zacząć działać! -
DIANA młodziutka suczka z tragicznym życiorysem . ma dom!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Lara jest teraz nad morzem:) bawi się swietnie.Zostaje u mnie na stałe.Kwestia umowy....podpiszemy ale wspólnie z całą rodzinką jak wróci moja mama... Lara na plaży zachowuje sie dziwnie a mianowicie całuje wszystkich a zaraz wraca do mnie...nie każdy to niestety lubi wczoraj dostała gazetą:angryy:poza tym boi się wody ale dzisiaj została do niej wrzucona i okazało sie ze umie jak kazdy pies pływać ;) No cóż ma troche nierówno pod sufitem ale ja naprawde ja kocham i koniec z szukaniem domu, ona już go ma!!!pozdrowienia -
DIANA młodziutka suczka z tragicznym życiorysem . ma dom!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Lara coraz bardziej przyzwyczaja sie do mnie i do swojego honorowego miejsca u mnie w domu- na którym oczywiście sama się umieściła. To naprawde kochana suczka, kiedy wreszcie ktoś to zauważy. Wczoraj wyniosła mi ciapa i do dzisiaj go nie znalazłam:lol:, tak starannie go ukryła cwaniara -
DIANA młodziutka suczka z tragicznym życiorysem . ma dom!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2333/img2529a.jpg[/IMG] -
DIANA młodziutka suczka z tragicznym życiorysem . ma dom!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7573/img2495.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9541/img2505f.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1483/img2526t.jpg[/IMG] Zdjęcia z wczorajszego spacerku -
Julka- sunia której smutna historia ciagle zatacza koło!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
W piątek wieczorem Julia została uspiona. Miała 43 stopnie goraczki i drgawki i nie można było dłużej przeciagać jej cierpienia...Weterynarz nie dawał żadnej szansy -
DIANA młodziutka suczka z tragicznym życiorysem . ma dom!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam wszystkich za mój brak organizacji ale naprawde ostatnio wszystko mi spada na głowe. Lara ma sie świetnie, chodzimy na spacerki,nie sprawia żadnych problemów poza tym że ma ogromny apetyt niestety smakuja jej tez buty- szczególnie mojego chłopaka. Do wszystkich kto przychodzi bardzo sie przytula i nienawidzi sie rozstawac, podbija serca moich sasiadów ale dla jej dobra o dom stały trzeba szybko się postarac ,bo z dnia na dzien przyzwyczajamy sie do siebie coraz bardziej. zdjecia zaraz wklejam [CENTER][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9662/lara016.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2608/lara014.jpg[/IMG][/CENTER] -
Julka- sunia której smutna historia ciagle zatacza koło!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Z Julą źle, wiadomo juz że nie możemy jej pomóc. Z pewnościa robione było wszystko co tylko moglismy, niestety bezskutecznie. Prawdopodobnie bedziemy musieli zdecydować sie na skrócenie jej cierpienia. Suczka niknie w oczach, ma skamieniałe podeszwy łąpek i wysuszony nosek...ale chyba jeszcze sie nie poddała, dzisiaj merdała ogonkiem i sporo zjadła. Weterynarz nie daje jej juz zadnych szans ale w niej jest jeszcze iskierka nadziei. -
DIANA młodziutka suczka z tragicznym życiorysem . ma dom!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Może o Diance zapomniano ale madra suczka sama o sobie przypomniała. Zmienił jej sie dom tymczasowy.Dzisiaj została wysterylizowana i sobie odpoczywa, na razie u mnie, prawdpodobnie za kilka dni będzie u Majki.Tylko ze ona nie moze ciągle trafiać na domy tymczasowe, potrzebuje człowieka na stałe. To naprawdę świetny pies, bardzo towarzyski, uwielbia sie przytulać i za wszelką cenę lgnie do ludzi. Klei sie nawet do mojego sasiada:lol:. O 3 w nocy wskoczyła na łozko żeby mnie obcałować, jest naprawde wyjatkowa w swojej ufności. -
Apacz jest w Starachowicach tj woj świetokrzyskie [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Kontakt w sprawie Apacza:660440525 mail [/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=4][COLOR=#ff0000][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL] lub 696031777 Pies naprawdę potrzebuje domu więc bardzo prosimy o pomoc w ogłoszeniach i banerkach, z góry dzięki za zainteresowanie
-
Julka- sunia której smutna historia ciagle zatacza koło!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Jula miała test na nosówkę- wynik pozytywny, przez ostatnie dni walczymy z gorączka która ciągle wynosi powyzej 39:-(. Suczka czuje się różnie raz lepiej raz gorzej, ma problemy z chodzeniem, ciągle jest smutna ale przynajmniej je. Jej rokowania to wielki znak zapytania ale walczymy z jej choroba. Jeśli chodzi o dom stały to narazie trwają negocjacje. Wiadomo że cała rodzina przyzwyczaiła się do Juli i z pewnością nie wyrzucą jej na ulicę ale czy to będzie jej dom stały to kolejny znak zapytania. -
Szczeniaki ze Starachowic potrzebują pomocy!!!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Kolejny szczeniaczek ,,Klusek,, do adopcji, 6cio tygodniowy. Znaleziony razem z rodzeństwem w reklamówce na śmietniku w ostrowcu świętokrzyskim. Piesek przebywa w domu tymczasowym w starachowicach, jest odrobaczony. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8387/sta43082.jpg[/IMG] -
Szczeniaki ze Starachowic potrzebują pomocy!!!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ziutke chce zobaczyć chłopak ode mnie z pracy, jest zdecydowany na szczeniaka- widział zdjecia Ziutki ale chce ja zobaczyć na żywo. Kiedy mogłabym go podesłać? Majaa podam mu jutro numer do Ciebie to ustalcie szczegóły. -
Na domek duza szansa, kolezanka dzisiaj była go poznać i jest zachwycona. Musi tylko namówic pozostałych członków rodziny, więc powodzenia
-
Julka- sunia której smutna historia ciagle zatacza koło!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Prawdopodobnie to nosówka, nie ma u weterynarza podobno testów ale wszystko wskazuje że to jednak to. W każdym razie byłam dzisiaj na spacerku i Julcia biegała za moimi psami szczesliwa, najedzona że pózniej nie dało sie jej z samochodu wywlec taka była zmeczona. -
Szczeniaki ze Starachowic potrzebują pomocy!!!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Majaa a wstawiałaś gdzies te szczeniaki z południa?? -
Wczoraj byłam u Apacza, rzeczywiście rana sie goi, zmieniła kolor a pies wydaje sie pełny nadziei. Zrobiłam mu zdjecia i wkrótce je wrzucę. Jest juz pierwsza osoba zainteresowana adopcja...ale nie zapeszam.
-
Julka- sunia której smutna historia ciagle zatacza koło!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Niestety na razie nie mam na stojąco ale takie ładne na leżąco jest. Jak tylko będzie to wstawię. [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2783/img2170s.jpg[/IMG] -
Szczeniaki ze Starachowic potrzebują pomocy!!!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Wiem, we wtorek to załatwimy tzn ustalimy. Przesłałaś to zdjęcie na sggw?A dzisiaj dowiedziałam się o kolejnym szczeniaku w potrzebie, szczegółów jeszcze nie znam.