-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] czasami niestety nie ma jak pomóc[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/135846-STARACHOWICE-bezdomne-porzucone-niechciane-potrzebujące-pomocy-i-domów/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/QUOTE] To jest dobijająca prawda:-( -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Gabi [URL="http://img156.imageshack.us/my.php?image=dsc05841m.jpg"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5240/dsc05841m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img819.imageshack.us/my.php?image=dsc05854j.jpg"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2001/dsc05854j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img87.imageshack.us/my.php?image=dsc05855j.jpg"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5267/dsc05855j.jpg[/IMG][/URL] Taka śliczna i kochana z niej dziewczyna a zainteresowanie malutkie:-( -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img254.imageshack.us/img254/1589/kolezanka.jpg"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1589/kolezanka.jpg[/IMG][/URL] -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img683.imageshack.us/my.php?image=sta40365.jpg"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2967/sta40365.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#0066cc][URL="http://img254.imageshack.us/img254/1589/kolezanka.jpg"][/URL][/COLOR][/U] Agata o tym piesku piszesz? Straszna bidunia, pojawił się pod tesco koło tygodnia temu. -
Ja dzwoniłam do Marzycielki, żeby ewentualnie ruszyć z pomocą ale okazuje się, że Ona już z psiakiem w Radomiu:) Wielkie gratulacje Marzycielko za udana akcję!
-
Kurczę to takiej nie będzie łatwo znaleźć domek. Bazywkn jeśli nie znajdziesz suni domku prosto z ulicy to będziesz mogła ja wziąść na dom tymczasowy do siebie...chociaż są 2, może jakaś sąsiadka. Tu na dogo nie znajdziesz raczej domu, bo wszyscy dogomaniacy zapsieni ale zawsze możesz liczyć na jakieś rady. Pytałaś się w gminie czy jest możliwość sterylizacji tej suni/suń?
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
To nie ta w takim razie wysterylizowana sunia. Ten rejon jest okropny, masa tam psiaków przy ruchliwej ulicy. Przychodzą tam bo są dokarmiane przez panie z zusu i tesco. -
Koniecznie wrzuć zdjęcia suni i ogłoszenia- najlepiej zamówić na jakimś bazarku ogłoszeniowym.
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[B]aagata8 [/B]jak wygląda sunia którą dokarmiasz? biała z czarnymi uszkami? jeśli o tą chodzi to jest ciachnięta przez jednego starachowickiego pomagacza. Psów na radomskiej rzeczywiście masa, trudno się połapać który bezdomny a który czyjś:-( -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u zwierzaków. Koty bardzo lgną do człowieka ale dzisiaj było ich tylko 4- nie wiem co zresztą. Sterylizacja kocic ustawiona na piątek, więc transport najwcześniej za półtora tygodnia. Miejsce docelowe - KOCI AZYL- Konstancin, porozmawiam z tatą Oli- on jeździ do wawy może by je zawiózł. Psy bez zmian. Ktoś niby miał wziąść jednego ale jest na miejscu. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Wadercia Ty to wiesz jak człowieka podnieść na duchu:evil_lol: Nowe ogłoszenia Pradusia [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/prado-25-letni-mix-w-typie-on-szuka-domku-na-stale-ID3zMV.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,21435,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ci wielkie Paulina, po sterylce pojadą jak nic się nie zmieni. Mam do Ciebie tylko prośbę mogłabyś na miau napisać o transporcie? do konstancina, do radomia dowieziemy jakoś. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Witam cioteczki i Pradusia Nadal nikt do mnie w jego sprawie nie dzwonił i powoli wpadam w panikę:-( -
Właśnie trafiłam na wątek, też jestem ze starachowic więc jakby była jutro potrzebna pomoc to się piszę (od południa).
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ale duże chłopy:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że staruszek przeniesiony, może nie poprawiło to jakoś znacząco jego sytuacji ale zawsze coś jeszcze sianka się upcha i będzie mu cieplej. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
mrs.ka zaktualizuj 1-wszą stronkę w wolne chwili oczywiście:) Co myślisz o tym żeby w poniedziałek podjechać na rtg? jeśli się tam oczywiście zgodzą. -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Acha rodzice mojego tz mówią do Soni Gabi- mnie się to imie też bardziej podoba. Monia zmień proszę na 1wszej. Zamówiłam jej pakiecik, dzisiaj odebrałam 1 beznadziejny tel i całkiem konkretnego maila. -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj odrobaczyłam Sonię. Rodzice tz są bardzo zniecierpliwieni i chcą, żebym ją jak najszybciej zabrała a tu żadnych tel. nadal:-( -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
2 kocice prawdopodobnie pojadą do kociego azylu. Bedzie potrzebny transport. Najpierw czekamy na sterylkę. -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Jana-J wet najpierw oceni ich stan i zakwalifikuje do zabiegu o to się nie martw. Paulina dzięki wielkie za pomoc, niestety póki co nic nie wynikło. W najgorszym wypadku zwierzaki zostana na miejscu ale przynajmniej nie będzie ich więcej. A karmą uda się jakoś wspomóc mam nadzieję.