Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. gonia66 jeśli możesz prosimy o pomoc w rozsyłaniu wątku, może któraś z nas trafi akurat na kogoś z okolic
  2. [quote name='andzia69'] czasami niestety nie ma jak pomóc[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/135846-STARACHOWICE-bezdomne-porzucone-niechciane-potrzebujące-pomocy-i-domów/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/QUOTE] To jest dobijająca prawda:-(
  3. Nowe zdjęcia Gabi [URL="http://img156.imageshack.us/my.php?image=dsc05841m.jpg"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5240/dsc05841m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img819.imageshack.us/my.php?image=dsc05854j.jpg"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2001/dsc05854j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img87.imageshack.us/my.php?image=dsc05855j.jpg"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5267/dsc05855j.jpg[/IMG][/URL] Taka śliczna i kochana z niej dziewczyna a zainteresowanie malutkie:-(
  4. Abra a może w środę? To ja bym się też postarała dojechać
  5. [URL="http://img254.imageshack.us/img254/1589/kolezanka.jpg"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1589/kolezanka.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://img683.imageshack.us/my.php?image=sta40365.jpg"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2967/sta40365.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#0066cc][URL="http://img254.imageshack.us/img254/1589/kolezanka.jpg"][/URL][/COLOR][/U] Agata o tym piesku piszesz? Straszna bidunia, pojawił się pod tesco koło tygodnia temu.
  7. Ciotki nie ma tu nikogo z okolic Lipska kto mółgłby sprawdzić czy psiaki są tam jeszcze??? Paulina może napisz w tytule...
  8. Ja dzwoniłam do Marzycielki, żeby ewentualnie ruszyć z pomocą ale okazuje się, że Ona już z psiakiem w Radomiu:) Wielkie gratulacje Marzycielko za udana akcję!
  9. Kurczę to takiej nie będzie łatwo znaleźć domek. Bazywkn jeśli nie znajdziesz suni domku prosto z ulicy to będziesz mogła ja wziąść na dom tymczasowy do siebie...chociaż są 2, może jakaś sąsiadka. Tu na dogo nie znajdziesz raczej domu, bo wszyscy dogomaniacy zapsieni ale zawsze możesz liczyć na jakieś rady. Pytałaś się w gminie czy jest możliwość sterylizacji tej suni/suń?
  10. To nie ta w takim razie wysterylizowana sunia. Ten rejon jest okropny, masa tam psiaków przy ruchliwej ulicy. Przychodzą tam bo są dokarmiane przez panie z zusu i tesco.
  11. Koniecznie wrzuć zdjęcia suni i ogłoszenia- najlepiej zamówić na jakimś bazarku ogłoszeniowym.
  12. [B]aagata8 [/B]jak wygląda sunia którą dokarmiasz? biała z czarnymi uszkami? jeśli o tą chodzi to jest ciachnięta przez jednego starachowickiego pomagacza. Psów na radomskiej rzeczywiście masa, trudno się połapać który bezdomny a który czyjś:-(
  13. Byłam dzisiaj u zwierzaków. Koty bardzo lgną do człowieka ale dzisiaj było ich tylko 4- nie wiem co zresztą. Sterylizacja kocic ustawiona na piątek, więc transport najwcześniej za półtora tygodnia. Miejsce docelowe - KOCI AZYL- Konstancin, porozmawiam z tatą Oli- on jeździ do wawy może by je zawiózł. Psy bez zmian. Ktoś niby miał wziąść jednego ale jest na miejscu.
  14. Wadercia Ty to wiesz jak człowieka podnieść na duchu:evil_lol: Nowe ogłoszenia Pradusia [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/prado-25-letni-mix-w-typie-on-szuka-domku-na-stale-ID3zMV.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,21435,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL]
  15. Dzięki Ci wielkie Paulina, po sterylce pojadą jak nic się nie zmieni. Mam do Ciebie tylko prośbę mogłabyś na miau napisać o transporcie? do konstancina, do radomia dowieziemy jakoś.
  16. Witam cioteczki i Pradusia Nadal nikt do mnie w jego sprawie nie dzwonił i powoli wpadam w panikę:-(
  17. Właśnie trafiłam na wątek, też jestem ze starachowic więc jakby była jutro potrzebna pomoc to się piszę (od południa).
  18. Dobrze, że staruszek przeniesiony, może nie poprawiło to jakoś znacząco jego sytuacji ale zawsze coś jeszcze sianka się upcha i będzie mu cieplej.
  19. mrs.ka zaktualizuj 1-wszą stronkę w wolne chwili oczywiście:) Co myślisz o tym żeby w poniedziałek podjechać na rtg? jeśli się tam oczywiście zgodzą.
  20. Acha rodzice mojego tz mówią do Soni Gabi- mnie się to imie też bardziej podoba. Monia zmień proszę na 1wszej. Zamówiłam jej pakiecik, dzisiaj odebrałam 1 beznadziejny tel i całkiem konkretnego maila.
  21. Abra sama to nie ma sensu żebyś jechała. Bedziesz się z chamem sama kłócić, potrzebne wsparcie bez wątpienia. Ile to Lipsko jest od Radomia? Chyba całkiem blisko, może ktoś stamtąd sprawdziłby chociaż czy psiaki nadal są?
  22. Dzisiaj odrobaczyłam Sonię. Rodzice tz są bardzo zniecierpliwieni i chcą, żebym ją jak najszybciej zabrała a tu żadnych tel. nadal:-(
  23. 2 kocice prawdopodobnie pojadą do kociego azylu. Bedzie potrzebny transport. Najpierw czekamy na sterylkę.
  24. Jana-J wet najpierw oceni ich stan i zakwalifikuje do zabiegu o to się nie martw. Paulina dzięki wielkie za pomoc, niestety póki co nic nie wynikło. W najgorszym wypadku zwierzaki zostana na miejscu ale przynajmniej nie będzie ich więcej. A karmą uda się jakoś wspomóc mam nadzieję.
×
×
  • Create New...