-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
Ania102 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak długo Rudy może być u pani Irenki? Co później? Ja teraz nie mam jak rzucić groszem, 10 mogę wpłacić ale co to:-( bo coraz cieniej a psów przybywa. Powstał już bazarek na Rudego? -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Mrs.ka zdradz nam tajemnice scesji z prezydentem. Kurde podobno już było w naszej lokalnej tv ale szczółów nie znam, komuś tam w pracy obiło się o uszy. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata od kleojoanny 10 zł:) Dziękujemy bardzo! To zaległa za sierpień czy za wrzesień napisz jeszcze. -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Kolejne wyrzutki starachowicke- sunia z dwoma szczeniakami. Sunia tydzień temu została zauważona na strefie ekonomocznej. Prawdopodobnie została wyrzucona bo pojawiła się nagle z podrośniętymi szczeniaczkami. Sunia malutka, drobniutka, wylękniona. Przez ten tydzień była dokarmiana przez dwie kobiety w firmie, które zorganizowały szybką zbiórkę wśród pracowników i psiaki są zaszczepione:) i już w DT załatwionym przez mrs.kę. Ile tam będą jutro pojadę omawiać szczegóły. Sunia [URL=http://img80.imageshack.us/my.php?image=sta40191.jpg][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7426/sta40191.jpg[/IMG][/URL] i z córeczkami [URL=http://img692.imageshack.us/my.php?image=sta40194.jpg][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3462/sta40194.jpg[/IMG][/URL] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ares nie jedzie jednak do DT, póki co zostaje na starych śmieciach a my szukamy dalej. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Weronia zadzwonię jutro do Renaty i dowiem się szczegółów, bo wiem że ona już kogoś na kontrolkę wysyła ale świetnie byłoby jakbyś Ty tez poszła, bo znasz sprawę i moze byłoby razniej. -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']wlizłam na wątek, a tu może sunia nie szuka domku;)[/QUOTE] Witamy Cię Andziu, szuka szuka- chociaż bardzo bym chciała żeby ją wzieli, bo taki fajny domek się marnuje. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Wiesz Elu urwaliśmy dyskusję bo może ucierpiałby w końcu na tym mój laptop bo miałam ochotę nim rzucić. Masakra z tymi ludźmi wszędzie znajdą interes. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię jutro do Renaty i wezmę nr tel. Reniu jeśli czytasz to wyślij mi mailem a zadzwonić i tak zadzwonię:) -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Nie moja droga ja to załatwiłam Paweł się nie odzywał:) -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Załatwiłam Soni nowy- świetny tymczasik- u rodziców mojego TZ, będę modły odprawiać żeby zostawili ją na zawsze. To bardzo dobrzy ludzie, niedawno odszedł ich psiak i trudno im się zdecydować na następnego. Zawsze podrzucam im moją Zuzkę na ,,wakacje,,.Doskonale się nia zajmują. Karma zawsze z wysokiej półki, Zuzia wraca szczęśliwa i wyczesana. Bardzo bym chciała żeby zdecydowali się na psiaka bo mogliby jakąś bidę naprawdę uszczęśliwić- będę nad tym pracować:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ares jedzie do domu tymczasowego do Nes2009. -
Super Ilona, że się angażujesz. Witamy w gronie psichmaniaków:)
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Super, że to właśnie ona sprawdzi domek, bo poznała psiaki osobiście:) Ciotki zapraszam na mój bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193343-Płaszczyk-skórzany-i-kurtki-na-Prado-i-Sonię-do-3.10-g-23[/URL] -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia też uszatka ma zamówione- oby szybciutko domek znalazła bo pani Ewa zakochana a warunków na 3 psa nie ma i trochę mnie to przeraża. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
To dzwoń Dominika bo ja jak zawsze puste konto i mogę tylko do Ciebie i Renaty dzwonić, ja wysłałam jej pw. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
W Poznaniu? Może Weronia, już wysyłam jej PW -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się laluniu cioteczkom. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
No właśnie zrob to- a może akurat. Mrs.ka zakładamy Aresowi wątek osobny. W czwartek jesteśmy wstępnie umówione na rtg dla Areska jeśli nic nam nie stanie na drodze, bo z tym różnie bywa. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Oba domki okazały się porażką o babce już wyjaśmniłam a chłopak chciałby żeby mu placić za utrzymanie psa! Bo poczytał na wątku, że w hoteliku więc on weźmie chetnie na stałe za jednorazową opłatą. Tracę siły naprawdę do tych ludzi:placz: -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
W takim razie dziękuję kleojoanno w imieniu Pradusia... zaraz wpiszę Cię do deklarowiczów. Długo nie odpisywałaś i po prostu myślałam, że zniknęłaś z dogo na zawsze. Ta dzisiejsza wpłata to za sierpień bedzie?