-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Bamboo ma ok 15 lat więc szybko się męczy. Megii1 czekamy na zdjęcia z niecierpliwością:) -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Cioteczki sąsiedzi potrzebują wsparcia. Zajrzyjcie na wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193615-PMOCY-BABESZJA!!!-5-maluszk%C3%B3w-b%C5%82aga-o-wspatrcie-na-leczenie!!-Jeden-ju%C5%BC-za-TM-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/193615-PMOCY-BABESZJA!!!-5-maluszk%C3%B3w-b%C5%82aga-o-wspatrcie-na-leczenie!!-Jeden-ju%C5%BC-za-TM-%28[/URL] -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj potwierdził lekarz wet. z Wąchocka zlecenie na sterylizację kocic :) Będę je prawdopodobnie osobiście dowozić Paulina78 rozmawiałam w końcu z Panią ale nic nie ustaliłyśmy,po sterylkach będę miała więcej info o kotach a przynajmniej bedę wiedziała, który to kot a która kotka bo z tym mam nawet problemy. Podeślę Ci zdjęcia to wstaw na miau. Ok? Majaa ale osoba w połowie odpowiedzialna za sytuację psów na martenowskiej nie żyję a ta druga po prostu ma inne metody działania a chyba nie można jej zarzucić, że się nie stara -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Mrs.ka może w piątek weźmiemy go na to rtg jak się uda? A Ty działaj bo dobry plan. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
My też mamy fontannę i nowy basan a dzisiaj w tygodniku wyczytałam, że jesteśmy gminą dbającą o finanse mieszkańców. Szkoda, że niektórzy są pominięci w tym dbaniu...bo to my odwalamy kawał roboty za gmine i my płacimy z własnej kieszeni- za coś na co mają przeznaczone pieniądze (mam na myśli bezdomniaki). -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Za wrzesień przelew poszedł. W tym miesiącu póki co niewiele się uzbierało z bazarków. Ciężko jest ogólnie i najgorsze, że nikt nie dzwoni:-( Zapraszam na bazarek naszej dogo-artystki moniki083 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194114-Obraz-z-kotem-oraz-naszyjniki-hand-made-.-na-Gaje-i-Prado.-20.10[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194142-psie-ksiazki-na-Prado-i-Gaje.20.10.22.00[/URL] Ja ruszę z następną ciuchownią jak troszkę czasu będzie -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Mrs.ka dzwonił ktoś? Chyba z ogłoszenia Zuzki2 zadzwonił do mnie pan w sprawie czekoladek, przekierunkowałam do Ciebie i czekam na wieści. Mam nadzieję że soboie nic nie zrobisz jak się zaczną tel:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='megi345']Żabka kochana została jeszcze na łańcuchu :([/QUOTE] Megi345 masz może czas na spacerek w piątek? -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam na efekty i akurat jestem optymistycznie do tego nastawiona, bo jak nie zrobią tego, żeby ograniczyć ilość kotów to po to żeby nie mieć więcej takich nalotów jak dzisiejszy. Majaa w przypadku bernardynki trzeba było ,,nagle i już,, jej pomóc. Nie wiem kogo nazywasz oszołomami ale kilka osób ,,nie oszołomów,, pojawiło się na miejscu żeby pomóc jak mogą i to zrobili. 2 koty, szczeniak i bernardynka bezpieczne- moim zdaniem to dużo. -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Ania102 replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Takie dziecko nadzieją narodu! Oby tak dalej mała -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałabym Dziękujemy Abrakadabrze za transport suniek z Radomia do Megii1 i Bożenie ze Starachowic do Radomia:Rose: -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Już przepraszałam...tylko czy wybaczy?:lol: -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ciotki może któraś chciałaby kota na ścianie? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194114-Obraz-z-kotem-oraz-naszyjniki-hand-made-.-na-Gaje-i-Prado.-20.10[/URL] -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj na rozmowie u burmistrza- obiecał wysterylizować kocice:) -
Taki podrostek już z niego i jak pozuje do zdjęcia:lol: Malutki tak się wycierpiał...ale jakich za to znalazł cudownych opiekunów. Jestem pełna podziwu Ilona_:lol:
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
aagataa8 w naszym mieście jest garstka osób, która pomaga bezdomniakom i robimy to we własnym zakresie, za własne pieniądze- miasto nic do tego nie dokłada. Oficjalnie mamy hycla!a nieoficjalnie mordownię stworzona przez miasto dla wygody. Sunia z cieczką to ogromny problem bo za jakiś czas pojawią się bezdomne szczeniaki. Może porób suni zdjęcia i porozgłaszaj ja trochę. Może jakiś Twój znajomy weźmie ją pod opiekę a Ty mogłabyś szukać jej domku, ktoś na pewno pomoże w ogłoszeniach. I sorki wielkie allegro zrobiła Zuzka2 -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Śliczniutni jest Praduś. Jamor jemu po kastacji przybyło? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Kolezanki jeszcze nie było ale ja dzwoniłam. Cały dom jest zakochany w Tosi - pierwszej nocy chciała spać z Panem w łóżku ale pokazano jej nówkę sztukę pontonik - zrozumiała i śpi już tylko tam, ma parę długich spacerów dziennie bo każdy chce z nią chodzić i generalnie jest pupilką całej rodziny. Jak dla mnie lepiej trafić nie mogła:)[/QUOTE] Jak dla mnie też nie:) Oby teraz Tym się poszczęściło. [B]Podziękowania dla Renaty- 5 suń z piekła wyciągnęła:lol:[/B] -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zbiorowe allegro od Zuzki2 [URL]http://allegro.pl/psy-ze-starachowic-piekne-i-kochane-i1267352392.html[/URL] Dziękujemy -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Cichutko u psiaków...Ja też nie byłam u nich i żadne nowe wieści do mnie nie dotarły. Anettta wysłałam Ci pw- doszło bo czekam na odpowiedz:)