Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Więc czekamy czy komuś od Abry uda się sprawdzić jutro- jeśli nie to czy robimy składkę na paliwo dla viris i jedziemy?
  2. Na zdjęciach Kubulek wygląda znakomicie:) Z tą kastracją to też uważam, że można poczekać biorąc pod uwagę jego stan ale z drugiej strony to może wpłynąć pozytywnie na jego psychikę. Wet musi koniecznie doradzić
  3. Wpłynęło 30 zł od jezzbel- bardzo dziękujemy!
  4. Gabi zostaje tydzień dłużej-tylko dlatego, że ja jestem zawalona praca w tym tygodniu i zlitowali się. Gdzie jest domek na stałe dla Tej ślicznej dziewczynki???:-(:-(:-( Ciotki proszę pomóżcie w ogłoszeniach- wykupiłam pakiet i czekam niecierpliwie w kolejce...
  5. Zapisuję...
  6. Tragedia w tym naszym mieście:-(:-(:-( A to fotka zakochanej pary spod tesco:-( [URL=http://img641.imageshack.us/my.php?image=sta40379p.jpg][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7742/sta40379p.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze taki maluch- dzisiaj przepadł [URL=http://img36.imageshack.us/my.php?image=sta40392.jpg][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2875/sta40392.jpg[/IMG][/URL]
  7. Strasznie mi żal Basi a równocześnie jestem szczęśliwa, że trafiła pod opiekę pani Ewy. Dobrze, że Basia już po zabiegu...było duże ryzyko biorąc pod uwagę jej stan:-( Anettta dzięki za info
  8. Bardzo dziękuję Ella71:Rose::Rose:
  9. To trzymam kciuki! Jesli psiaki będą to umawiamy się na środę? Aniu pogubiłam się...to Ty byś dostarczyłą psiaki do gallegro?
  10. Monisiu ale dzisiaj go nie widziałam...Wątek założe jeśli psiak będzie się kręcił- dzwoniłam dzisiaj po hotelikach tak profilaktycznie
  11. [quote name='Ania-tygrysiczka']Nie udało się nam zgrać grupy na dziś, wlodi nie odbiera telefonu, a potrzebujemy jeszcze jednego faceta. Dogrywamy w takim razie na przyszły tydzień. Mamy już Wikinga i samochód, potrzebny jest jeszcze jeden męski egzemplarz i chociaż jedna dziewczyna.[/QUOTE] Ja i viris możemy jechać w środę- przed chwilą rozmawiałyśmy. Moze wcześniej uda się ustalić Abrze czy psiaki nadal są na miejscu.
  12. [B]POMOCY JUTRO MUSZĘ ZABRAĆ GABI Z DT. [/B] Proszę nie mam gdzie jej umieścić...Przychodzi mi do głowy tylko płatny tymczas.Rodzice mojego TZ- chcieli żebym zabrała ją dzisiaj. U mnie w domu powiedzieli NIE. Proszę pomóżcie mi zorganizować inny tymczas - tu nie znajdę nikogo...
  13. Kury! Powodzenia w nowym życiu ( tzn. w nowym miejscu- oczywiście:) ) 2 kocice wysterylizowane dzisiaj- czuja się dobrze-GMINA ZAPŁACIŁA! Psiaki zostają na miejscu z NOWYM opiekunem, który mam nadzieję, że poradzi sobie z zadaniem i wszystko się ułoży. Facet naprawdę bardzo prozwierzęcy, prospołeczny i wogóle PRO- więc będzie dobrze. Koty nadal szukają domów- mam nowe zdjęcia- trzeba ruszyć z ogłoszeniami. Jeżeli nic sie nie znajdzie to 2 pojadą do kociego azylu (transport Starachowice- Konstancin)
  14. Ella71 mam ogromną nadzieję, że Teri się znajdzie...
  15. Ciągle marzę o domku dla Prado a równocześnie boję się, że jak już się znajdzie to czy będzie wszystko w porzadku. Przeraża mnie ilość nowych bezdomniaków w Starachowicach i ta bezradność...Cieszę się, że Prado jest bezpieczny i naprawdę bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, ta materialna, duchową i fizyczną. Wkleję zdjęcie psiaka który został wyrzucony na dniach- pies zupełnie nie radzi sobie na ulicy- chodzi z podwiniętym ogonkiem, okropnie wylękniony, biega po ulicy- nie mogę mu pomóc a może jest szansa dla takiego małego psiaka... Tu na dogo różne cuda się dzieją... [URL="http://img203.imageshack.us/my.php?image=sta40392.jpg"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2875/sta40392.jpg[/IMG][/URL]
  16. Dziękuję bardzo jezzbel:loveu: Druga niespodzianka po Morabit - [B]OGROMNIE DZIĘKUJĘ[/B]
  17. [quote name='monika083']Mala ma obserwatora na allegro .. Aniu ,byly jakies telefony?[/QUOTE] Nie Monika...żadnego:-(
  18. Mrs.ka pytałam Staśka ile może mieć Ares- obie wiemy w jakim stanie był-ale powiedział, że ok 14-15. To tak, żebym nie zapomniała. Fakt jest taki, że nie mamy za bardzo co dla niego zrobić, bo jeżeli amputujemy mu łapę a on nie schudnie to przestanie wogóle chodzic....
  19. Zdrójka dzięki ogromne - jeśli z Abra uda nam się ustalić, że pieski tam są to kasa nie pójdzie na marne!
  20. Aniu dziewczyny w kielcach mają naprawdę poważne sprawy na głowie, ze starachowic jestem ja.Chcesz pisać do kogoś napisz- może się uda. Rozmawiałam z Abra, pewnie wejdzie na wątek i przedstawi swój punkt widzenia sprawy i ewentualną możliwość działania. [B]Jestem w stanie jechać na 100% w środę[/B] ale tu (brak miejsca na przeczekanie) nie mogę przywieź psów jeśli: po piersze żyją, po drugie uda mi się je samej wyrwac... Poza tym musiałby ktoś dojechać do Lipska żeby je zawieź dalej- być moze będzie to Abra ale ona też ma swoje zajęcia, pracę i sprawy i dzieli ją duża odległość. Kurdę naprawdę nie ma tu nikogo kto mieszka blisko?? I może tylko sprawdzic?
×
×
  • Create New...