Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Nadal żadnych telefonów:-( Ciotki nie opuszczajcie Gabi..........
  2. Doszła wpłata od Marabit 100 zł! Dziękuję bardzo za taką cudowną niespodziankę:loveu::loveu:
  3. Dzwoniłam do komety, razem to my też raczej nie damy rady bo ja mieszkam w starachowicach- woj. świętokrzyskie! Szukajmy dalej, ja dzwonię do ludzi spoza dogo, mój tz oczywiście nie zainteresowany pomocą...
  4. Póki co viris jest w szpitalu! Akcję musimy przełożyć- ja sama niestety nie pojadę taki kawał drogi. Jestem też bardzo ograniczona czasowo. Viris do niedzieli nie wyjdzie a mi pasuje niedziela i środa-tylko. Pozostałe dni do wszystkich świętych pracuję po 12 godzin. Jestem upośledzona mobilnie- nie dam rady jechać sama. Nie mam kogo prosić o pomoc innego. Gallero będziemy nadal kminić a Ty trzymaj miejsce. I może zaczniemy powoli robić zbiórkę na paliwo???
  5. Mnie też to już wykańcza- pies który był pod tesco zniknął- mam nadzieję, że nie jest u hycla. Nie wiem co się dzieje, na ulicach jest pełno psiaków - śpią zwinęte w kłębki w liściach- wszędzie...a zima tuż tuż. W dodatku żadnych tel w sprawie adopcji...
  6. Mogę jechać razem z viris, jakoś dotrę do Ostrowca- tylko teraz zobaczymy czy znajdziemy wspólny termin. Z tym u mnie ze względu na beznadziejne ułożenie grafiku przez przełożoną nie jest łatwo. I jeszcze jak psiaki z Lipska dotrą do wawy?
  7. Ja ze Starachowic, ode mnie to jest jakieś 60 km i ja sama i tak bym nie pojechała bo kiepski ze mnie kierowca.
  8. Toż to ON-ek! Zdjęcia super. Rescal dawaj więcej- będziemy cieszyć oczy:)
  9. Cioteczki zapraszam serdecznie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194672-Ciuchowisko-dla-Prado-i-Soni-do-27.10.g-21.00[/URL]
  10. Megii1 jak się mają dziewczynki? Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194672-Ciuchowisko-dla-Prado-i-Soni-do-27.10.g-21.00[/URL]
  11. Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194672-Ciuchowisko-dla-Prado-i-Soni-do-27.10.g-21.00[/URL]
  12. Gonia dobry pomysł ale co dalej??? Nadal nawołuję Kometę? Ja też mogłabym tam jechać ale jako, że kasy też nie mam to byłoby to bezsensu jechać, zobaczyć i wrócić. Ja inaczej pomóc nie mogę, bo DT u mnie w mieście nie ma. Paulina mogłaby wziąść szczeniaki (chyba w ostateczności bo sama ma niezłą sforę ) ale suką też trzeba byłoby się zająć, bo przecież wiadomo, że będą następne- problem trzeba było by rozwiązać na dobre.
  13. Póki co zapisuję. Deklaracją stałą nie pomogę- bo sama już nie mam za co spłacać hoteliku dla mojego Prado. Czekam na bazarki. Sunia śliczna
  14. Ciotki to co w końcu? [B]Kometa zajrzyj na wątek- bo był założony na Twoją prośbę![/B]
  15. Jak będzie wiadomo co i jak, a nie będzie mnie na wątku to dajcie znać na pw. Tylko, że w weekend byłby transport ode mnie do Radomia a po nie za bardzo. W przyszłym tygodniu nie wyrobię z pojechaniem na św. krzyż bo nie mam dnia wolnego.
  16. Czyli póki co mam nie jechać po psa?
  17. Gumtree Gabi- próbowałam wyróżnić ale niestety mam problem z płatnościa, więc postaram się jutro. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Gabi-5-miesieczna-suczka-wyrzucona-z-samochodu-szuka-domku-W0QQAdIdZ236466784[/URL]
  18. Mrs.ka co wynikło z przekierunkowanego chętnego?
  19. A konkretnie o jakim okresie czasu myślisz? Takiemu psiakowi naprawde może być cięzko coś znaleźć- i co wtedy? Paulina ma rację- tzrba mu zaoszczędzić zmian. On potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji.
  20. Sleepingbyday z tym dałabym radę ale muszę wiedzieć co dalej- ja naprawdę mogę tyle zrobić w tej sprawie- tymczasu nie wyczaruję, może ktoś zadzwoni do tego schroniska. Ładna psinka- może rzeczywiście ma szansę. A wogóle to ona na pewno bezdomna?
  21. Dzięki Andziu Monika robiła allegro [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193318-Cudna-Gabi-5-msc-dziecko-szuka-domu.-Starachowice/page2[/URL] Skończyło się i zrobimy następne ale jak masz czas i chęć to zrób Ty może Twoje przyniesie szczęście;) Zamówiłam pakiecik ale długo trzeba czekać na ogłoszenia-ciągle zaglądam i jeszcze ich nie ma, same robimy tam gdzie umiemy ale poza kilkoma głupimi mailami szału nie ma. Mam nadzieję, że w końcu ktoś się odezwie, bo bardzo mnie to łamie
  22. [quote name='andzia69'] nie tylko u was niestety[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/135846-STARACHOWICE-bezdomne-porzucone-niechciane-potrzebujące-pomocy-i-domów/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/135846-STARACHOWICE-bezdomne-porzucone-niechciane-potrzebujące-pomocy-i-domów/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/QUOTE] szkoda ze nie tylko u nas...Andzia naprawdę jesteś rewelacyjną pocieszycielka;):evil_lol:
  23. Nikt nie dzwoni w sprawie adopcji:-(
  24. To mam po niego jechać? Z mojej strony mogę pojechać i złapać jak się uda- wyciągnę kogoś do Radomia albo dowiozłaby go tam moja znajoma. Muszę wiedzieć co w końcu. Jutro mogę to zrobić albo w czwartek ale dajcie znać konkretnie.
×
×
  • Create New...