-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ale wiesz Jaaga co jest najgorsze, że to nie jest biedne miasto co chwila coś nowego powstaje: basen, fontanna, plac widokowy- Miasto ma pieniądze ale wyrwać grosza na bezdomniaka graniczy z cudem. A wiesz jacy ludzie taka włądza- liczą się inne priorytety:-( -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
To właśnie ta Sonia:) Od nas prawdopodobnie jedzie na jej miejsce jej klonik...jak deklaracje będą. Dzięki sator, to odezwe sie jak troszkę czasu bede miala:) -
Byłam dzisiaj u psiaków z Viris i Bożeną, są kolejne foty. Psiaki nakarmione. 2 maluchy mają niebieskie oczko. Psiaki są okropnie zawszone i zawszolone. Klara dała mi się wygłąskać, ta jej dorosła córka- strasznie dzika, bacznie obserwowała. Kilka osób ze wsi zeszło się jak tam byłyśmy ale nic konkretnego. 1 powiedział, że to w sumie prywatny teren ale możemy sobie przyjeżdzać, jaden że są wolne stodoły ale nic nie wynikło z tego gadania. Czy ktoś może wstawić wątek na wystawy i popytać o ten transport? Ktoś tu (przepraszam wolno działą net) zadeklarował dla 2 dt z kalisza.
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[B]Jaaga[/B] dzięki ogromne za zainteresowanie, z psiakiem naprawdę nie mam pomysłu. Tym bardziej, że biega z nimi jeszcze jeden i teraz znowu kolejny. U nas naprawdę ciężko... Viris była ze mną dziś obfociła psiaki i wstawi albo mi prześle. Kolega Suni ten najlepszy dziś kuleje. Ma ślad bo ugryzieniu na mordce i jakieś 2 stare blizny na obu przednich łapach. [B]Savahna[/B] póki co zbieramy na samą Sunię to czy deklaracja aktualna? Napiszę do moda o przeniesienie wątku.... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ella71 widziałaś nasz wątek ala- bernardynki? Zajrzyj koniecznie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195826-Swiętokrzyska-wieś-SUNIA-w-typie-bernardyna-i-jej-10-dzieci-na-gołej-glebie!!!POMOCY?p=15670724#post15670724[/URL] Oby Terri się znalazł...długo już go nie ma. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Szyja Jazza w fatalnym stanie- dobrze, że Bożena go zabrała! Jutro będę miała jego kolejne zdjecia. [INDENT][quote name=' mrs.ka'] [INDENT]Niestety , tak wygląda całe świętokrzyskie, w każdym miasteczku, czy wsi jest tak samo, tylko dogomaniaków tam nie ma . [/INDENT][/QUOTE] U nas jest ich wyjątkowo mało, może po prostu ludzie są przyzwyczajeni do bezdomnych psów, których tu nie brakuje i nie widzą w tym tragedii. Bezdomny pies jak drzewo czy słup- w sumie dla większości niezauważalny. [/INDENT] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Bamboo! Trzymaj się ciepło dziadeczku. Wet-siostro BŁAGAM opiekuj się nim, mam nadzieję, że nie będzie problemów -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dostałam odpowiedź od Soemy! Ciachamy sunię! Agatko błagam złap ją jutro i błagaj o DT na weekend, coś przez 2 dni wykombinuję. Chodzi tylko o 8 dni -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Sonię kielecką? Proszę zajrzyj na wątek jej klona. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195685-ZBIERAMY-DEKLARACJE-STAŁE!Starachowice-Sunia-pod-tesco-każdy-przechodzi-obojętnie[/URL] sator_rzeczy z chęcią przyjmę, co prawda ostatnio brakuje mi czasu totalnie, bo psiaków coraz więcej ale może uda mi się zrobić A może któraś z cioteczek zrobi nam bazarek? -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
albo...dokładnie! Chore miasto! Prawdopodobnie miasto nic nie dorzuci do sterylki, bo znajoma widziałą się z panem z komunalnego- który tłumaczył, że tak projekt jest ale nic w tym roku nie wypali i hycel też jest, bo niby co mieliby robić:-( [CENTER][B]PROSIMY O DEKLARACJE I ROZSYŁANIE WĄTKU...[/B] [B]DAJMY SUNI SZANSĘ I ODROBINĘ MIŁOŚCI[/B][/CENTER] -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[INDENT][quote name='mrs.ka'] [INDENT]najgorsze to ,że ... nasz wet już też tego nie wytrzymał i zdrowie mu wysiadło. Nikt nie zrobi tak sterylki jak ON. [/INDENT][/QUOTE] Jak on zawali to już klapa będzie totalna. Mam nadzieję, że się pozbiera- nawet do niego nie dzwoniłam, żeby się szybciej zregenerował:) [B]ESTRELLA[/B] witam gorąco u nas i ogromnie dziękuję za banerek. Z Sunią nie ma problemu jeśli chodzi o zbliżenie się do niej, przytulanie ale panicznie wystraszyła się wczoraj smyczy. Ona jest przy bardzo ruchliwej ulicy i nie chciałyśmy na siłę łapać. Mamy sedalin, jeśli Agata bedzie miała gdzie ją przetrzymać i poradzi sobie jutro to ją złapiemy ale u nas (wiem, że się powtarzam) masakra z dt, wszyscy psiarze zawaleni po sufity a jest nas garsteczka. A Ci co nie zawaleni po sufity mieszkaja z rodzicami:shake: [/INDENT] -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Jaaga my musimy tu coś wymyśleć, ona za tydzień to może się oszczenić. Nie wzięłyśmy jej w sumie wczoraj do weta, ja najbiższy termin kiedy mogę jechać to poniedziałek i mam ogromną nadzieję, że wet w koncu wyzdrowieje i pomoże. -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
i bez deklaracji... -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[INDENT][quote name=' Zofija'] [INDENT]U Czarodziejki jest super i niedrogo. Dziewczyny moze by ją już wziąć spod tych sklepów????? [/INDENT][/QUOTE] Zofija ona jedzie- tzn ma szansę jechać do Jaagi i nam się ta opcja bardzo podoba, tylko zakręty się pojawiają. Wpiszę to do pierwszego postu [/INDENT] -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia bardzo mile widziane. Póki co mogę powiedzieć, że Sunia jest łagodna, ufna, kocha ludzi, ma około 2 lat. Musimy zebrać te deklaracje,ciotki proszę bardzo. Ja mam swoje stado w domu i psa w hotelu z brakiem 340 zł deklaracji stałych, nie mogę wpakować się w następną niejasną sytuację, bo naprawdę nie mam na to możliwości. Jest też problem, bo nikt nie chce wziąść Suni na jeden głupi, krótki tydzień! Kogo mogłam pytałam prosiłam, aagataa też...Do domu mi nie pozwolą zresztą nie dałabym rady zająć się tyloma psami. Mam w domu młodą sunię i każde siki ścieram potajemnie, wychodzę do pracy w strachu co będzie jak rodzice w końcu się wkurzą, mój staruszek ma guza wątroby i mam bardzo dominującą sukę (i jeszcze 2 normalne) Naprawdę nie wiem co zrobić. Piszę to żeby się usprawiedliwić. Nienawidzę czegoś zaczynać i nie rozwiązać do końca. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć ten tygodniowy dom tymczasowy i uzbierać deklaracje. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Jaaga mamy pinczerka suczkę na cmentarzu biało-rudą, ja jej nie widziałam ale jest napewno...To pomyśl. Póki co to na sunię nie mamy deklaracji -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ogromnie dziękuję Beciu2222, zapisuję. Numer konta wpisze w 1 post jak uzbieramy jeszcze troche Ciotki brakuje jeszcze 180 zł- Kto jeszcze się zadeklaruje? -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ok Jaaga już to robię! Potrzebnme są jeszcze deklarację, kto coś sypnie psince co miesiąc?? Prosimy cioteczki o hojność -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[INDENT]zapraszam na wątek suni spod tesco (mrs.ka strona wcześniej:)) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195685-Starachowice-Sunia-pod-tesco-każdy-przechodzi-obojętnie"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1956...dzi-obojętnie[/COLOR][/URL] [/INDENT]