-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
mrs.ka będzie do niego dzwonić... -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Ania102 replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na zdjęciach Kubulek wygląda znakomicie:) Z tą kastracją to też uważam, że można poczekać biorąc pod uwagę jego stan ale z drugiej strony to może wpłynąć pozytywnie na jego psychikę. Wet musi koniecznie doradzić -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
Ania102 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rudasek skacz na pierwszą -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 30 zł od jezzbel- bardzo dziękujemy! -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Gabi zostaje tydzień dłużej-tylko dlatego, że ja jestem zawalona praca w tym tygodniu i zlitowali się. Gdzie jest domek na stałe dla Tej ślicznej dziewczynki???:-(:-(:-( Ciotki proszę pomóżcie w ogłoszeniach- wykupiłam pakiet i czekam niecierpliwie w kolejce... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Tragedia w tym naszym mieście:-(:-(:-( A to fotka zakochanej pary spod tesco:-( [URL=http://img641.imageshack.us/my.php?image=sta40379p.jpg][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7742/sta40379p.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze taki maluch- dzisiaj przepadł [URL=http://img36.imageshack.us/my.php?image=sta40392.jpg][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2875/sta40392.jpg[/IMG][/URL] -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi żal Basi a równocześnie jestem szczęśliwa, że trafiła pod opiekę pani Ewy. Dobrze, że Basia już po zabiegu...było duże ryzyko biorąc pod uwagę jej stan:-( Anettta dzięki za info -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Ella71:Rose::Rose: -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Monisiu ale dzisiaj go nie widziałam...Wątek założe jeśli psiak będzie się kręcił- dzwoniłam dzisiaj po hotelikach tak profilaktycznie -
[quote name='Ania-tygrysiczka']Nie udało się nam zgrać grupy na dziś, wlodi nie odbiera telefonu, a potrzebujemy jeszcze jednego faceta. Dogrywamy w takim razie na przyszły tydzień. Mamy już Wikinga i samochód, potrzebny jest jeszcze jeden męski egzemplarz i chociaż jedna dziewczyna.[/QUOTE] Ja i viris możemy jechać w środę- przed chwilą rozmawiałyśmy. Moze wcześniej uda się ustalić Abrze czy psiaki nadal są na miejscu.
-
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[B]POMOCY JUTRO MUSZĘ ZABRAĆ GABI Z DT. [/B] Proszę nie mam gdzie jej umieścić...Przychodzi mi do głowy tylko płatny tymczas.Rodzice mojego TZ- chcieli żebym zabrała ją dzisiaj. U mnie w domu powiedzieli NIE. Proszę pomóżcie mi zorganizować inny tymczas - tu nie znajdę nikogo... -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Kury! Powodzenia w nowym życiu ( tzn. w nowym miejscu- oczywiście:) ) 2 kocice wysterylizowane dzisiaj- czuja się dobrze-GMINA ZAPŁACIŁA! Psiaki zostają na miejscu z NOWYM opiekunem, który mam nadzieję, że poradzi sobie z zadaniem i wszystko się ułoży. Facet naprawdę bardzo prozwierzęcy, prospołeczny i wogóle PRO- więc będzie dobrze. Koty nadal szukają domów- mam nowe zdjęcia- trzeba ruszyć z ogłoszeniami. Jeżeli nic sie nie znajdzie to 2 pojadą do kociego azylu (transport Starachowice- Konstancin) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ella71 mam ogromną nadzieję, że Teri się znajdzie... -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ciągle marzę o domku dla Prado a równocześnie boję się, że jak już się znajdzie to czy będzie wszystko w porzadku. Przeraża mnie ilość nowych bezdomniaków w Starachowicach i ta bezradność...Cieszę się, że Prado jest bezpieczny i naprawdę bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, ta materialna, duchową i fizyczną. Wkleję zdjęcie psiaka który został wyrzucony na dniach- pies zupełnie nie radzi sobie na ulicy- chodzi z podwiniętym ogonkiem, okropnie wylękniony, biega po ulicy- nie mogę mu pomóc a może jest szansa dla takiego małego psiaka... Tu na dogo różne cuda się dzieją... [URL="http://img203.imageshack.us/my.php?image=sta40392.jpg"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2875/sta40392.jpg[/IMG][/URL] -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo jezzbel:loveu: Druga niespodzianka po Morabit - [B]OGROMNIE DZIĘKUJĘ[/B] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ja nic nie widziałam Megii. -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']Mala ma obserwatora na allegro .. Aniu ,byly jakies telefony?[/QUOTE] Nie Monika...żadnego:-( -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Mrs.ka pytałam Staśka ile może mieć Ares- obie wiemy w jakim stanie był-ale powiedział, że ok 14-15. To tak, żebym nie zapomniała. Fakt jest taki, że nie mamy za bardzo co dla niego zrobić, bo jeżeli amputujemy mu łapę a on nie schudnie to przestanie wogóle chodzic.... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Aha impreza w Dyminach? -
Aniu dziewczyny w kielcach mają naprawdę poważne sprawy na głowie, ze starachowic jestem ja.Chcesz pisać do kogoś napisz- może się uda. Rozmawiałam z Abra, pewnie wejdzie na wątek i przedstawi swój punkt widzenia sprawy i ewentualną możliwość działania. [B]Jestem w stanie jechać na 100% w środę[/B] ale tu (brak miejsca na przeczekanie) nie mogę przywieź psów jeśli: po piersze żyją, po drugie uda mi się je samej wyrwac... Poza tym musiałby ktoś dojechać do Lipska żeby je zawieź dalej- być moze będzie to Abra ale ona też ma swoje zajęcia, pracę i sprawy i dzieli ją duża odległość. Kurdę naprawdę nie ma tu nikogo kto mieszka blisko?? I może tylko sprawdzic?