[quote name='dogg']Witamy ;)
[URL]http://i39.tinypic.com/1z70dqv.jpg[/URL] myszki są boskie :loveu: a ta najbardziej mi się podoba :loveu:
[URL]http://i42.tinypic.com/x25vgz.jpg[/URL] nie no, pełen luksus, myszki nie mają powodów do narzekania :lol: :loveu:
[URL]http://i40.tinypic.com/zxmivn.jpg[/URL] Kicia jest cudna :) no i domek niczego sobie :cool3: :loveu:
[URL]http://i39.tinypic.com/2pood4x.jpg[/URL] a Rika, mimo swojego wieku wygląda, nadal jak szczeniorek :loveu: piekna Panienka :loveu: Balto zachwycony jest przyszłą lokatorką dogomanciacką :loveu: :evil_lol:[/quote]
Rika ma dopiero 1,5roku:cool3: to jeszcze młodziak:loveu: