Jump to content
Dogomania

Kasia&Rika

Members
  • Posts

    3081
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia&Rika

  1. Definitywnie L. Szczególnie, że Rogz ma zaniżone obwody. Dużo ładniej wygląda:cool3: A jeszcze lepiej spanielką w 2,5cm Lupine:loveu:
  2. [quote name='mineralna_']A planujesz czekoladę? Ti najlepiej popytać hodowce który zajmuje się podobnymi/takimi odmianami moze planuje miot ;) Ja już mam na 100% zarezerwowaną fuzzową, ale u mamuśki jeszcze brzucha nie widać :lol::evil_lol:[/quote] Planuję, ale to już potem. Na razie 5 wystarczy:cool3:
  3. [quote name='Agata_Roki']To zdjęcia dasz koniecznie :loveu: Ja właśnie też strasznie zakochałam się w cynamonkach,czekoladową z satyną chciałam jedną z Arco Iris ale na razie mam pozwala tylko na dwie[jak zobaczy jakie są fajne to będą jeszcze dwie :razz:] Szczerze mówiąc ja jak w przypadku borderów uwielbiam umaszczenia - lilac,chocolate,red i wszelkie tego typu podobne :cool3:[/quote] dokładnie:) ale champanage jest całkiem podobne do nich :) no prawie:eviltong: nie mogę żadnej czekolady upolować ...
  4. [quote name='Agata_Roki']Shs cinnamon i red albo cokolwiek co wyjdzie z połączenia sh pew/shs red ale cynka i redzia to wymarzone odmiany i mam czanse mieć je z Małego Zamyszania :loveu:;) Dobra już nie nawijam o moich myszach,których jeszcze nie ma :lol::cool3: [URL]http://i39.tinypic.com/ogjuwh.jpg[/URL] :loveu::loveu: jakie wąsiczki ślicznee[/quote] ja też choruje na cinammon i jeszcze na czekoladkę:loveu: a teraz będę miała dove tan i champanage o dłuższym włosie:evil_lol:
  5. [quote name='lolka']wogóle to teraz przynajmniej chwilowo możemy się skupić na innej formie pomocy schroniskowym psiakom niż do tej pory........zauważyłam że schronisko jakby odetchnelo nieco finansowo i stac jest ich na leczenie psiaków, nawet operacje......wykorzystując to możemy wyciagac łapciuchy i opłacac Dt i hoteliki....zawsze jest latwiej znaleźc dom dla psa którego juz znamy niz bezposrednio ze schroo tym bardziej, że zajmujemy sie najwiekszymi bidami, brzydalami i dziadkami których nikt w schonisku nie zauważa poza tym wszelkie malutkie psiaczki ostatnio mają powodzenie zarówno w bezposrednich adopcjach jak i niemieckich a te wieksze, brzydsze łańcuchowce i kojcowe bidy siedzą tam latami niezauważalne aa i jeszcze jedna wazna sprawa....poszukuje chetnych do wystawinia bazarków na schroniskowe niunki:modla::modla:, fantów mam stałe dostawy a ja nie jestem w stanie czasowo tego ogarnąc[/quote] ja bym chętnie pomogła, mogłabym się opiekować bazarkami, ale zostaje kwestia zrobienia zdjęć i późniejszej wysyłki ...
  6. [quote name='Agata_Roki']Witamy się :loveu: Riki prześliczna,Red Dingo świetnie na niej wygląda :loveu::loveu: Ooo,Ty też zamysiona ? :cool3: Ja czekam aż sie moje dziewczynki urodzą :evil_lol::eviltong:[/quote] jakie? :cool3:
  7. [quote name='kaskaSz']Ooo rodowodowa mysz. Ile taka kosztuje, jeśli można wiedzieć? W Warszawie jest wystawa myszy rasowych, może się wybierzesz. :cool3:[/quote] była ostatnio w łodzi:) teraz czekam na sierpień na kolejną :) taka myszka to koszt max 50zł . ale najczęściej samce 10-20zł , samiczki 20-40zł.
  8. [quote name='Katarama']Pierwszy raz widzę tak ogromną myszke. Zdradzisz mi więcej szczegółów na jej temat??[/quote] ona jest młoda, jeszcze urośnie. a jest większa niż normalne bo to rodowodowa mysz, a nie laboratoryjna jak w zoologach:roll: te myszy są dobrze karmione, hodowcy się opiekują nimi od małego i oswajają. a przede wszystkim matka nie rodzi co miesiąc tylko max 2 razy w życiu.
  9. [quote name='Ania :)']Nie boisz się, że Mia może coś zrobić myszkom ?[/quote] nie, ona jest nimi zainteresowana, ale nie żeby im coś zrobić, obserwuje. zresztą nigdy nie zostawiam ich samych jak myszki są puszczone.
  10. [quote name='kaskaSz']Aaa! Ja latam! [URL]http://i39.tinypic.com/kb233p.jpg[/URL] :evil_lol: A kot na myszki poluje?[/quote] troszkę:evil_lol:
  11. [quote name='Feigned']mój post sobie hopnął :loveu: kurczę nagadałyście o studiach i mi się przypomniało, że nie wiem co robić. Mam niby jeszcze 3 lata, ale jak się nie zdecyduję to będę o tym myśleć ciągle. :diabloti: chciałam iść na weterynarię, ale chyba jednak tego nie zrobię, za duża odpowiedzialność i nie dałabym rady uśpić jakiegoś psa. :shake: I już nie wiem, do lo wpisałam prawie same biol. chem.. najwyżej zrobię kurs i będę fryzjerem, moje dziecięce marzenie. :evil_lol:[/quote] ty się martwisz .. ja mam 2tyg na wybranie i nie wiem co ... :eviltong:
  12. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC08776.jpg[/url] moje miłości:loveu:
  13. aha, jutro idziemy do fryzjera:diabloti: [IMG]http://i39.tinypic.com/vh5kb6.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/kb233p.jpg[/IMG] coś czai się w mroku :diabloti: [IMG]http://i39.tinypic.com/ogjuwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2h7qhie.jpg[/IMG]
  14. spacerek , no i nowa obroża :) [IMG]http://i40.tinypic.com/21p0584.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/105eibr.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/f0olqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/i6f8mr.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2zoyv6r.jpg[/IMG]
  15. to i my się pochwalimy 1 z 2 od Gops:loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/21p0584.jpg[/IMG]
  16. ja mam cos do przelania, ale nie mam numerów konta, nie dostałaś mojego PW Lolka?
  17. [quote name='gonek']hahahahah to panierowanie przed grillem :evil_lol: Ale najpierw powinnaś usunąć sierść! :evil_lol:[/quote] taki najlepszy i jeszcze opiaszczony :D ten dźwięk piasku między zębami jest bezcenny:p
  18. a kąpocik z maków był?:diabloti: boskie:loveu: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC08758.jpg[/url]
  19. [quote name='Marta_Ares']udalo mi sie jakos [B]go[/B] zatrzymac [/quote] odpowiedź Shappy :eviltong:
  20. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/akcesoria-dla-zwierzat-na-ratunek-dla-suni-od-pijakow-do-9-06-a-139070/#post12388032[/url] smycz, obroża, szelki :cool3:
  21. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/akcesoria-dla-zwierzat-na-ratunek-dla-suni-od-pijakow-do-9-06-a-139070/#post12388032[/url] Lolka czekam na PW z numerem konta:)
  22. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-na-ratunek-suni-od-pijakow-do-9-02-kup-teraz-139065/[/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-na-ratunek-suni-od-pijakow-ii-edycja-do-9-06-kup-teraz-139062]Ciuchy na ratunek suni od pijaków, II edycja , do 9.06 i KUP TERAZ - Dogomania Forum[/url]
×
×
  • Create New...