Jump to content
Dogomania

Kasia&Rika

Members
  • Posts

    3081
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia&Rika

  1. [URL="http://img249.imageshack.us/img249/6814/p1010528ui6.jpg"]http://img249.imageshack.us/img249/6814/p1010528ui6.jpg[/URL] Piękny! Spojrzenie ...:loveu:
  2. [quote name='Wyjątek']opala się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] tylko trzeba uważać żeby sobie dekielka nie przypalił:evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Russellka']Pięknie i sielankowo :loveu: Ale wstawiaj większe foty bo nic nie widać :mad:[/QUOTE] Ja tez jestem za większymi trochę fotami:D
  4. To i tak cud, że pani ze swoją małą Nerką nie uciekła z tego placu ;D
  5. i gdzie te nowe zdjęcia ... chcemy znów zobaczyć ślicznego pieska ...:loveu:
  6. [URL="http://i38.tinypic.com/qz5e6d.jpg"]http://i38.tinypic.com/qz5e6d.jpg[/URL] jak dumnie po wodzie kroczy:loveu: A ONka to już się na plaże nie zabiera, tak? :mad::evil_lol: Wygłaskaj jednego i drugiego słonka ode mnie:eviltong:
  7. [quote name='Anka_ZG']bo ja zajmuje sie teraz odwiedzaniem innych dogomaniaków:lol:;) nie moge sie zebrac jakos do wstawienia zdjec:roll:mam nadzieje ze w koncu się przemoge:razz:[/QUOTE] To się szybko przemagaj:) my chcemy zdjecia:):evil_lol:
  8. [quote name='Anka_ZG']hej:) [URL]http://i35.tinypic.com/15pflth.jpg[/URL] no prosze jak ładnie patolka nosi;) W jakim wieku jest już Rika?? Życze miłego dnia;)papa[/QUOTE] Rika ma dokładnie 7 miesięcy 30 dni. I jutro obchodzi swój 8 miesiąc:D [quote name='Kinguska']Śliczna piesinka. Ps. Informuję o nowych fotkach w galeri. ;)[/QUOTE] Dzięki. Już do was lecimy:)
  9. Obłędne zdjęcia:loveu: ... Chyba też muszę się zaopatrzyć w ringo skoro taka fajna zabawa:evil_lol:
  10. to tu mamy ewidentny przykład białej owcy:loveu::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Wyjątek']głeboko mówisz? nie no chyba nie jest tak źle :razz:[/QUOTE] Teraz to jest jeszcze obcięta to wygląda super:P Tzn. przypomina sznaucera:D gorzej jak nie była obcięta, była taka grubuśka:P śmieszna i na pewno nie przypominała ani sznaucera ani westa. Niestety nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia jak nie była obcięta ... Ale najważniejsze że Majusia to strasznie kochany piesek:loveu:
  12. [quote name='Wyjątek']no chyba, że ja się nie znam, albo mam kiepskie okulary :roll::evil_lol:[/QUOTE] No, mam nadzieję, że jednak wszystko w porządku z twoim wzroku :D Właścicielka bardzo sie ucieszy, że ktoś dostrzegł w Maji głęboko ukrytego sznaucera :D
  13. Śliczny :loveu:[URL="http://i37.tinypic.com/dmcg81.jpg"]http://i37.tinypic.com/dmcg81.jpg[/URL]
  14. śliczny nowy banerek :) i już widzę, że wszystko w porządku :)
  15. [quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i35.tinypic.com/15pflth.jpg[/URL] Jaki dumny aporter. :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='Wyjątek']nie no, przecie widać, że to sznaucer! :cool3::)[/QUOTE] naprawdę? :D to się cieszymy
  16. [quote name='BBeta']Sznaucer? :hmmmm: To chyba zależy od zdjęcia, na niektórych wygląda jak west, a na innych rzeczywiście bardziej przypomina sznaucera :diabloti:[/QUOTE] Jak by uciąć nogi to może mógłby być i west:evil_lol: Chociaż Moja przyjaciółka zastanawiała sie jakiego pieska wybrać: westa czy sznaucera białego ... I widocznie dostała 2w1 :evil_lol::evil_lol:
  17. A że się tak zapytam .. Gdzie wy znaleźliście miejsce do którego zgodzili się przyjąć tyle psów?!:crazyeye: Jak ja chciałam jechać na wakacje z małą Riką to odmówili, bo się sanepidu boją:angryy: i takim sposobem całe wakacje spędziłyśmy w domu ...
  18. [quote name='Bursztynka13']Właśnie chciałam napisać że to biały sznaucer:)[/QUOTE] Przynajmniej miał nim być ...
  19. [quote name='Bursztynka13']Genialne zdjęcia:D Atak jest najlepszy:)[/QUOTE] Dzięki, dzięki :D
  20. [quote name='BBeta'][url]http://i38.tinypic.com/5xjqm0.jpg[/url] Strasznie długie nogi ma ten west :crazyeye: :cool3:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol:nie no... nie wytrzymam ... to miał być sznaucer! :D [IMG]http://i33.tinypic.com/mtpgus.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i37.tinypic.com/28us6xv.jpg[/IMG] Taka mała miska a dwa duże psy .... [IMG]http://i38.tinypic.com/acebo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/25jaxxs.jpg[/IMG]
  22. Dziwnym sposobem ożyła i ma patyka ... :cool3: [IMG]http://i35.tinypic.com/15pflth.jpg[/IMG] Aportuje!:loveu: [IMG]http://i34.tinypic.com/infjt1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/zycbw9.jpg[/IMG]
  23. a i tak Maja wygrała ... [IMG]http://i36.tinypic.com/2e3sm0o.jpg[/IMG] Rika padła trupem ... a zwyciężca odchodzi w chwale ... [IMG]http://i38.tinypic.com/11aziqg.jpg[/IMG]
  24. Specjalnie na życzenie Sallci - zdjęcia z aportowania :D no i kilka innych ... Niby leniwa ... a tak naprawdę obmyśla plan jak odebrać Maji patyk! [IMG]http://i38.tinypic.com/5xjqm0.jpg[/IMG] aaaataaak! [IMG]http://i34.tinypic.com/w8b0wx.jpg[/IMG] trochę delikatniej ... [IMG]http://i37.tinypic.com/9i8mde.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...