Dwupaku Kochany, rzadko się odzywam, bo co tu pisać, jak w chwili obecnej nie bardzo mogę pomóc :-(
Ale życzę Wam tego jedynego wspaniałego domku, który zrozumie i uszanuje Waszą przyjaźń i zapewni Wam obu miłość i troskę człowieka i własny ciepły wspólny kąt.
I Wam , Dziewczyny, Tobie Aniołku Angel, bez którego ich świat byłby ponury i bez nadziei - życzę szczęśliwych psów, dobrych ludzi i wspaniałych "zbiegów okoliczności" na Waszej drodze w 2011 roku :loveu: