Jump to content
Dogomania

Kaya93

Members
  • Posts

    4250
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaya93

  1. [quote name='Izuuus']Czy ty coś wstawiłaś? Bo ja widzę.. puste pole :D[/QUOTE] Wstawiłam, ale mi też sie nie pokazują... pewnie znów Picasa nawala :shake:
  2. :) [img]http://lh6.ggpht.com/_5cypq8cvctq/s6otlibjyfi/aaaaaaaaeqe/5zkyut0vkr0/s640/obraz%20001.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5cypq8cvctq/s6otm2-orwi/aaaaaaaaeqi/ylwlrquft_8/s640/obraz%20002.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_5cypq8cvctq/s6otnpgqari/aaaaaaaaeqm/e68ukxrkpss/s640/obraz%20003.jpg[/img] *************************
  3. [quote name='Ewa&Duffel']No, nareszcie jakieś nowe zdjęcia ! Tęskniłam juz za tą piękną panienką :loveu: [url]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S6ouTq0S1fI/AAAAAAAAEtE/rZ0aEuWOaLA/s640/Obraz%20056.jpg[/url] Śliczny ma ten fioletowy komplecik :) Niezły pomysł z tym patykiem :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Hej :loveu: Dziękujemy bardzo :) :diabloti: [quote name='Sweet'][url]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S6ouTq0S1fI/AAAAAAAAEtE/rZ0aEuWOaLA/s640/Obraz%20056.jpg[/url] Majciak:D:D :loveu: ukradnę ci ją na zlocie:D[/QUOTE] Tak Majciora :evil_lol: Emm... chyba moja kochana nie dasz rady xP Musze zezygnować ze zlotu ;C [quote name='psiulka']Ty! Ja za to nie dopominam się o więcej :cool:[/QUOTE] Właśnie sobie przypomniałam, że mam z 3/4 zdjęcia Cziki xDD potem je wstawie :cool3: [quote name='Bartiśkowa_']Co wy jeszcze nie wymyslicie :evil_lol:no ale lepsze to niż na uwięzi :razz: O wy zdolniachy :loveu: [URL]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S6ouLIktwdI/AAAAAAAAEsg/MdgcxHMaEyA/s640/Obraz%20042.jpg[/URL] śliczna jest.[/QUOTE] Hej :loveu: dziękować :D
  4. [quote name='Izuuus']To fajny pomysł na wymęczenie psa. A czemu tak mało zdjęęęć? :siara:[/QUOTE] Chodziło o to, żeby nie dała rady uciec :D Mało? xD A idź Ty xP Co za dużo to nie zdrowo :D
  5. [quote name='LadyK']oo fotki :loveu: bardzo jej pasuje ten fiolet [URL]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S6ouLIktwdI/AAAAAAAAEsg/MdgcxHMaEyA/s640/Obraz%20042.jpg[/URL] :)[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Izuuus']Czy mi się zdaje, czy ona ma ma smycz przywiązaną do patyka i go ciągnie? :cool3:[/QUOTE] Nie wydaje Ci sie xP [quote]Opracowałyśmy nowy patent :diabloti: Po 2 godzinnym łażeniu po krzakach, trawach, bagnach i korzeniach i bieganiu takie pomysły wpadają do głowy. Ale trzeba przyznać, że w miarę dobrze współpracowała, czasem tak ślicznie szła przy nodze, a czasem pokazywała "różki". No i Maja dziś się przede mną sztuczkami popisywała. ;) [/quote] właśnie xD
  6. Heey! :loveu: Dawaj zdjęcia :cool3:
  7. Kaya93

    Lucyanna&króliki

    Cześć! :buzi: [URL]http://i39.tinypic.com/99gvm0.jpg[/URL] kochane :loveu:
  8. Hej :multi: [URL]http://i41.tinypic.com/21kmkk9.jpg[/URL] patyyyk :diabloti: [URL]http://i42.tinypic.com/dvj56v.jpg[/URL] śliczna Ganja :loveu:
  9. Cześć, cześć :loveu: Czekamy na te fotki :cool3:
  10. Hej Wam! :loveu: Czekamy na zdjęcia :D
  11. Bry ;* http://i41.tinypic.com/2hq5k46.jpg hahaha, uwielbiam go <3 :loveu: http://i43.tinypic.com/14m3xog.jpg ej, moje najulubieńsze mordoklejki xDD
  12. Hej :hand: [URL]http://i47.tinypic.com/2ij2emg.jpg[/URL] jak ja kocham te oczy! :loveu: [URL]http://i50.tinypic.com/349b78p.jpg[/URL] haha, ukłono-skręt :diabloti:
  13. Heej :loveu: Kiedy sie razem na jakiś spacerek wybierzemy? :cool3:
  14. Hej :) [URL]http://img519.imageshack.us/img519/2577/patyk1.gif[/URL] to sie nazywa przyjaźń, nawet jednym patykiem da sie podzielić :loveu: :diabloti: [URL]http://img256.imageshack.us/img256/7711/skok.gif[/URL] extra jest! ;)
  15. Kaya93

    Fiodorek.

    Fiood :iloveyou: moje najcudowniejsze :loveu: Ucałuj mu nochal ode mnie ;D
  16. Hej Wam! :loveu: Czekamy na zdjątka :cool3:
  17. Hej :buzi: Uhuhu faktycznie zaszalałaś z tymi fotami :diabloti:
  18. Hej :multi: Jaki Toff śliczny! :iloveyou: [URL="http://i41.tinypic.com/335gjko.jpg"][COLOR=#4444ff]http://i41.tinypic.com/335gjko.jpg[/COLOR][/URL] łaa! :loveu:
  19. Dzień dobry! :loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/14mq3c0.jpg[/URL] Hih jaka przyjaźń :loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/fk457d.jpg[/URL] no daaj piłeczke, daaj :diabloti:
  20. O prosze co ja widze! Jakie cudo! Gratuluje! :loveu: Daj nam więcej fot :cool3:
  21. Hej Cezarki! :loveu: [URL]http://i42.tinypic.com/25ku6ug.jpg[/URL] kochany :loveu:
  22. Heeej! :loveu: [URL]http://img689.imageshack.us/img689/1766/s5000114.jpg[/URL] jaki pyszczek kochany! :) więcej zdjęć chcemy :D
  23. [quote name='LadyK'] A u Neski: ostatnio jej pan naprawiał dach nad taką jakby hmm..nie wiem jak to nazwać..przechowalnią (?) i zostawił drabinę (taką niedużą) a potem szuka Neski, a tu się okazuje że Neska na dach wyszła! Ona to jest szalona ;) Niedługo się chyba będę z nią widzieć to postaram się o jakieś fotki :)[/QUOTE] To ja czekam na te zdjęcia ślicznej wariatki :loveu: ;) [URL]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/dogomania/DSC02490.jpg[/URL] Sonia! :loveu:
  24. Kaya93

    Duffel

    Heej :loveu: [URL]http://lh4.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S5pii73uCcI/AAAAAAAAIEo/MGJ5COMPmvE/DSC07880.JPG[/URL] jaki kochany! :loveu: [URL]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S5pinW51GoI/AAAAAAAAIE8/Vl3U7y4LQbo/DSC07886.JPG[/URL] bo patyczki sa mniam :diabloti:
  25. Hej :hand: [URL]http://img185.imageshack.us/img185/1812/img5610.jpg[/URL] :mdleje: swietne! [URL]http://img14.imageshack.us/img14/7715/img5792j.jpg[/URL] :loveu: sliczna panienka :)
×
×
  • Create New...