-
Posts
4250 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaya93
-
Jest Baszti! :loveu: [URL]http://www.fototube.pl/pix/img1/org/d41d869a0380970c30b74a6c24136669.jpg[/URL] Waaa *.* :loveu: [URL="http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d8ffe6b9f5cd5fc815d5fd1410bd1.jpg"][COLOR=#4444ff]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/...5fd1410bd1.jpg[/COLOR][/URL] buhaha :D jaki zdolny :loveu:
-
[quote name='Daga & Maks']jaka Maja utalentowana :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :evil_lol: [quote name='Ewa&Duffel'][URL]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30PahPfv7I/AAAAAAAAEaw/UpIC2TIv9jI/s640/Obraz%20003.jpg[/URL] ale ma łapki fajnie ułożone ;) [URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QCX5XG-I/AAAAAAAAEa8/d8TV5DeF9OU/s640/Obraz%20007.jpg[/URL] jaki niewinny piesek :evil_lol: [URL]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QKyCsh8I/AAAAAAAAEbY/QvPkQ2RsU7Q/s640/Obraz%20018.jpg[/URL] śliczności :loveu::loveu::loveu: Bardzo fajny filmik :)Maja jest pięknie w Ciebie wpatrzona ![/QUOTE] Hej, dziękujemy bardzo :loveu: Wpatrzona tylko wtedy jak mam jakąś dobrą szyneczke w ręcę :D Bo bez to już jest troszke gorzej :diabloti: [quote name='Agata_Roki']Jeej :crazyeye: Jaka ona szybka - energiczna.Naprawdę jestem pełna podziwu ;):cool3: I super wpatrzona - widać gołym okiem,że tworzycie świetny duet :eviltong: [URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QCX5XG-I/AAAAAAAAEa8/d8TV5DeF9OU/s640/Obraz%20007.jpg[/URL] Jak aniołek :loveu:[/QUOTE] Heh, dziękuje :loveu: [quote name='Izuuus']Jaki ona ma zapał :mdleje: Paulina, umre Cie, i to dosłownie, amen.[/QUOTE] Też Cie kocham :diabloti: [quote name='bianka19']Jaka ona jest ślicznaa :loveu: [URL]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QAfvSs6I/AAAAAAAAEa0/6TOumwvEIEQ/s640/Obraz%20005.jpg[/URL] [URL]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QG7NOW3I/AAAAAAAAEbM/oOIjT6aaU_g/s640/Obraz%20014.jpg[/URL] A jaka mądra ;)[/QUOTE] Hej, dziekuje napewno przekażę :D :loveu:
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
Kaya93 replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.fototube.pl/pix/img2/org/d41d875c37912ae7eb6f06898272c843.jpg[/URL] uwielbiam go! :loveu: -
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]do szafy?:D od razu do piwnicy wooooon!:evil_lol: domek jednoodobowy no chyba kpisz dostaniesz koc i wypierniczaj spać w las:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Wole na strych:diabloti: Nieee, boje sie lasu :( chyba, że pójdziesz ze mną :diabloti: [B]Bartiśkowa -[/B] no ba, w szafie jest fajnie i tak wygodnie - spróbuj :evil_lol: Plan extra :cool3: Może być jeszcze taki konkurs - kto pierwszy zje jabłko :evil_lol: dobiera sie parami, jabłko a raczej ten jego dzyndzek xD zawieszamy na nitce i jedna osoba trzyma w górze jabłko, a druga bez używania rąk, nóg czy innych kończyn próbuje zjeść to jabłko xD A o co chodzi z tym makaronem? :D że niby całą paczke tych klusków trzebabędzie wszamać? :evil_lol: jeszcze powiedzcie że surowych xD
-
[quote name='Iś & Chester']Jej, moja biedna Paulinka, wstydliwe dzieciątko. Nie bój się, ciocia Isia pomoże :D:D:D no, bo my szkolimy psy fajniej, mój jak nie zrobi komendy to mu jeść nie daje przez 3 dni i się uczy[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] nie no żartuje no xD[/QUOTE] Tak :oops: to już jest niestety nie uleczalne, ja poprosze domek jednoosobowy na zlocie.... no bo wiecie:oops: Jej jak fajnie :loveu: wiedziałam że zawsze moge na Ciebie liczyć xP Haha a jak! Jakie 3, no prosze Cie nie dajmy sie zwariować. Przez tydzień! My sie znamy na rzeczy, a tym bardziej ja bo przecież mam tak mega usłuchanego psa :diabloti::loveu: Dobra mój limit odważności sie wyczerpał :evil_lol: Znów ide sie schować do szafy :oops:
-
Ja tam cały czas śledzę wątek :cool3: Tyle, że jestem bardzo skromna i wstydliwa dlatego się nie udzielam :diabloti: Kliker mam, ale też z niego nie korzystam :D
-
Jakie genialne :mdleje: To po to Ci była ta wstążka :diabloti:
-
Ale jestem zdolna :loveu: niespodziewałam sie, że mam taki talent ah, oh :diabloti:
-
[URL]http://i49.tinypic.com/27xe0d2.jpg[/URL] Jaki przystojniak :loveu:
-
[URL]http://i45.tinypic.com/30li62f.jpg[/URL] śliczna jest! :loveu: [URL]http://i50.tinypic.com/bdl5a8.jpg[/URL] bo przecież każdy latać może :diabloti:
-
[quote name='Izuuus'][URL]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RiRd5fcI/AAAAAAAAEcY/13rLZ0g4qzE/s640/Obraz%20019.jpg[/URL] jakie oczka:loveu:[/QUOTE] Takie zezowate :loveu: :D [quote name='HuSkYy-Paulina-94']hahaha ale Mai przeciez tam nie bylo, wiec o tym nie wie :diabloti: chyba ze ty jej wygadalas konfidentko :diabloti: :D:D[/QUOTE] Ale ja nie mam przed nią żadnych tajemnic xD A teraz filmik :mdleje: Tak więc dziś tak jak nigdy zachciało mi sie coś porobić z Majkelem więc stwierdziłam że nagram filmik naszych jakże perfekcyjnych komend:diabloti: (nie wszystkich oczywiście :D) A że to było baaardzo wcześnie rano to prosze nie patrzeć na mój wyglad i że głos też nie nadawał sie na opublokowanie musiałam podmienić :evil_lol: [video=youtube;j-1ajRCmwbA]http://www.youtube.com/watch?v=j-1ajRCmwbA[/video]
-
[quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RarLEJgI/AAAAAAAAEcE/lPs66an2gNc/s640/Obraz%20027.jpg[/URL] zmarczuszek mój kochany :loveu: [URL]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QDVlWUCI/AAAAAAAAEbA/tHnDNgMVE6M/s640/Obraz%20008.jpg[/URL] Sama słodycz :iloveyou:nie bądź taka daj ciasteczko :evil_lol:[/QUOTE] :buzi: [quote name='Sallcia']ile fotek .. ! RAJ! :mdleje: Maja jest genialna! :loveu: ps; mój też nie zawsze słucha, więc.. dawaj filmik! :D[/QUOTE] Haha :diabloti: no widzisz :cool3: Dziękujemy :loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]schowałam się przed Tobą a Ty nadal mnie nękasz tym aparatem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30Rlt5JgwI/AAAAAAAAEcg/OYchwEwei6I/s640/Obraz%20025.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]uwielbiam spanielkowe spojrzenie :) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] Tak bo pańcia jest zawsze zua i nie dobra :diabloti: Dziękujemy :loveu: [quote name='HuSkYy-Paulina-94']no wkoncu :p [URL]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30PXm0hzcI/AAAAAAAAEao/QC1cDN34Anw/s640/Obraz%20001.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30PahPfv7I/AAAAAAAAEaw/UpIC2TIv9jI/s640/Obraz%20003.jpg[/URL] ale ona ma dziwne lapy jak lezy :D [URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QCX5XG-I/AAAAAAAAEa8/d8TV5DeF9OU/s640/Obraz%20007.jpg[/URL] jaki magiczne spojrzenie :D :loveu: [URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RfABgSTI/AAAAAAAAEcQ/NzuymVZVZxc/s640/Obraz%20032.jpg[/URL] co ona tu wcinala ?:D[/QUOTE] Wkońcu?! Powinno być "Tak szybko?! ;o" :diabloti: Ona nie ma łap, ma krzywe kłapciochy :loveu: Nic nie wcina :D skubała sobie śnieg z łapek xP Dzieki, dzięki, ale i tak nie zapomne, a raczej Maja Ci nie zapomni co powiedziałaś w sobote na wystawie! xD [quote name='Aga&Ganja']Ale piękności! :loveu: [URL]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30PahPfv7I/AAAAAAAAEaw/UpIC2TIv9jI/s640/Obraz%20003.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='Daga & Maks']ile zdjęć, wszystkie świetne :D[/QUOTE] Hej Wam :D Dziękować :loveu:
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RqBYHMII/AAAAAAAAEcw/OUNnjIHIpC0/s640/Obraz%20035.jpg[/IMG] Koniec :) A nad filmikiem sie musze zastanowić, bo jak wstawie to wyda sie jak to mnie pies słucha :diabloti:
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RiRd5fcI/AAAAAAAAEcY/13rLZ0g4qzE/s640/Obraz%20019.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RjqidRFI/AAAAAAAAEcc/nRZsRZuvfrg/s640/Obraz%20023.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30Rlt5JgwI/AAAAAAAAEcg/OYchwEwei6I/s640/Obraz%20025.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RnAxhnaI/AAAAAAAAEck/oFBF0WBPTqc/s640/Obraz%20028.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RoXGUzxI/AAAAAAAAEco/0GQpzofEKn0/s640/Obraz%20026.jpg[/IMG] I jeszcze jedno.... :D
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RgwIkEPI/AAAAAAAAEcU/GCfzUhIL4rM/s640/Obraz%20034.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RfABgSTI/AAAAAAAAEcQ/NzuymVZVZxc/s640/Obraz%20032.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RdswYXdI/AAAAAAAAEcM/5RQG8iC7ioA/s640/Obraz%20030.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RcFyCBlI/AAAAAAAAEcI/Fe-KcadeFT0/s640/Obraz%20029.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RarLEJgI/AAAAAAAAEcE/lPs66an2gNc/s640/Obraz%20027.jpg[/IMG] cdn........
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RT0NlPAI/AAAAAAAAEbs/U_vw-YdaOU4/s640/Obraz%20013.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RVBWg7JI/AAAAAAAAEbw/qww0jKscrJE/s640/Obraz%20017.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RWsJFk4I/AAAAAAAAEb0/wicaOMuwlMY/s640/Obraz%20020.jpg[/IMG] "zostaw" [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RYKwZMRI/AAAAAAAAEb4/SE4hdurD_NI/s640/Obraz%20021.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RZMzzKQI/AAAAAAAAEcA/5Zk0Yge6Gjg/s640/Obraz%20024.jpg[/IMG] CDN.........
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QIWoa9bI/AAAAAAAAEbQ/tyq0oqU-Qis/s640/Obraz%20015.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QJmdhfoI/AAAAAAAAEbU/kb2E15WlMiA/s640/Obraz%20016.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QKyCsh8I/AAAAAAAAEbY/QvPkQ2RsU7Q/s640/Obraz%20018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RQ10J0cI/AAAAAAAAEbk/VIxK43EwLxU/s640/Obraz%20010.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RSOcu3xI/AAAAAAAAEbo/E9BVdQdoLEk/s640/Obraz%20011.jpg[/IMG] CDN...........
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QCX5XG-I/AAAAAAAAEa8/d8TV5DeF9OU/s640/Obraz%20007.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QDVlWUCI/AAAAAAAAEbA/tHnDNgMVE6M/s640/Obraz%20008.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QEQToaJI/AAAAAAAAEbE/lpMg0_ODzpo/s640/Obraz%20009.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QFkIUWyI/AAAAAAAAEbI/wtmSwfZ1Cvg/s640/Obraz%20012.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QG7NOW3I/AAAAAAAAEbM/oOIjT6aaU_g/s640/Obraz%20014.jpg[/IMG] cdn... ***********
-
No to lecimy :diabloti: mój krzywus :loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30PXm0hzcI/AAAAAAAAEao/QC1cDN34Anw/s640/Obraz%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30PZLVt8EI/AAAAAAAAEas/SByfwNLKDx4/s640/Obraz%20002.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30PahPfv7I/AAAAAAAAEaw/UpIC2TIv9jI/s640/Obraz%20003.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QAfvSs6I/AAAAAAAAEa0/6TOumwvEIEQ/s640/Obraz%20005.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QBYtPE0I/AAAAAAAAEa4/S17f_jxJREE/s640/Obraz%20006.jpg[/IMG] CDN...
-
Hej moje drogie dziecka :loveu: Nie wkurzaj mnie nawet :mad: gdzie zdjęcia Bastera? :cool3:
-
Hej hej :loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/260/0f84fbb8c2f17a99med.jpg[/URL] tu pewnie śpiewała Ci kołysanke na dobranoc xD Co tam u Was? ;>
-
I my sie witamy :loveu:
-
Cześć cześć :multi: Śliczny, kochany i do tego mądry :loveu: