Jump to content
Dogomania

Kaya93

Members
  • Posts

    4250
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaya93

  1. [quote name='Ppx']Ja nawet się nie pożegnałam, bo myślałam, że jedziesz z nami. xD[/QUOTE] Ja tam sie ładnie pożegnałam, ale pewnie nie słyszałaś :evil_lol:
  2. [quote name='Ppx']Ja nawet się nie pożegnałam, bo myślałam, że jedziesz z nami. xD[/QUOTE] Ja tam sie ładnie pożegnałam, ale pewnie nie słyszałaś :evil_lol:
  3. [quote name='egeri']Wpadamy z rewizytą :) Sorki, że tak późno, ale ostatnio na nic czasu nie miałam. [URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VMD0Xt9LI/AAAAAAAAEn8/rbczFO8VsrE/s640/DSC01560.JPG[/URL] śliczny rudzielec ;)[/QUOTE] [quote name='LadyK'][URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VMD0Xt9LI/AAAAAAAAEn8/rbczFO8VsrE/s640/DSC01560.JPG[/URL] słodkości :loveu:[/QUOTE] [quote name='Cavy']Cześć Rzeszowianki :evil_lol: [URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VMD0Xt9LI/AAAAAAAAEn8/rbczFO8VsrE/s640/DSC01560.JPG[/URL] uroczo tutaj wyszła, a te oczy...:loveu:[/QUOTE] Cześc Wam :) dziękujemy bardzo :loveu: [quote name='Ppx']Nieładnie tak uciekać do innego autobusu. ;P[/QUOTE] Że niby ja uciekłam? :diabloti: Zapraszam wszystkich na bazarek na naszą chorą Lolcie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180607-Bazarek-z-ksiAE-A-kami-gazetami-plakatami-na-chorAE-LOLAE-z-Kundelka-do-7-03-2010r[/URL] [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/stories/20300207.jpg[/IMG]:-(
  4. I odbyła sie obiecana sesja Dharmuni :loveu: :diabloti:
  5. Gratuluje Gosiu :D:mdleje: [URL]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d84fcc9c96c05f096d4a66db4c807.jpg[/URL] jaka minka :loveu: Pundzia, ja tez tak miałam kiedyś ze schronikowymi ale Ci nie pomoge, bo nie wiem jak :diabloti: ja sie wtedy wkurzyłam i wyrzuyciłam te filmiki :D ale Ty tak nie rób, najwyżej wstaw tak a my sobie monitor przekręcimy na chwilke xP
  6. [quote name='Izuuus']A fotki to gdzie? Tamte się przeterminowały..[/QUOTE] Phi! [quote name='LadyK']Wpadłam się przywitać :hand:[/QUOTE] hej :loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VLrRLs0-I/AAAAAAAAEnM/HTksqGU8fKs/s640/DSC01561.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VMD0Xt9LI/AAAAAAAAEn8/rbczFO8VsrE/s640/DSC01560.JPG[/IMG]
  7. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VL9Dphe_I/AAAAAAAAEns/_TI05thlw0M/s640/DSC01554.JPG[/IMG] *************
  8. Reks :loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VL6gFZOMI/AAAAAAAAEnk/g_Q_3julaM8/s512/DSC01544.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VL_EYVnAI/AAAAAAAAEnw/3m-zE7E4zHs/s640/DSC01555.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VMAn4ItdI/AAAAAAAAEn0/6e7cKgYUDHw/s640/DSC01558.JPG[/IMG]
  9. Karcia :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VLzp-AHMI/AAAAAAAAEnQ/DZQIwc1heYA/s512/DSC01538.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VL1m3vcnI/AAAAAAAAEnU/uLUrnhOwB8A/s640/DSC01539.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VL3saIF8I/AAAAAAAAEnY/hZvN7cqhQYw/s640/DSC01542.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S4VL5ANaLhI/AAAAAAAAEnc/_QGvCbq8fkw/s512/DSC01543.JPG[/IMG]
  10. Kaya93

    Fiodorek.

    Izu, jako ojciec Twojego dziecka rozkazuje Ci wrócić! :diabloti:
  11. [quote name='gosiulaa']jesssssuuu... a myślałam że jak dam raz więcej to dacie mi spokój na jakiś czas :eviltong: nie iwme kiedy fotki mu porobię... może do Moniki wpadniemy na weekendzie to fotki się pojawią :diabloti:[/QUOTE] Dobra dobra :D to swoją drogą. Teraz to ja czekam na te zdjęcia co właśnie je robisz :siara: [SIZE=1]nie żebym Cie wkopała czy coś[/SIZE] :diabloti:
  12. [URL]http://i47.tinypic.com/rw6gpd.jpg[/URL] jaki kochany! :loveu:
  13. Cześć :loveu: [URL]http://img693.imageshack.us/img693/4434/obraz094e.jpg[/URL] nie podskakuj mały :diabloti:
  14. Groch... szukaj tego domku.
  15. Śliczny :loveu:
  16. [URL]http://lh4.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S4PQ0RIrlpI/AAAAAAAAAoc/r3j5w0oBnIw/s512/DSCF2962.JPG[/URL] jak romantycznie :diabloti: [URL]http://lh6.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S4PRNBLSwzI/AAAAAAAAApI/emMZdPwaoMM/s640/DSCF3018.JPG[/URL] kradziej czapek ... sie wydało xP [URL]http://lh6.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S4PRgWgRx1I/AAAAAAAAApw/CZrmXvNx_rQ/s512/DSCF3069.JPG[/URL] :buzi:
  17. [quote name='gosiulaa']No widzę że "turlaj" perfekt opanowane... :D:D my też nad tym pracujemy tylko mam złe warunki w mieszkaniu do tego typu sztuczek i jest nam trochę niewygodnie :eviltong:[/QUOTE] No to nam sie akurat udało :D Baster zdolna bestia, jemu złe warunki nie przeszkadzają :diabloti: [quote name='Shirai - Koki']Filmik rewelacja !! Maja zdolna bestia !!! Moj Shirai jakos nie moze sie nauczyc turlaj sie :-/...pozdrawiam[/QUOTE] [quote name='sunshine']Pięknie się turla:D Zapraszam na plebiscyt wariatów, śmieszków i głuptasków: link w podpisie:)[/QUOTE] Hej Wam :) Dzieki bardzo ;) [quote name='bianka19']Cześć Majki ;)[/QUOTE] Hej Cezarki :D
  18. Bry :loveu: [SIZE=1]Jeszcze fot :diabloti:[/SIZE]
  19. [URL]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d8a0b0ebb1fdb99675b960caaef5a.jpg[/URL] łaaa ile śniegu ;o [URL]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d811a475286064def468e215ab8b9.jpg[/URL] kocham takie portretowe foty :loveu:
  20. Kaya93

    Maltusia:)

    Jaki śliczny kudłacz! :loveu: Prosimy o więcej zdjęć :D
  21. [quote name='Izuuus']Ciekawe jak miałam Ci mówić?! Świeci :hmmmm:[/QUOTE] Normalnie " Paulino, popatrz co sie stało z moją rączką, pomóż mi" to wcale nie trudne :D Nie świeci :shake:
  22. [quote name='Izuuus']Tak, tego chcę! :diabloti: Ty mi na pomoc nie przyszłaś, jak sobie dziś rękę rozcięłam :placz:[/QUOTE] O niee, umieram.... Trzebabyło mi mówić odrazu bym była przy Tobie! Daj teraz rączke to pochucham :D Jak Ty to robisz, że jesteś online a zielona lampka sie nie świeci?
  23. [quote name='Izuuus']Ty masz serce w kolanie.. :shake: Ja tak nisko nie celuje[/QUOTE] I kolejny cios, ten to już poniżej pasa, kobieto chcesz mnie zabić? :shake:
  24. [quote name='Pestka']Super filmik, Majka jest świetna :loveu:[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Izuuus']A kiedy był początek? :siara:[/QUOTE] O nie :( to był cios prosto w serce....
  25. [quote name='*anusia&ajlu*']slodkie [URL="http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RarLEJgI/AAAAAAAAEcE/lPs66an2gNc/s640/Obraz%20027.jpg"]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30RarLEJgI/AAAAAAAAEcE/lPs66an2gNc/s640/Obraz%20027.jpg[/URL] boska ona jest:loveu: [URL]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/S30QAfvSs6I/AAAAAAAAEa0/6TOumwvEIEQ/s640/Obraz%20005.jpg[/URL] ale grzeczniutka jest:loveu: sliczna...[/QUOTE] Dziękować :D [quote name='Izuuus']a ja Cię nie, o. :boom:[/QUOTE] Czyli, że koniec z nami? ;(
×
×
  • Create New...