Jump to content
Dogomania

wilczek007

Members
  • Posts

    5353
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wilczek007

  1. kurcze moze Rupik znaczy teren jak samiec-maniak (przypomina mi to jakąś w nerwice natręctw he)? Nerwus, biedny i on i BDT
  2. własnie...szkoda gadac aż wstyd, ale już sie usmiecham na samą myśl, kontrolowanego kupna (prowokacyji czy jak sie to nazywa)pod nadzorem fundacji , policji itp:)
  3. [quote name='rudzia1']13 piatek piekny dzien piekna data szczesliwa[/QUOTE] :):):) a jak to ludziom mówię to sie ze mnie smieją :P
  4. Czarusiu...:( poszukam na dogo jakichs DT, jaby co dam tu linki.. jeden u LILUTosi; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny."]http://www.dogomania.pl/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny.[/URL] ten D pewnie juz też znacie ale dam linka; [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216534-Hotel-dla-ps%C3%B3w-starszych-niepe%C5%82nosprawnych-i-chorych-3-wolne-miejsca[/URL] tu jeszcze jeden.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216789-HOTELIK-U-MURKI-w%C4%85tek-informacyjny-%29[/URL] tak tylko rzucam, nie chce się wtrącać znacie Czarka i jego sytuację to lepiej sie dogadacie pytajac o DT... ;)
  5. ciotki znalazłam że bedą dwa wolne miejsca, kto ma załatwiać ten DT mógłby tam wstęonie choć zapytac... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201133-DT-okolice-Wroc%C5%82awia-informacyjny-wolne-miejsca%21/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/201133-DT-okolice-Wroc%C5%82awia-informacyjny-wolne-miejsca!/page2[/URL]
  6. widziałam to na FB...ludzie potrafią być obrzydliwi...
  7. Jesli możecie jakoś pomóc, zobaczcie..Mopsikowaty starszy (nawet tego nie widać) psiak, wyrzucony do schroniska, nie je , nie pije, nie wychodzi z budki, ciotki szukają jakiegoś DT, jego wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221014-Male%C5%84ki-mix-mopsa-pekina-oddany-do-schonu%21-Nie-je-i-si%C4%99-nie-podnosi-%28-Pomocy..."]http://www.dogomania.pl/threads/221014-Male%C5%84ki-mix-mopsa-pekina-oddany-do-schonu!-Nie-je-i-si%C4%99-nie-podnosi-%28-Pomocy...[/URL]
  8. macie racje, moze też tak być..sie nie dowiemy jak nie wyjdzie...:-?
  9. udostepniłam na FB na Mopsy w Potrzebie, on taki mopsikowaty biedulek... jakby co mają strone; [URL]http://www.facebook.com/pages/Mopsy-w-potrzebie/198288830187953?sk=wall[/URL]
  10. Sorki zmieniłam troche post bo fotki znalazłam na FB :oops: z tymi DT zawsze jest najciezej. Postaram się poszperac po dogo za DT, nie wiem czy coś znajde na szybko
  11. jaki sliczny ale strasznie smutny psiak:(:(... Domyślam sie że w jego stanie trudno o dom... Poszukałabym jakis bazarek ogłoszeniowy chociaż... udostepnie na FB gdzie sie da
  12. Mozna sie poryczec i wściec na ludzi czytając ta pierwszę stronę... Ja po 20 tez coś zł podaruję na DT dla tych iskierek...
  13. Juz sie zaczyna kantowanie, oddam, przyjme, a po cichu sprzedam [URL]http://allegro.pl/bokser-boksery-i2044070284.html[/URL]
  14. Dżumka w nowym domku??? to ja trzymam kciuki za nią!! Jakby nie było Luka napisz:) Z fotki tez sie ucieszymy jakby kiedys była.
  15. matko...to sie nigdy nie skonczy...:( LILUtosi ma w podpisie o wolnych boksach w DT; [URL]http://www.dogomania.pl/members/82296-LILUtosi[/URL]
  16. [quote name='zachary']No właśnie...Kto będzie chciał takiego staruszka?.....Dobrze, że się miewa zadowalająco.[/QUOTE] Kurcze , ale przecież zdarzaja sie ludzie starsi, którzy szukają psiego starszego przyjaciela i chcą tez wspomóc...Moze warto chociaż spróbować , różnie to w zyciu bywa, tego nie przewidzi nikt...czytałam i widziałam juz adopcje nie takich bidulek, bądzmy dobrej myśli
  17. wpadnę do Jeżynki zajrzeć co słychać, to super że suńka się otwiera, ona ma taki sliczny usmiechnięty ten pycholek:)
  18. Jeżynko dałam 20 zł (narazie jednorazowo :( ), trzymam kciuki za kochanego dzikuseczka!
  19. podniosę wątek Jeżynki puki mam kiedy być na dogo
  20. Jeżynka ma 10 lat????? Wogóle tego nie widac... :) jak patrze na Jeżynke, to widze oczy mojej suni, jak ona patrzy na obcych, ona sie ich po prostu zawsze bała i bedzie bała,można swiat do góry nogami obrócić, ona woli swoich ludzi, do obcych podchodzi jak dzik z lasu, jak wczoraj zabrana z ulicy albo co... tylko w domu jest sobą i umie pokazac "pazurki" jaka to ona nie jest cwana, zabawna i wesoła:) .Moze Jeżynka też jest taka rodzinna, ale wciąż czuje sie wszedzie obco... nie trafiła biedaczka na swojego ludzika i dom, kochana sunia:( dam 20 zł dla kochanej Jeżyneczki , ale moge dopiero po 20 stym :oops:...dajcie znać na jakie konto itp itd
  21. na tych fotkach widac jaki Rufi jest fajny psiak! Hm...moze ziajanie i posikiwanie to tylko taki stresik...oby.Rufi bądz zdrów!
  22. o kurcze to fajne nowinki , Ruficzek zabawny i fajny psiak widzę, to super że tak sie w domu umie zaaklimatyzować i dżentelmen być potrafi grzeczny:) A ja muobiecałam te 20 zł, komu przelać?
  23. ciotki moze to zart jakis czy co,ale przyszła mi taka wiadomosc na poczcie; Powiadomienie o nowym zleceniu w Twojej kategorii i lokalizacji [COLOR=#ff0000][B]NIE ODPOWIADAJ NA TĘ WIADOMOŚĆ.[/B] Aby skontaktować się ze zleceniodawcą, kliknij [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"]tutaj.[/URL][/COLOR] [B]Zlecę kupno psa i przywiezienie go do Dinslaken[/B] Zlecenie skierowane do usługodawców z [B]całej Polski[/B] Termin ważności: [B]23-10-2011 20:29[/B] [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"][IMG]http://www.favore.pl/images/logo/logo-mini.gif[/IMG][/URL] Witam. Jesteśmy rodziną z Dinslaken kolo Duisburga i Oberhausen. Szukamy osoby, która mogla by kupić w Polsce psa i go tu przywieść. Chodzi tu o rasę chihuahua suczkę. Ma mieć między 8-12 tygodni i być krótko włosą. Najlepiej cala brązowa albo czarna. Najlepiej od prywatnych osób, którzy przez przypadek szczeniaki mieli. Proszę przed kupnym o sms albo przez mój adres e-mail napisać ile ma kosztować? Czekam na kontakt. Pozdrawiamy. [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"]Zobacz dane kontaktowe zleceniodawcy »[/URL]......: piszę bo macie dużo mikropiesków, tylko dziwi mnie że takie coś ktos wysyła do Polski...:/
  24. ciotki ja troche z innej beczki... Wg was co ma oznaczac ten email??? " Powiadomienie o nowym zleceniu w Twojej kategorii i lokalizacji [COLOR=#ff0000][B]NIE ODPOWIADAJ NA TĘ WIADOMOŚĆ.[/B] Aby skontaktować się ze zleceniodawcą, kliknij [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"]tutaj.[/URL][/COLOR] [B]Zlecę kupno psa i przywiezienie go do Dinslaken[/B] Zlecenie skierowane do usługodawców z [B]całej Polski[/B] Termin ważności: [B]23-10-2011 20:29[/B] [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"][IMG]http://www.favore.pl/images/logo/logo-mini.gif[/IMG][/URL] Witam. Jesteśmy rodziną z Dinslaken kolo Duisburga i Oberhausen. Szukamy osoby, która mogla by kupić w Polsce psa i go tu przywieść. Chodzi tu o rasę chihuahua suczkę. Ma mieć między 8-12 tygodni i być krótko włosą. Najlepiej cala brązowa albo czarna. Najlepiej od prywatnych osób, którzy przez przypadek szczeniaki mieli. Proszę przed kupnym o sms albo przez mój adres e-mail napisać ile ma kosztować? Czekam na kontakt. Pozdrawiamy. [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"]Zobacz dane kontaktowe zleceniodawcy »[/URL] Favore Sp. z o. o. dziwaczne to jak dla mnie...napisze moze ciotkom od minipsiaków, one zobacza co to za ludzie?
×
×
  • Create New...