-
Posts
5353 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wilczek007
-
własnie...szkoda gadac aż wstyd, ale już sie usmiecham na samą myśl, kontrolowanego kupna (prowokacyji czy jak sie to nazywa)pod nadzorem fundacji , policji itp:)
-
Szorstkowłosy boxer Boxio Hugo ma dom !!!
wilczek007 replied to Wiewiórka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rudzia1']13 piatek piekny dzien piekna data szczesliwa[/QUOTE] :):):) a jak to ludziom mówię to sie ze mnie smieją :P -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
wilczek007 replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Czarusiu...:( poszukam na dogo jakichs DT, jaby co dam tu linki.. jeden u LILUTosi; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny."]http://www.dogomania.pl/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny.[/URL] ten D pewnie juz też znacie ale dam linka; [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216534-Hotel-dla-ps%C3%B3w-starszych-niepe%C5%82nosprawnych-i-chorych-3-wolne-miejsca[/URL] tu jeszcze jeden.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216789-HOTELIK-U-MURKI-w%C4%85tek-informacyjny-%29[/URL] tak tylko rzucam, nie chce się wtrącać znacie Czarka i jego sytuację to lepiej sie dogadacie pytajac o DT... ;) -
ciotki znalazłam że bedą dwa wolne miejsca, kto ma załatwiać ten DT mógłby tam wstęonie choć zapytac... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201133-DT-okolice-Wroc%C5%82awia-informacyjny-wolne-miejsca%21/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/201133-DT-okolice-Wroc%C5%82awia-informacyjny-wolne-miejsca!/page2[/URL]
-
Jesli możecie jakoś pomóc, zobaczcie..Mopsikowaty starszy (nawet tego nie widać) psiak, wyrzucony do schroniska, nie je , nie pije, nie wychodzi z budki, ciotki szukają jakiegoś DT, jego wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221014-Male%C5%84ki-mix-mopsa-pekina-oddany-do-schonu%21-Nie-je-i-si%C4%99-nie-podnosi-%28-Pomocy..."]http://www.dogomania.pl/threads/221014-Male%C5%84ki-mix-mopsa-pekina-oddany-do-schonu!-Nie-je-i-si%C4%99-nie-podnosi-%28-Pomocy...[/URL]
-
Juz sie zaczyna kantowanie, oddam, przyjme, a po cichu sprzedam [URL]http://allegro.pl/bokser-boksery-i2044070284.html[/URL]
-
Dżumka w nowym domku??? to ja trzymam kciuki za nią!! Jakby nie było Luka napisz:) Z fotki tez sie ucieszymy jakby kiedys była.
-
[quote name='zachary']No właśnie...Kto będzie chciał takiego staruszka?.....Dobrze, że się miewa zadowalająco.[/QUOTE] Kurcze , ale przecież zdarzaja sie ludzie starsi, którzy szukają psiego starszego przyjaciela i chcą tez wspomóc...Moze warto chociaż spróbować , różnie to w zyciu bywa, tego nie przewidzi nikt...czytałam i widziałam juz adopcje nie takich bidulek, bądzmy dobrej myśli
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
wilczek007 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wpadnę do Jeżynki zajrzeć co słychać, to super że suńka się otwiera, ona ma taki sliczny usmiechnięty ten pycholek:) -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
wilczek007 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżynko dałam 20 zł (narazie jednorazowo :( ), trzymam kciuki za kochanego dzikuseczka! -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
wilczek007 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podniosę wątek Jeżynki puki mam kiedy być na dogo -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
wilczek007 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżynka ma 10 lat????? Wogóle tego nie widac... :) jak patrze na Jeżynke, to widze oczy mojej suni, jak ona patrzy na obcych, ona sie ich po prostu zawsze bała i bedzie bała,można swiat do góry nogami obrócić, ona woli swoich ludzi, do obcych podchodzi jak dzik z lasu, jak wczoraj zabrana z ulicy albo co... tylko w domu jest sobą i umie pokazac "pazurki" jaka to ona nie jest cwana, zabawna i wesoła:) .Moze Jeżynka też jest taka rodzinna, ale wciąż czuje sie wszedzie obco... nie trafiła biedaczka na swojego ludzika i dom, kochana sunia:( dam 20 zł dla kochanej Jeżyneczki , ale moge dopiero po 20 stym :oops:...dajcie znać na jakie konto itp itd -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
wilczek007 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
na tych fotkach widac jaki Rufi jest fajny psiak! Hm...moze ziajanie i posikiwanie to tylko taki stresik...oby.Rufi bądz zdrów! -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
wilczek007 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
o kurcze to fajne nowinki , Ruficzek zabawny i fajny psiak widzę, to super że tak sie w domu umie zaaklimatyzować i dżentelmen być potrafi grzeczny:) A ja muobiecałam te 20 zł, komu przelać? -
ciotki moze to zart jakis czy co,ale przyszła mi taka wiadomosc na poczcie; Powiadomienie o nowym zleceniu w Twojej kategorii i lokalizacji [COLOR=#ff0000][B]NIE ODPOWIADAJ NA TĘ WIADOMOŚĆ.[/B] Aby skontaktować się ze zleceniodawcą, kliknij [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"]tutaj.[/URL][/COLOR] [B]Zlecę kupno psa i przywiezienie go do Dinslaken[/B] Zlecenie skierowane do usługodawców z [B]całej Polski[/B] Termin ważności: [B]23-10-2011 20:29[/B] [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"][IMG]http://www.favore.pl/images/logo/logo-mini.gif[/IMG][/URL] Witam. Jesteśmy rodziną z Dinslaken kolo Duisburga i Oberhausen. Szukamy osoby, która mogla by kupić w Polsce psa i go tu przywieść. Chodzi tu o rasę chihuahua suczkę. Ma mieć między 8-12 tygodni i być krótko włosą. Najlepiej cala brązowa albo czarna. Najlepiej od prywatnych osób, którzy przez przypadek szczeniaki mieli. Proszę przed kupnym o sms albo przez mój adres e-mail napisać ile ma kosztować? Czekam na kontakt. Pozdrawiamy. [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"]Zobacz dane kontaktowe zleceniodawcy »[/URL]......: piszę bo macie dużo mikropiesków, tylko dziwi mnie że takie coś ktos wysyła do Polski...:/
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
wilczek007 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ciotki ja troche z innej beczki... Wg was co ma oznaczac ten email??? " Powiadomienie o nowym zleceniu w Twojej kategorii i lokalizacji [COLOR=#ff0000][B]NIE ODPOWIADAJ NA TĘ WIADOMOŚĆ.[/B] Aby skontaktować się ze zleceniodawcą, kliknij [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"]tutaj.[/URL][/COLOR] [B]Zlecę kupno psa i przywiezienie go do Dinslaken[/B] Zlecenie skierowane do usługodawców z [B]całej Polski[/B] Termin ważności: [B]23-10-2011 20:29[/B] [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"][IMG]http://www.favore.pl/images/logo/logo-mini.gif[/IMG][/URL] Witam. Jesteśmy rodziną z Dinslaken kolo Duisburga i Oberhausen. Szukamy osoby, która mogla by kupić w Polsce psa i go tu przywieść. Chodzi tu o rasę chihuahua suczkę. Ma mieć między 8-12 tygodni i być krótko włosą. Najlepiej cala brązowa albo czarna. Najlepiej od prywatnych osób, którzy przez przypadek szczeniaki mieli. Proszę przed kupnym o sms albo przez mój adres e-mail napisać ile ma kosztować? Czekam na kontakt. Pozdrawiamy. [URL="http://www.favore.pl/zlecenie/zlece-kupno-psa-i-przywiezienie-go-do-dinslaken,65112.html"]Zobacz dane kontaktowe zleceniodawcy »[/URL] Favore Sp. z o. o. dziwaczne to jak dla mnie...napisze moze ciotkom od minipsiaków, one zobacza co to za ludzie?