-
Posts
5353 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wilczek007
-
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
fotki można zapisać z dogo na kompa prosto klikajac lewym klawiszem myszki na "zapisz jako", tylko takie są co tu na dogo wkleiłysmy (tu są wszystkie; [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191538-smierc-zabrała-Tosi-opiekuna-DT-ma-na-tydzień-potrzeba-ogłoszeń-pomocy!!/page38[/URL] , ale jesli to problem to wyślę fotki ;) A tekst jesli nowy to starego nie wysyłac? Czy moze dopisac ze koty i dzieci beee ? Ja wieczorkiem Tosce ogloszenia poodnawiam i jutro kto moze tez by fajnie było.. -
Szorstkowłosy boxer Boxio Hugo ma dom !!!
wilczek007 replied to Wiewiórka's topic in Już w nowym domu
bokserku, co u ciebie, nadal cisz?:(:( ale te fotki śliczne!!Musze dodac je do ogloszen! -
sliczna sunieczka:) nie wiem czy ma ogłoszonka, bo wstecz nie czytałam... chciałam porobic kilka bo tyle moge pomóc... Tylko mam jedno pytanko..Wecie jaka do innych psów, dzieci ikotów?Ludziska najczęsciej o to tylko pytają:/ ojej dopiero przeczytałam, ze ma padaczke...:( i mam nadzieje zeok, bo posty nieco stare...
-
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Andzike zna Tosie , była na wizycie przedadopc. u śp.Opiekuna... Chyba narazie nie ma na nią chetnych.. -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
wilczek007 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
pohopam bazarek:) Fajny pomyśł z maszynką, tylko kto pożyczy... Ja sie na maszynkach nie znam, nie wiem czy ludzkie tak bardzo róznią sie od psich, jesli nie to tutaj jest dużo tanszych; [URL]http://allegro.pl/higiena-i-pielegnacja-maszynki-do-strzyzenia-67480?order=t[/URL] a jak się róznią to chyba będzie drożej..:( -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
hm...nie wiem...zaraz jej poszukam, dzięki -
Szkielet MAKSIU POJECHAŁ DO DS. Dziękuejmy.
wilczek007 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
ok to porobie na gumtree, szrlok, ojej i olx, wysuwają sie na piewrszy plan w necie...A potem resztę;) -
Szkielet MAKSIU POJECHAŁ DO DS. Dziękuejmy.
wilczek007 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
jestem dzięki pw Jusi&Szili, w sumie to moge mujedynie ogłoszonek zaoferować, jak się wyrobię z naszymi , nic innego nie dam rady :oops: -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
ojej no to "po ptokach"...Domek bez dzieci i kotków trzeba na bank, ale przynajmniej dzięki ciotkeczkowym DT to wiemy.. Tosia, Tosia wiesz ty co?:shake: Zrobię jej nowe ogłoszenia ale z onetu..?Nie wiem jak...Któraś z ciotek takie zrobiła, nie pamiętam która:oops:.. -
oo, skoro tak sie to fajnie potoczyło, to ja sie ciesze!:):)
-
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
ech no to trzymam kciuki! Tosie trzeba troszeczkę "naprawić", ale moze wcale nie tak bardzo... Tosia prosze nie szalej... -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
no to bedzie trudno...zazwyczaj chcą psiaka ludzie zapsieni,zakoceni albo zadziecieni... A moze spróbować?Panstwo ocenią czy da się zgrać Tosie i dzieci, że tak to nazwę..Ona teraz wiele przeszła, nie dziwię się jej że reaguje tak histerycznie:( -
[B]cioteczki pomóżcie, czy i gdzie Luiza miała jakis bazarek, jedna ciotka zakupiła tam rzeczy, podała swoje namiary i tel, ale wciaż nie ma internetu i chciała by sie zkimś skontaktowac w sprawie wpłat a nikt sie nie odzywa...[/B] [B]:([/B]
-
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
to wszytsko idzie w najlepszym kierunku strasznie sie ciesze!!:):) -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
zagladam i strasznie sie cieszę ze Wikunia ma domek!!:) A co tam u Tosi Wiga? Cos nowego, czy raczej cały czas domek się szuka?no nie badz taka, napisz coś:) -
Nuczko troszke ogloszonek dla ciebie; gumtree, hiperogloszenia,psy.elk, psiamania, e-zwierzak, adopcjapsa.pl, przygarnijzwierzaka.pl, kupiepsa.pl, szerlok.pl(teraz to "tablica.pl")
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
wilczek007 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
zrobiłam troche nowych; gumtree, ojej, psiamania, mojpupil,e-zwierzak,adopcjapsa,morusek,hiperogloszenia, psy.elk, -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
wiadomosci; w sprawie Tosi cały czas dzieje, Tosia jest megarozpieszczena przez ciotki, które cały czas aktywnie działają , a jak będzie jakiś domek super to napewno Wiga da tu znac. Wieczorkiem powinna tu wejśc to zobaczymy co nowego. -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
no też prawda, napiszę tam -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/691/954f261c776f8303med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/711/57c7775af6e8751c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/730/d3318f0ceedc5d16med.jpg[/IMG][/URL] -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2152936/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi316/cb43400a000f3b3e4ca3317a[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2141718/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi362/c6a27ecf002006e94c9f04a2[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2108304/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi108/d47661e7001db6404c8f43f0[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2108310/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2180/e9da665f00201e8f4c8f442d[/IMG][/URL] -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2152940/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2539/65f65f7a000af5ae4ca3323a[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2152941/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2837/5122d0b30010adbd4ca3325d[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2152938/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1521/04b5b2cf002005bd4ca331b2[/IMG][/URL] -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
wilczek007 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Tosine foteczki; [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2503850/tosia-konteren/rozmiar/2"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2886/1135e0b9002b02694d84f97c[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2168701/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1832/2b1a3dc900092cbb4ca9901c[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2168698/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi740/289dd825002b44d94ca99007[/IMG][/URL]