Jump to content
Dogomania

wilczek007

Members
  • Posts

    5353
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wilczek007

  1. fotki można zapisać z dogo na kompa prosto klikajac lewym klawiszem myszki na "zapisz jako", tylko takie są co tu na dogo wkleiłysmy (tu są wszystkie; [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191538-smierc-zabrała-Tosi-opiekuna-DT-ma-na-tydzień-potrzeba-ogłoszeń-pomocy!!/page38[/URL] , ale jesli to problem to wyślę fotki ;) A tekst jesli nowy to starego nie wysyłac? Czy moze dopisac ze koty i dzieci beee ? Ja wieczorkiem Tosce ogloszenia poodnawiam i jutro kto moze tez by fajnie było..
  2. bokserku, co u ciebie, nadal cisz?:(:( ale te fotki śliczne!!Musze dodac je do ogloszen!
  3. zastanawiam sie nad ogłoszeniami...Pewnie Kongusia już jakies ma...boję sie jednak, że ludzie uciekną z ogłoszenia gdzie pieprz rośnie jak poczytają że sunia nużyce ma...Moja też chwilowo to dziadostwo dostała jak ją do domu zabierałam, to wiem co to...co myślicie?...Ogłaszać Kongę, pisac to?
  4. sliczna sunieczka:) nie wiem czy ma ogłoszonka, bo wstecz nie czytałam... chciałam porobic kilka bo tyle moge pomóc... Tylko mam jedno pytanko..Wecie jaka do innych psów, dzieci ikotów?Ludziska najczęsciej o to tylko pytają:/ ojej dopiero przeczytałam, ze ma padaczke...:( i mam nadzieje zeok, bo posty nieco stare...
  5. Andzike zna Tosie , była na wizycie przedadopc. u śp.Opiekuna... Chyba narazie nie ma na nią chetnych..
  6. pohopam bazarek:) Fajny pomyśł z maszynką, tylko kto pożyczy... Ja sie na maszynkach nie znam, nie wiem czy ludzkie tak bardzo róznią sie od psich, jesli nie to tutaj jest dużo tanszych; [URL]http://allegro.pl/higiena-i-pielegnacja-maszynki-do-strzyzenia-67480?order=t[/URL] a jak się róznią to chyba będzie drożej..:(
  7. hm...nie wiem...zaraz jej poszukam, dzięki
  8. ok to porobie na gumtree, szrlok, ojej i olx, wysuwają sie na piewrszy plan w necie...A potem resztę;)
  9. jestem dzięki pw Jusi&Szili, w sumie to moge mujedynie ogłoszonek zaoferować, jak się wyrobię z naszymi , nic innego nie dam rady :oops:
  10. ojej no to "po ptokach"...Domek bez dzieci i kotków trzeba na bank, ale przynajmniej dzięki ciotkeczkowym DT to wiemy.. Tosia, Tosia wiesz ty co?:shake: Zrobię jej nowe ogłoszenia ale z onetu..?Nie wiem jak...Któraś z ciotek takie zrobiła, nie pamiętam która:oops:..
  11. oo, skoro tak sie to fajnie potoczyło, to ja sie ciesze!:):)
  12. ech no to trzymam kciuki! Tosie trzeba troszeczkę "naprawić", ale moze wcale nie tak bardzo... Tosia prosze nie szalej...
  13. no to bedzie trudno...zazwyczaj chcą psiaka ludzie zapsieni,zakoceni albo zadziecieni... A moze spróbować?Panstwo ocenią czy da się zgrać Tosie i dzieci, że tak to nazwę..Ona teraz wiele przeszła, nie dziwię się jej że reaguje tak histerycznie:(
  14. [B]cioteczki pomóżcie, czy i gdzie Luiza miała jakis bazarek, jedna ciotka zakupiła tam rzeczy, podała swoje namiary i tel, ale wciaż nie ma internetu i chciała by sie zkimś skontaktowac w sprawie wpłat a nikt sie nie odzywa...[/B] [B]:([/B]
  15. to wszytsko idzie w najlepszym kierunku strasznie sie ciesze!!:):)
  16. zagladam i strasznie sie cieszę ze Wikunia ma domek!!:) A co tam u Tosi Wiga? Cos nowego, czy raczej cały czas domek się szuka?no nie badz taka, napisz coś:)
  17. Nuczko troszke ogloszonek dla ciebie; gumtree, hiperogloszenia,psy.elk, psiamania, e-zwierzak, adopcjapsa.pl, przygarnijzwierzaka.pl, kupiepsa.pl, szerlok.pl(teraz to "tablica.pl")
  18. zrobiłam troche nowych; gumtree, ojej, psiamania, mojpupil,e-zwierzak,adopcjapsa,morusek,hiperogloszenia, psy.elk,
  19. wiadomosci; w sprawie Tosi cały czas dzieje, Tosia jest megarozpieszczena przez ciotki, które cały czas aktywnie działają , a jak będzie jakiś domek super to napewno Wiga da tu znac. Wieczorkiem powinna tu wejśc to zobaczymy co nowego.
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/691/954f261c776f8303med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/711/57c7775af6e8751c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/730/d3318f0ceedc5d16med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2152936/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi316/cb43400a000f3b3e4ca3317a[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2141718/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi362/c6a27ecf002006e94c9f04a2[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2108304/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi108/d47661e7001db6404c8f43f0[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2108310/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2180/e9da665f00201e8f4c8f442d[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2152940/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2539/65f65f7a000af5ae4ca3323a[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2152941/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2837/5122d0b30010adbd4ca3325d[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2152938/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1521/04b5b2cf002005bd4ca331b2[/IMG][/URL]
  23. Tosine foteczki; [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2503850/tosia-konteren/rozmiar/2"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2886/1135e0b9002b02694d84f97c[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2168701/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1832/2b1a3dc900092cbb4ca9901c[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2168698/nowee-koniec-maja-foty-20/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi740/289dd825002b44d94ca99007[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...