O rany. Kiedy wreszcie ludzie zmienią podejście do zwierząt? Kiedy wreszcie nauczą się, że to członek rodziny?
Rudasek powinien trafić do odpowiedzialnego domu który go pokocha.
Nieźle się porobiło po tej awarii. Wątki można jakoś ogarnąć, ale współczuję wszystkim mającym bazarki...
Tymonek swoją drogą to już mógłby się wreszcie do własnego, prywatnego domu wybrać ;)
Ale fajne zdjęcia :)
Hanusia rośnie jak na drożdżach. Widać, że Rudasek świetnie się z nią dogaduje.
Dzisiaj poszedł przelew - przesłałam 50 zł na Rudaska.
Tak coś czułam, że znowu dogo nawala...
Rudasek miał mieć kastrację - wszystko ok?
Nie dziwię się Bico Twojej frustracji. Też bym się wściekła. A jak pomyślę, o tych wszsytkich bazarkach i co się tam teraz dzieje... uhhhh....
To jest tak, że im dłużej się na niego patrzy tym bardziej dostrzega się jego piękno :)
Ludzie na portalach ogłoszeniowych za szybko wszystko przeglądają i nie są w stanie dostrzec wysublimowanej urody Gacusia.
Tak w ogóle to jak relacje chłopaków? Już ok? Czy Rudasek nadal musi rezydować w klateczce ze względu na pana na włościach Gacosława?
Ja się też muszę przełamać i bazarek wystawić...
Mam fajny podkład pharmaceris użyty dokładnie raz - niestety przy mojej skórze nie mogę go używać :( i chyba jeszcze jakieś testery perfum.
Maksio strasznie się zasiedział.
Ufff... Cieszę się, że akcja się udała.
Rudasku, teraz to już tylko będzie lepiej :)
[B]Bico[/B] - jeśli nie masz nic przeciwko to przelewy będę robiła do Murki bo już mam ją ustawioną na koncie ;)