Przeczytałam cały wątek i... :( słów brak...
Ludzie potrafią być tacy okrutni... czasem wstyd jest być człowiekiem...
Lisek jest śliczny a trójłapki świetnie sobie w życiu radzą, więc wierzę, że za chwilę ten piękny rudasek trafi do kochającego domku i nie będzie mu potrzebny hotelik u Murki (chociaż psiaki mają tam świetnie to jednak nie to, co prawdziwy domek).