[quote name='kikou']o matko biedactwo.....
mysle, ze to niezly pomysl z ogloszeniami w okolicy, moze ma wlasciciela, ktory ja kocha, tylko gdzies wybiegla rano i teraz jej ci wlasciciele nie moga znalezc.... mam nadzieje[/quote]
No tak, ale Iwop sobie sama nie poradzi... potrzebna pilna pomoc ludzi z okolicy...