no zwinęli nam wszystkich następców Gajki :)
I co teraz będzie? :D
Ale Halciu - Jaro na pewno będzie miał dobrze? Tak na pewno, na pewno? Trochę mi smutno, że do budy miałby iść...
SUPER! Dzisiaj dzień dobrych wiadomości :)
Ptysiak jedzie do domu, Niteczka zostaje na DT, który zmienia się w DS, Ilianek się pakuje :D Oby tak dalej.
ja co prawda nic nie dorzucałam do Leonowej skarpety, ale też sądzę, że behawiorysta byłby bardziej wskazany.
Czy właściciel wynajmowanego mieszkania wie, że zamieszka w nim pies?
A to Jaro też jedzie?? Grzecznie czekam na zdjęcia ze strony :) i od razu je wstawię na corgowe forum.
Heiligenhaus - bardzo ładna nazwa :D na pewno Ptyś będzie tam miał jak w niebie ;)
Kubuś bez hoteliku nie ma szans na odchudzanie :( wiecie jak to jest w schroniskach - nie da się odizolować psiaka od reszty. On wylądował w schronisku zagłodzony więc teraz pożera wszystko jak leci i w każdych ilościach. Schronisko to dla niego śmierć :( Umrze z przejedzenia :(
I czy zgadza się na wizytę przedadopcyjną ;) Bo przecież tak w ciemno to teraz Leonka nie oddamy :D
Jeśli dojdzie do adopcji rzeczywiście wskazany byłby kontakt ze szkoleniowcem/behawiorystą.
zawsze można zamówić w krakvecie z dostawą do Ewanki ;)
[url]http://www.krakvet.pl/zdrowe-szczenieta-srednich-c-23_201_202_205_207.html[/url]
Założyłam, że będzie średnia? Czy raczej mała??
Z tego zestawu znam Brita i Purinę - oba ok :)
obcinanie pazurków nie jest drogie :) Na pewno nie można tego robić normalnymi nożyczkami. Są takie specjalne obcinarki, które zapobiegają uszkodzeniu łapki. U psiaków trzeba uważać i nie obciąć za daleko - tylko tę martwą część.
na dogo do poczytania: [url]http://www.dogomania.pl/threads/117366-Pazury-obcinanie[/url] :)