Dziękujemy za odwiedziny kluski :loveu:
Powiem wam ,że marzy mi się lustro :(
Przygodę z fotografią zaczęlam całe wieki temu, lustrzanką najlepszej przyjaciółki i tylko tak się rozwijam. .
na własne nie umiem na zbierać, zaplanować ani nic..
Myslałam nad D60 [ Nikonem oczywiście] lub D80..
i opcją wczęsniej [ d 60 ] czy później [ d 80]
koszmar! grr.
fotki, których chcę się pozbyć;
[URL=http://img508.imageshack.us/i/s5001274.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9052/s5001274.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img210.imageshack.us/i/s5001283.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6263/s5001283.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img222.imageshack.us/i/s5001286.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4157/s5001286.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img403.imageshack.us/i/s5001287.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9620/s5001287.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img508.imageshack.us/i/s5001296.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6427/s5001296.jpg[/IMG][/URL]
:bye::bye: