Jump to content
Dogomania

Sallcia

Members
  • Posts

    289
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sallcia

  1. ale szaleństwa zimowe :loveu:
  2. [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] :hand: życzonka od nas! :loveu:
  3. [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] :hand: życzonka od nas! :loveu:
  4. [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] :hand: życzonka od nas! :loveu:
  5. [URL="http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] życzonka od nas :hand: :loveu:
  6. Sallcia

    Duffel

    ależ macie cudowne łózko i ścianę :o klimatycznie :D ps; jaki macie aparat?:oops: [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] :hand:
  7. [URL="http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] życzonka od nas :hand:
  8. [quote name='Kaja10014']Ale szalony pies :D My też od dziś mamy ferie!:multi:[/QUOTE] masz jakieś plany? :cool3: [quote name='C&B'][URL]http://img98.imageshack.us/img98/6566/s5001339.jpg[/URL] Kocham te spanielkowe uszki! I witamy się po raz pierwszy ;)[/QUOTE] :hand: [quote name='GaBi12'][URL]http://img98.imageshack.us/i/s5001339.jpg/[/URL] - hehe :D skok? ;D [URL]http://img716.imageshack.us/i/s5001340.jpg/[/URL] - no daj smaczka! bo na ciebie skocze :P Śliczny Boofy ;* Zapraszamy do nas! :P[/QUOTE] zaraz wpadniemy :razz: [quote name='Infortune.']Zazdroszczę ferii... U mnie to już tylko odległe wspomnienie. :lol: [URL]http://img708.imageshack.us/img708/5346/s5001332.jpg[/URL] Na tymże zdjęciu wygląda bardzo inteligentnie :diabloti:[/QUOTE] [quote name='CaneSs']cudne fotki! a my na nowe foty zapraszamy! < 3[/QUOTE] [quote name='LadyK'][URL]http://img98.imageshack.us/img98/6566/s5001339.jpg[/URL] to jest extra! :D:D[/QUOTE] [quote name='dOgLoV'][URL]http://img25.imageshack.us/img25/224/s5001336.jpg[/URL] Hihihihih ale dużo śniegu [URL]http://img98.imageshack.us/img98/6566/s5001339.jpg[/URL] Boofie zajęczny hehehehe :evil_lol: [URL]http://img716.imageshack.us/img716/1779/s5001340.jpg[/URL] dorwę tą kulkę :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Ewa&Duffel']Ale z niego śnieżny wariat :evil_lol: [URL]http://img716.imageshack.us/img716/1779/s5001340.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='GaBi12']Śliczny, zimowy rudzielec :D :*[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://img98.imageshack.us/img98/6566/s5001339.jpg[/URL] Laatamy :loveu: A w sobotę się wybierasz do Kato na wytstawę ?[/QUOTE] Cały czas ktoś mówi o wystawach, a ja nic o nich nie wiem :crazyeye: szczegóły jakieś? [quote name='Cavy']Witamy. :hand: Ale fajne śnieżne fotki. :loveu:[/QUOTE] :bye:
  9. [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] życzonka :loveu:
  10. [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] życzonka od nas :D
  11. ja też się upomnę! :D:D życzonka od nas; [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL]
  12. Jaka urocza! :loveu: walentynkowe życzenia ;) [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL]
  13. :hand: Walentynkowe zyczenia! :) [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL]
  14. Sallcia

    Daisy...

    Ten telefon robi fenomenalne zdjęcia! :o I życzenia walentynkowego od nas; [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] wszystkiego psiakowego! :loveu: [ i nie tylko! ]
  15. czeeść :hand: Przyszliśmy z walentynkowymi życzeniami! dużo, dużo psiej miłości, wspólnego szczescia, pracy i dorastania! :loveu: [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL]
  16. witamy się wieczornie :hand:
  17. wzbudziłaś moją ciekawość :diablotin:
  18. idealna praca z psem! :loveu: mój to sie zbyt ekscytuje i w ogóle :D
  19. gdzie jakieś zdjęcia? :(
  20. hej , może coś wstawicie? :D
  21. W nagrode za odwiedzanie :D [URL=http://img25.imageshack.us/i/s5001336.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/224/s5001336.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/s5001339.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6566/s5001339.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/s5001340.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1779/s5001340.jpg[/IMG][/URL] z tyłu moja szkoła :D
  22. [quote name='wiki4'][URL]http://img15.imageshack.us/img15/8591/s5001330i.jpg[/URL] Słodkie :loveu:[/QUOTE] [quote name='CaneSs'][URL]http://img15.imageshack.us/img15/8591/s5001330i.jpg[/URL] Świetne ujęcie! Cudo :D[/QUOTE] [quote name='cockermaister']My też mamy ferie :multi::multi::multi: [URL]http://img15.imageshack.us/img15/8591/s5001330i.jpg[/URL] piękny :loveu::loveu:[/QUOTE] dziękujemy :loveu: [quote name='Ewa&Duffel'][URL]http://img708.imageshack.us/i/s5001332.jpg/[/URL] ale to super wyszło ! niezły pęd :lol:[/QUOTE] [quote name='GaBi12']My też mamy FERIE! Śliczne zdjęcia Boofiego < 3 A dlaczego Ciapek nigdy nie daje sie fotografować, tak, zeby bylo widac pyszczek <bezradny> :D[/QUOTE] Smaczki działają cuda :razz: [quote name='Daga & Maks'][URL]http://img708.imageshack.us/img708/5346/s5001332.jpg[/URL] rakieta :lol:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Kisses']Też mam ferie, razem się cieszmy :D Widzę Cię w piątek na wystawie w Katowicach, nie dyskutuj :D Rudy boski :loveu:[/QUOTE] już w ten piątek? :crazyeye: postaram się byc, jeżeli dostanę jakieś szczegóły :diabloti: [quote name='dOgLoV']Hejka :lol: my chyba u was po raz pierwszy :oops: Boofie bardzo śliczny , ładne umaszczenie no i ten młodzieńczy błysk szaleństwa w oczach :loveu::loveu::loveu::loveu: i imię oryginalne :lol: mam pytanko , w jakim programie robicie sobie sygnaturki ?? bardzo mi sie podobają :lol:[/QUOTE] Czeeść :hand: zapraszamy częściej :cool3: sygny sobie zamawiamy :D wejdź najlepiej na off-topic i tam są tematy z darmową grafiką :razz: [URL="http://img688.imageshack.us/i/s5001336.jpg/"] [/URL]
  23. cześć :hand: my tutaj pierwszy raz zajrzeliśmy! :D Czika jest strrasznie urocza! :loveu:
  24. hej hej :hand: kiedy będziecie i gdzie na jakiej wystawie? :D
×
×
  • Create New...