Jump to content
Dogomania

Sallcia

Members
  • Posts

    289
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sallcia

  1. ja tez bym chciała foty :mad::mad:
  2. tylko jedno? :mad:
  3. Sallcia

    Zuza i koty

    [url]http://i48.tinypic.com/svno2a.jpg[/url] jaka kochana! :loveu:
  4. :hand: może jakieś fajne fotki? :)
  5. [quote name='Rudzia-Bianca']Przyszłam się na szybko przywitać :) Całość nadrobię na pewno :) [URL="http://img205.imageshack.us/i/s5001341.jpg/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8561/s5001341.jpg[/IMG][/URL] świetne zdjęcie :)[/QUOTE] :loveu: [quote name='Ewa&Duffel'][URL]http://img205.imageshack.us/i/s5001341.jpg/[/URL] ale skoczek ;) normalnie "motylem jestem" :lol::lol::lol:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Kaja10014']Żadnych:D A Wy?:cool3:[/QUOTE] jadę do brennej w drugim tygodniu :cool3: [URL=http://img9.imageshack.us/i/s5001345.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2528/s5001345.jpg[/IMG][/URL] :cool3:
  6. zazdroszcze Ci tej bryygady :loveu: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC06326.jpg[/url] genialne!! :D
  7. Sallcia

    Duffel

    ale elegancka obróżka :loveu: jak zawsze piękny mój ulubieniec ! :D
  8. hej :hand: poczytalam tu trochę, ogółem już przez pewien czas kręcę się w klimatach frisbee. Zaczęłam z Boofym , trochę nie pod świadomie, kupując mu tylko sznurowaną zabawkę 'frisbee'. Buniek ogółem bardzo lubi łapać wszystko do pyska, za wszystkim goni, wszystkim chcę się bawić, więc z tym nie ma problemu. Te sznurowane frisbee, wyjmujemy żadko, a Boofy je naprawdę bardzo lubi :) Przeciagamy się nim, rzucam mu je { rollery najczęsciej } gonie go z nim etc... I zastanawiam się, co robic dalej. Kupować te miękkie to przeciagania, tak jak radziliście innym? czy powinnam przejść juz do normalnych talerzyków? a może coś jeszcze innego? [URL=http://img41.imageshack.us/i/s5001345.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2528/s5001345.jpg[/IMG][/URL]
  9. hyca sobie jak baranek :D:)
  10. hej :hand: genialne ma te uszy! :)
  11. BIANCO! [SIZE=1]tak długo tu nie zaglądałam, że nawet nie wiedziałam.. [/SIZE] GRATULACJE! :loveu:loveu::loveu:
  12. witamy się po raz pierwszy! :hand: masz cudownego psa! Jimmy wygląda jak rasowiec :D
  13. jak to ' nie bedzie? :mad:
  14. [SIZE=3]:hand: witamy się niedzienie!:D[/SIZE] [SIZE=1]u nas pierwszy filmik :oops:[/SIZE]
  15. a ja wolę tu :nie: ps; u nas filmik :D
  16. szkoda, że nie może u was zostać :( ps; u nas filmik :)
  17. cześć białaski :hand: co u was? :D ps; u nas pierwszy filmik :)
  18. Sallcia

    Fiodorek.

    my też mamy feriee ! :D
  19. mam jeszcze dla was filmik [ nasz pierwszy, trochę niedopracowany :D } [url]http://www.youtube.com/user/Rudasowanie#p/a/u/0/gPS33eFRGQ4[/url] Prosze o dodawanie do widzów, łatwo będzie was znaleźć :D { a wytłumaczy mi ktos jak dodac kogoś do widzow, właśnie? ;) }
  20. jaka kluseczka urocza :loveu::loveu:
  21. [URL=http://img205.imageshack.us/i/s5001341.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8561/s5001341.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/s5001342.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/269/s5001342.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img99.imageshack.us/i/s5001343.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3052/s5001343.jpg[/IMG][/URL] :D
  22. [quote name='Nikolaaa']Milutkich walentynek :loveu: [URL="http://img23.imageshack.us/i/39448171.png/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6740/39448171.png[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='GaBi12'][IMG]http://i45.tinypic.com/dzo8h.jpg[/IMG] Wesołych Walentynek![/QUOTE] dziękujemy :loveu: [quote name='sunshine'][URL]http://img98.imageshack.us/img98/6566/s5001339.jpg[/URL] świetne :D Szkoda że poprzedni właściciele ciachneli mu ogon (lub go nie miał) tak mi brakuje takiego ogonka przy nim :D[/QUOTE] ee tam, na się już przyzwyczaiłam do tego korniszonka :cool3: [quote name='Sylwia K'][URL]http://img21.imageshack.us/i/s5001328v.jpg/[/URL] fajne ujęcie [URL]http://img15.imageshack.us/img15/8591/s5001330i.jpg[/URL] śliczny jest:loveu: super zdjęcia robisz:razz: jaki masz sprzęt?[/QUOTE] bardzo wkurzająca, bardzo zepsuta, bardzo słaba cyfrówka Soniaka :eviltong: [quote name='Pestka']O cześć, nawet nie zauwazyłam, ze odnowiliście galerie :cool3: [URL]http://img25.imageshack.us/img25/224/s5001336.jpg[/URL] Ale zaśniezony :loveu: Nawet nie wiedziałam, ze on ma ciachnięty ogon.[/QUOTE] co ma znaczyć ' nie zauważyłam ' :mad: ? :diabloti:
  23. [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL] życzooonka! :loveu:
  24. jaka ona piękna :loveu:
  25. zapomnieliśmy o życzonkach! :loveu: [URL=http://img715.imageshack.us/i/qz3knn.png/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2999/qz3knn.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...