[quote name='GaBi12']śliczne zdjęęcia;**:)[/QUOTE]
dziękujemy :loveu:
[quote name='gii']heh fajowe te zdjęcia, jak Ci się udało tak go złapać w locie :o , ja mam tylko 1 takie ( i to w biegu) i oczywiście bassecie uszyy,
Boofy jest śliczny rudzielec, i widać że bardzo mądry i chętny do nauki :)[/QUOTE]
przyjaciółce się udało, ja musiałam z nim pracować :cool3:
[quote name='Bartiśkowa_']Świetne fotki. A Buffy jaki zdolny.:loveu:[/QUOTE]
i łakomy :diabloti:
[quote name='GaBi12']No Boofy zdolny :) Z Ciapkiem też coś muszę poćwiczyć. :D[/QUOTE]
ćwiczcie, ćwiczcie, świetna zabawa :razz:
[quote name='Pestka']Super zdjecia Boofiego.
[URL]http://img717.imageshack.us/img717/7861/dsc4263.jpg[/URL]
Mój by w życiu nie poturlał się po takim mokrym i zimnym śniegu,ale cóż takiego diabła sobie wychowałam i musze z nim zyc :diabloti:[/QUOTE]
Benek to książe w końcu!
ty nic nie rozumiesz .. :shake:
:evil_lol:
[quote name='Kaya93']Cześć cześć :multi:
Śliczny, kochany i do tego mądry :loveu:[/QUOTE]
mądry, :lol::lol:
dziękujemy :loveu: