Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. [quote name='sleepingbyday']powinniśmy zacząć wykorzystywac dogomaniackich znanych znajomych i członków rodziny, no bo co, w końcu każdy kanał dystrybucji wiedzy jest dobry. kurczę, czasem jedno zdanie rzucone coś da, np adoptujcie, tylko nowobogaccy kupują psy.[/QUOTE] SBD, podpisuję się czym mogę!
  2. [quote name='malagos']od foto - i to fotostereografii :) Jutro przyjedzie do mnie bida z Kieleckiego (tam to musi pi....ić, co nie?), a dziś znalazły dziewczyny identyko na śniegu, też w Kieleckiem........[/QUOTE] Foto-stereo-grafia:) Trudne słowo... :) I tym sposobem zaraz Pana Tomcia namierzymyyy na Viki... Malagos, zapodaj link tej bidy..
  3. [quote name='tripti'][B]dziękuje serdecznie Ziutka za ogłoszenia![/B][/QUOTE] Ziutka, przyłączam się do podziękowań! Tripti, czyli nie ma sensu robić allegro?
  4. [quote name='sleepingbyday'][B][U]może bym i weszła, ale kogo mam szukać? [/U][/B]iljova, nie ma strachu - jeszce się taki nie narodził, ktory by z ewolucja wygrał ;-). to moze potrwać, nawet i długo, bo aroganci nami rządzą (także w wymiarze ue - wiem cos o tym, na jesieni żarłam się z takim jednym bubkiem, który uważał, że fakt bycia premierem powinien chronić od kary więzienia!), ale natura wygra ;-)[/QUOTE] Neris, mogę na DG upublicznić dane Twego Ciacho-brata? Czy podawać na PW?
  5. [quote name='malagos']Abra, jeszcze się pociągnie jakiś czas, dzięki za troskę :evil_lol: A mój TŻ to nawet w wikipedii jest :p Jam niegodna :placz::placz:[/QUOTE] Tomek tam występuje jako vet? Czy super-specjalista i autorytet od tego "dziwnego" (nazwy fachowej obecnie nie pamiętam :evil_lol:) foto? Malagos - poczekaj, poczekaj.... moim zdaniem też się tam kiedyś znajdziesz...
  6. Bella cudownie się "krągli" w okolicach talii :) Łajka wymiata - ma cudowne spojrzenie, moja faworyta :loveu: Mru.. cudna jest, co nie? A Gacusiowi nie ma się co dziwć. Szczylek nie widział chyba tylu ludzi na raz, teraz jeszcze jakieś dziwne sprzęty, samochody, obróżka i smycz... Chyba jest na tyle młodziutki, że w opiekuńczym DT/DS jest w stanie jeszcze bardziej się otworzyć? Pieknie bawił się z Relacją na podwórku...
  7. [quote name='tajga6']Na wydarzenie zostały wrzucone najnowsze fotki suni!!:) Jest tak piękna i miziasta, że topi serca:) Kto umie, niech wrzuci jej fotki tutaj, bo ja nie mam siły walczyć z tutejszą techniką:angryy:[/QUOTE] Tajga :) Dzięki za wydarzenie ! Przekleję zdjęcia z FB, jak tylko ogarnę bazarek dla Diary. Mam czasu jak na "lekarstwo"... I mam nadzieję, że na początku lutego bwymiziasz ją osobiście, o ile nie znajdzie do tego momentu DS.... PS. Plakat jest piękny. Też wstawię, tylko daj mi chwilkę, co?
  8. Też nie za bardzo to ogarniam, zwłaszcza, że nie mam czasu... [quote name='sleepingbyday']ja nie mogę, bo nie ma fb, czasem cos jest ogólnie dostępne, więc jakies tam wydarzenia psie - czasem patrzę. ale nie jestem przzywczajona i dla mnie tam jest chaos wizualny.[/QUOTE]
  9. [quote name='sleepingbyday']no ba, spisać trzeba. kiedyś.... mru, byłoby ekstra, tylko że co - nie masz co z czasem robić ;-)? Abra - niesformalizowana sytuacja damsko-męska?? huehue, kiedys się mówiło konkubinat ;-). no, ale to ma taki pejoratywny wydźwięk, więc głupio używać, no i takie językowe jaja trzeba uprawiać. ostatnio wyczytałam na wątku korabiewickim -tak tak, historia z parku zagoniła mnie na ten słodki wateczek - że zamiast prostytutki mówi się "damy o negocjowalnym afekcie". normalnie myślałam, że padnę ze śmiechu.[/QUOTE] Dobra ! Dosyć tych smutków :) W końcu jesteśmy młode, zgrabne i powabne :) I bez owijania w bawełnę: posiadamy "gachów.. nie bójmy się tego słowa ... :) SBD - na wątku korabiewickim zasada czystości językowej i kwiecistych metamorfoz bije po oczach :) Zauważyłaś, że zdrobnienia są tam również nadużywane? I jakie wrażliwe dogomaniaczki ... Ma taka 60lat i rżnie cnotkę, której nie pasują słowa pisane, których na co dzień używa bez żadnej żenady :), bo niby spod budki z piwem... Ps. A tak na marginesie? Jaka historia z parku ma związek z wątkiem o którym wspomniałaś?! Mru.. jak masz dosyć naszych komentarzy - pisz śmiało..
  10. Zaraz się skontaktujemy;) [quote name='Neris']Nie mówię ironicznie, tylko normalnie, że sobie można wejść na profil przecież.[/QUOTE]
  11. Twój kumpel prawnik miał rację, Notatrialne poświadczenie niewiele kosztuje, ale nigdy nie ma się na to czasu.. [quote name='sleepingbyday']no, ale widze komplikacje - kumpel prawnik mi uświadomił, że żeby to było prawnie obowiązujące, to albo musze mieć świadków, albo notarialnie. i sie po kościach rozeszło.....[/QUOTE]
  12. Albo jacyś seksualni maniacy :cool3:.. Neris.. wyluzuj.. [quote name='sleepingbyday']no co, macie te profile, to dlaczego mają nie namierzać? ciesz się, ze dzieci, a nie smutni panowie, o ;-).[/QUOTE]
  13. Pewnie, że mogło być więcej.. ale jako niepoprawna optymistka liczyłam na mniej :) Ola :) ja w Twoim wieku już miałam spisany :)
  14. Znaczy się, że Neris nie odzyskała.... [quote name='Abrakadabra']Mam nadzieję, że Neris odzyskała dobry humor... [/QUOTE]
  15. No wiesz.. Nigdy nie wiesz, co Ci się przydarzy, niezależnie od tego ile masz lat :) A jeśli na głowie masz zwierzaki w sile wieku, plus niesformalizowaną sytuację damsko-męską to szukasz optymalnego rozwiązania :) Ps. Puszka gazowanego napoju "chłodząco-pobudzającego" jeszcze nigdy mnie tyle nie kosztowała.. Trudno. Ale nie powiem, żebynm się nie wściekła...
  16. [quote name='sleepingbyday']moje ukochane kwiaty![/QUOTE] Moje też jedne z ulubionych :) Mam nadzieję, że Neris odzyskała dobry humor... Malagos :) Jak tam Twoje "babskie sprawy" :evil_lol:
  17. Ja też sądzę, że na Fejsie byłby rozchwytany w ciągu kilku hmmm... godzin :) [quote name='Iljova']Zawsze by się jakaś znalazła jakbym wstawiła link na FB ;-)[/QUOTE]
  18. SBD, to może Lutka przygarniesz :) Mru, ja już w takim wieku, że testament mam spisany ... zmieniam go średnio co 3 lata :) Teraz znowu przyszedł ten czas... Szukam jakichś odpowiednich ludzi do przejęcia chaty. I z innej "beczki" : prześlij może zdjecia tego zaginionego biedaka do Kory, co? Bóg wie w którą stronę poszedł... Może lepiej niech Kora o nim wie? Ps. Mój aparat będzie naprawiony za jakieś 2, w porywach 3 tygodnie :( Muszę wyskoczyć z 6-ciu stówek...
  19. [quote name='Zośka74']Nie miałam czasu napisać wcześniej, ale teraz przedstawiam dokładny opis badania: Kulawizna pkm, krepitacja w stawie biodrowym, skrócona kończyna, w rtg cechy złamania kości biodrowej śródpanewkowe oraz kulszowej i łonowej. Zalecenia Ze względu na nieznane obiawy bólowe narazie odstępujemy od resekcji, kontrola za 4 tygodnie[/QUOTE] Zośka :) a może napisz tak trochę "jaśniej" .. własnymi słowami... Jesli dobrze rozumiem - ingerencja chirurgiczno-ortopedyczna na razie została wstrzymana? Malutka ma się "zrastać" samoistnie? Ps. sorry za swobodną interpretację, ale nie jestem lekarzem ...
  20. [quote name='Neris']Rozmawiałyśmy o tym przez telefon ze 3 razy, nic się nie zmieniło, siedzi z Didierem.[/QUOTE] Tylko czasami tak Cię przerywa, że nie wszystko słyszę...
  21. [quote name='sleepingbyday']przestań! pisać![/QUOTE] Czy Ty się musisz ze mną kłocić ? Mru, pisz!
  22. Neris, to kto teraz mieszka z Diarą? Bosshheee... ja w końcu nie wiem czy ona może iść do domu z innymi psami?
  23. Mru, pisz :) Ja przed kompem jestem przeważnie wieczorami, ale dzisiaj zrobiłam sobie "pracę biurową" i jeszcze siedzę w domu. Jeśli naprawia mi aparat, to jutro pocykam całemu towarzystwu.
  24. Ta porzucona w trawie siekiera robi wrażenie :) Ja jutro będę przejeżdżała obok RedL., nie wiem tylko czy mój aparat będzie reaktywowany.
  25. Przepraszam, faktycznie moje pytania były nie na miejscu. Zapytałam, bo znam kilka wolontariuszek, które tam pomagają. Oczywiście pomocy nigdy za wiele, więc zwracam honor.
×
×
  • Create New...