-
Posts
2484 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patisa
-
[quote name='GameBoy']zapytaj proszę to dosć pomocna informacja na przyszłość[/quote] Ok. Nie ma sprawy, spytam.
-
[quote name='GameBoy']czy Pani wypatrzyła ją na gumtree?[/quote] A nie pytałam:lol:
-
No oby:roll: Zobaczymy. Trzymajcie kciuki!
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
Patisa replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę Pieknisia :p -
Napisałam jeszcze do maggie1971 ponieważ od ab-agnieszki nie mam jeszcze odp. czekam....:roll:
-
[quote name='agaciaaa'] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz287.jpg[/url] [/quote] A czy Toto może być nudne?:cool3::loveu: Pozdrowionka dla pięknej Sarci ;)
-
jej...coś sie rusza w sprawie Holly...mam nadzieję,z e wszystko pójdzie dobrze i suczka wreszcie trafi do nowego domku :roll:
-
[url=http://animal.discovery.com/videos/dogs-101-boxer.html]Dogs 101: Boxer : Video : Animal Planet[/url] i co, otwiera się?:cool3:
-
Napisałam do maciaszek, która poleciła mi dwie osoby z okolic Gliwic, które mogłyby podjąć się przeprowadzenia wizyty. Napisałam w tej sprawie do ab-agnieszka i czekam na jej odpowiedź. Ciesze się, żę wreszcie coś się dzieje, ale martwię się strasznie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze...:roll:
-
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
Patisa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
niech zdrowieje gadzina :p -
W takim razie [SIZE=6]pomocy! [SIZE=3]Czy jest ktoś z Gliwic lub okolic, kto podjąłby się przeprowadzenia takiej wizyty?:help1::help1::help1:[/SIZE] [/SIZE]
-
[quote name='Martens']Wczoraj byłam pierwszy raz z TZ i Baryłką na spacerku ;) Spacerek krótki i w ślimakowym tempie, ale już bez kul, alleluja, bo ich nienawidzę :diabloti:[/quote] Ojej, jak fajnie!:multi: To ślimakuj się ślimakuj, i wracaj do zdrowia ;)
-
Oj, problem w tym, że nikogo nie znam:roll: Ale wydaje mi się,z e wypytałam o najważniejsze sprawy: -dom "stare budownictwo" czy coś w tym stylu ( ja jestem ze wsi :razz:) czyli bloki chyba -mieli psa -nie mają psów -wszyscy są za tym, aby adoptować Holly -wiedzą o jej przepuklinie pępkowej, -wiedzą, że potrzebuje godzinnych spacerków, -mają 13letniego syna, a więc nie ma problemu, że pies będzie maltretowany przez małe dzieci, spytać o coś jeszcze? Bo jeśli nie, to moim zdaniem można zacząć organizować wizytę przed adopcyjną, co Wy na to?:cool3:
-
[quote name='GameBoy']ogłoszenie na allegro się nie wyświetla więc nie wiem czy jest czy nie ale gratka i allegro to za malo ja zrobilam gumtree i podnosze je co 5 godzin - wylaczajac noc mialam 3 maile ale takie durne, ze szkoda cytowac problemem jest tez to, ze ludzie pytaja gdzie w wawie moga ja "obejrzec"[/quote] jak chcą ją obejrzeć to im daj linka do tego wątku albo daj mi znać na maila [email][email protected][/email] to ja im mogę napisać co nieco i zdjęcia przesłać;) Twoja pomoc już przyniosła skutki!:crazyeye: Zadzwoniła do mnie Pani z Gliwic, 2 dni temu musiała uśpić bokserkę z powodu raka, dlatego teraz chcą adoptować Holly. Wspomniałam jej, że suczka nie jest podobna do boksera, ale Pani powiedziała, że wie, że jej się suczka mimo to bardzo podoba. Wszyscy w rodzinie na psa się zgadzają i bardzo by ją chcieli adoptować, Pani ma męża i 13-letniego syna - więc brzmi dobrze :cool3: Mieszkają w bloku, ale po rozmowie z Panią usłyszałam, że ona rozumiem, że piesek potrzebuje spacerów itd. Miałam dać jej num do GoniP, bo Gonia mnie prosiłą,z ebym odsyłałą jej ludzi an rozmowę wstępną. Z tym, że u GoniP głucho, wysłałąm smsa ale nie odpowiada....:roll: Zaraz jeszcze spróbuję zatelefonować. Uff...wreszcie coś. Dodadkowo zgłosiła sie druga chętna:cool3: Może coś z tego będzie Dzięki GameBoy :Rose:
-
Cudny z niego Brodacz :loveu::cool3:
-
[url=http://animal.discovery.com/videos/dogs-101-boxer.html/]o bokserach[/url] :loveu:
-
[quote name='EMT']My też pozdrawiamy!!!! [url]http://i39.tinypic.com/b499ab.jpg[/url] [/quote] Super fota! Jaki zamyślony, heheh:cool3:
-
GameBoy, a przecież wysyłałam Ci na pw linki do ogłoszeń :roll: [URL="http://www.allegro.pl/item569344669_holly_mix_boksera_i_dalmatynczyka_do_adopcji.html/"]ogłoszenie na allegro[/URL] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1822761_holly_mix_boksera_i_dalmatynczyka_do.html/]ogłoszenie na alegratce[/url] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1822758_oddam_mix_boksera_i_dalmatynczyka.html/]ogłoszenie na alegratce[/url] i to wsio ryba. Usiłowałam ogłosić ją na innych stronach, podanych mi przez majgę,a le albo nie mogłam się zarejestrować, albo mi nie chcieli pozwolić na ogłoszenie, bo Sara została rozmnożona "specjalnie" . Może wieczorem spróbuję jeszcze raz tam się zarejestrować.
-
GameBoy zrobiła Holly ogłoszenie! dziękuje Ci bardzo!:multi:
-
[quote name='aneczka23'] Dzięki Patrycja :laugh2_2: Po ogłoszeniu wyniku stałam w osłupieniu nie mogąc się ruszyć, taki szok, ale już ochłonęłam i ćwiczymy sobie dalej. Moje CUDO dało z siebie wszystko, bardzo dobrze współpracował, więc się nie martwię i wiem, że kiedyś damy radę :evil_lol:[/quote] No jasne, że dacie radę! Ja to wiem :cool3:
-
dzięki, dobre i to:roll:
-
A nie orientujecie się w cenie?
-
Uuuu...Sarcia jakie ma wyczesane szeleczki :cool3: Smacznego śniega życzę:lol:
-
No podejrzewam, że biegać to taki wilczarz musi dużo...ale dla mnie to akurat wielka zaleta. Kocham psy aktywne ( no przecież mam dalmatyńczyka :diabloti: ), a jeśli sa przy tym tak majestatyczne jak wilczarze irlandzkie to pięknieją w moich oczach podwójnie :loveu: P.S. Zdjęcia bardzo wiosenne, piękne. A mogę wiedzieć w jakich rejonach mieszkacie, że macie takie piękne okolice? Psy hasające po łąkach i lasach wyglądają cudownie, ale ostatnio się naczytałam o tym, jak bezmyślnie pseudo myśliwi strzelają do psów, ot tak, dla zabawy i teraz boję się puszczać swoje szajbuski w pobliżu lasów.:placz: Pozdrawiam Wilkołaki i Wilkołakowe Państwo:p