Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. I my też potrzymamy:kciuki::kciuki::kciuki: (ludzkie i psie) :evil_lol:
  2. Witam, jeśli Murzynek to mix sznaucera to może malawaszka wstawi go na "Sznaucery w potrzebie"?
  3. Moja adoptowana sznaucerka Maja miała po przyjeździe bardzo chore nerki i b.wysoki mocznik. Wet zalecił oprócz leków podawanie w jedzeniu IPAKITINE. W ciągu miesiąca mocznik został "zbity" prawie do normalnego poziomu, a po kolejnych 2 tyg. sunia była zdrowa. Może warto spróbować? Ipakitine już wielokrotnie pomógł w leczeniu nerek. Pozdrawiam i życzę zdrowia Julce :calus:
  4. To prawda, że psiaki mają nieprawdopodobną zdolność "wyslizgiwania się" z szelek jeśli jest trochę luzu. Wiadomo było, że Kamelia to dzikusek i może trzeba było bardzo dopasować szelki przed wyprowadzeniem, ale cóż...stało się. Sunia może być nie wiadomo gdzie, nawet daleko. Jakiś czas temu psiak w typie PON-a, który zwiał z okolicy Błoń przebył ok. 40 km!, poszukiwany intensywnie i długo bezskutecznie, został przypadkiem odnaleziony w schronie w Olkuszu. Może ta maleńka bieda też wylądowała w czymś takim? Bo jeśli nie przygarnęła Ją jakaś dobra dusza, to...:shake::-(
  5. [quote name='malawaszka']na barwę siuśków też wpływają, ale nie jadł buraków :shake:[/QUOTE] Skąd wiesz, może ukopał sobie buraczka na polu i schrupał? :eviltong::evil_lol:
  6. To jeszcze bardzo mądry, wie z kim nie należy zaczynać :evil_lol:
  7. Niunia jest po prostu cudna i urokliwa:calus:
  8. Nie dość, że cudny, to super grzeczny dla puchatej kici :multi::loveu::lol:
  9. :laola:Sto lat dla Dropsika:drink1::bday::new-bday: (no troszeczkę spóźnione, ale co tam!). Dropsik może zjadł buraczki i sika na różowo:niewiem:?Chociaż z tego co pamiętam, to buraczki wpływają na barwę czegoś innego :evil_lol:
  10. Hi, hi, hi na allegro w parametrach Birmuszek ma wpisaną płeć: Samica, suka :evil_lol::roflt::ices_bla: Zostało mu chyba po Lunie.
  11. Sybisia oczywiście pokręciła :mad:. Chciała zacytować propozycję "połączenia czyszczenia z operacją" i zaprotestować, że tak nie należy, a wyszło jak wyszło :evil_lol:.
  12. "A co do operacji, to nie mozna by polaczyc sterylki z czyszczeniem zębow, zeby zaoszczedzic suczce 3-ciej narkozy? Nasz doktor w schronisku tak robi, a i wiele wetow poza schronami tez tak praktykuje.[/QUOTE]" Żaden szanujący się wet nie zrobi czyszczenia zębów podczas innej operacji! Jest ogromne zagrożenie poważną infekcją przy tego rodzaju praktykach.
  13. [INDENT]No to szczęśliwego życia, Gacusiu! :happy1::bigcool:Mam nadzieję, że domek pokochał Cię na zawsze :loveu: [/INDENT]
  14. Może poprosić malawaszkę, żeby wstawiła Viki na "sznaucery w potrzebie"?
  15. Trzymamy, trzymamy, oby skutecznie :evil_lol::thumbs::kciuki::kciuki::kciuki::thumbs:
  16. Toficzku, i dla Ciebie zaświeciło słoneczko! :multi: Niech Ci świeci długo i jasno, zdrowiej i zmykaj do domku:kciuki::thumbs::kciuki::iloveyou:
  17. Drops to ma cudne życie! Leży i pozwala myć sobie uchole:roflt:, a kotka-czyścioszka pracuje zapamiętale:lol:. W ramach podziękowania za "usługę" - mega-tłamszenie:evil_lol:. Oj, wiedział chłopak gdzie ma dać się znaleźć :Cool!:
  18. Wierzę, że wreszcie będzie przez całą resztę życia kochana i szczęśliwa:cunao::sweetCyb::smilecol: :laola::Cool!::klacz::iloveyou::klacz::Cool!::smilecol::laola::sweetCyb::cunao:
  19. No co to znaczy:eviltong: ? Cieszyć się czy :-(
  20. No to mi trochę ulżyło :roll::loveu:, ale trzymamy dalej, żeby Ją pokochali od razu i na zawsze!!!
  21. Pewnie, że trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki:, może na coś się przyda :evil_lol:?!
  22. O Jesooo, Waszko, prześwietlaj domek na wszystkie strony, żeby czegoś nie ukryto i żeby Luneczka już nigdy nie błąkała się po żadnym mieście (ani wsi :evil_lol:). Trzymamy wszystkie kciuki i łapki :cool2::thumbs::kciuki::kciuki::kciuki::thumbs::cool2:
  23. No trochę mi już palce cierpną, ale jak trza to trza, trzymamy dalej :evil_lol::kciuki::kciuki::kciuki::loveu:
  24. Gacuś, cichutko u Ciebie, prawie nikt nie zagląda.:shake: Może daj głos , cioteczki usłyszą i przybędą na pomoc?!
  25. A pisałaś do malawaszki? Ma dużo kontaktów na Śląsku, może mogłaby pomóc?
×
×
  • Create New...