Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. Może cwaniara zafundowała sobie odpoczynek od psa, a teraz się rozmyśli i dawajcie Falko z powrotem :angryy::mad:. Rasowy, rodowodowy, to może żal tak się Go zrzec? Ludzie bywają koszmarni :shake:
  2. Moniko, ja bym brała i brała tylko wiesz jak mieszkam, ani domku, ani ogródka, a sznupy skaczą po fotelach i kanapie, bo mało miejsca na podłodze:evil_lol:
  3. No wiem, ale że żal to żal! Taki kochany skarbuś
  4. Ale jest już coraz bliżej :multi:, jeszcze trochę, a będą buziaczki ;)
  5. A nie żal Ci będzie wyadoptowac' słodkiego chłopaczka?:roll:
  6. Cudna ta maleńka:loveu:, szczęśliwa, że wyrwana ze schroniska:calus:
  7. [quote name='Alojzyna'] moje maupy jak dostają głuchoty wybiórczej i przestają reagować na polecenia, to wystarczy, że powiem tylko kuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrr i lecą w podskokach :evil_lol:[/QUOTE] Coś w tym jest :evil_lol:! Moje sznupy mają to samo, zarówno "papierowa" jak "schroniskowa" Maja od kingi ;). Kuuurrrr.... to magiczne słowo, natychmiast spokój i posłuszeństwo; nawet Maja odpuszcza znienawidzonym (przez nią) facetom i pędzą obie zgodnie i w podskokach. Chyba chodzi o to rrrrr...:lol:
  8. No gdzie ten kochający domek dla Sonieczki? Proszę ustawiac' się w kolejce!:modla::lol:
  9. Co się dzieje z tą wątrobą sznupią? Majka miała zrobione badania i wszystko ok tylko ALAT masakryczny :shake:. Narazie dostała Heparegen, za miesiąc kontrola, jak nie będzie poprawy, to zacznie się szukanie przyczyny. Jakby to nie wystarczyło to jeszcze w poniedziałek Sybi ma zabieg w narkozie - urósł jej tłuszczak/kaszak? u nasady ogona. :modla: Trzymajcie kciuki, bo ja już jestem strzępkiem nerwów :-(
  10. To dobrze, masz do Niego nie bardzo daleko. Widac', że dogadał się ze starszymi suniami i będzie super:thumbs::kciuki::kciuki::kciuki::happy1::Dog_run:
  11. Dobrze, że Tomiś wyrwał się już od wrednego babska :angryy::mad:. Jej założyłabym kolczatkę i smyczą po d...sku:mad:. Bądź szczęśliwy, Piesku, mam nadzieję, że teraz będziesz [B]naprawdę[/B] kochany :calus: Piękne fotki, Tomi teraz odżyje!
  12. O Matko, trzymamy :thumbs::kciuki::kciuki::kciuki::thumbs:
  13. Cudne masz te sznuptaste :loveu:, a w Mróweczce to tylko się zakochac', taka urokliwa (szkoda, że nie mogę miec' trzeciego sznupa :placz: )
  14. Powodzenia, Szafirku, zasłużyłeś na szczęśliwy los :Cool!::kciuki::kciuki::kciuki::bigcool:, a dla Twojej tymczasowej Opiekunki :Rose:
  15. Uff, to jest nadzieja, że nie trafił jeszcze do schroniska:no-no-no:
  16. O Matko, a jeżeli już go zawieźli do schronu?:shake::mad:Ta kobieta w rozmowie tel. chciała, żeby Tomisia "brac' już jutro"! To kiedy było to "jutro"?
  17. [quote name='malawaszka']łaaa hahah działa!!!! :mdleje: nic z tego nie rozumiem, ale działa :lol:[/QUOTE] Ja też nie rozumiem, ale w rozpaczy próbowałam na różne sposoby i w końcu poooszło :evil_lol:
  18. Mnie też wywalało "file not found", więc wchodzę na dogo z przeglądarki i potem już wszystko działa
  19. [quote name='malawaszka']on z obcymi ludźmi miał dużo kontaktu bo mieszkał na osiedlu w mieście, więc spacery między ludźmi, ale zaniedbany jest, w uszach brudno i musiałam mu odkłaczyć kanały słuchowe bo o krok od zapalenia, dziś odkryłam coś co nazywam "koszmarem sznaucera"... czyli okropne, bolące, zbite kuli sierści między poduszkami - to od nieodpowiedniej pielęgnacji, te wszystkie fryzjery domorosłe od siedmiu boleści... mówię jakbym ja była po szkołach :D ale cholera to jest jedna z podstawowych rzeczy, przez to psy cierpią... dziś mu wycięłam z jednej łapy i trochę z drugiej, ale już się niecierpliwił więc dałam spokój, po trochu będę mu to wycinać no... sponsor by się przydał, ale nie koniecznie arabski... nie żebym była jakąś rasistką czy coś... :errrr:[/QUOTE] Moje sznupy mają mani-pedicure full service, po każdym spacerze myją łapki-stópki i wyciągam im wszystkie zbite kulki (ziemia, błotko, trawa, czasem guma do żucia się zdarzy, a jakże :evil_lol:), a fryzjerzy, nawet czasem profesjonalni, jakoś "zapominają" o tym co między palcami :mad:. A sponsor-szejk tylko dlatego, że mają strrraszną kasę i nie wiedzą co z nią zrobic' :evil_lol:, a sznupom i nie tylko bardzo by się przydała :crazyeye:
  20. Pewnie, że wolałby stale byc' przy swoich Ludziach, ale i tak ma o niebo lepiej, chyba wcześniej "dom" nie poświęcał mu zbyt dużo uwagi. Może nie miał kontaktu z ludźmi (poza właścicielami) i dlatego boi się obcych, ale poczuł co znaczy dobry Człowiek i chce nadrobic' stracony czas :lol:. Szkoda, że nie możesz miec' "kolekcji" sznupów - od miników - przez średniaki - do olbrzymów :evil_lol:. Byłoby super, ale bez sponsora (szejk arabski???:evil_lol:) nie da rady ;)
  21. Falco to przecudny misio i wcale nie wygląda na przestraszonego czy zagubionego. Chyba w tym poprzednim domu było coś nie tak skoro minik musiał dodawac' mu odwagi. On pewnie chciałby zostac' u Ciebie i kojec wcale mu nie przeszkadza :lol:. Teraz ma raj na ziemi, gonitwy, patyczki, tarzanka kołami do góry - pełnia szczęścia:loveu:
  22. :Cool!::ylsuper::kciuki::kciuki::kciuki::bigcool:dużo szczęścia, przystojniaku!
  23. [quote name='madlemm']o widze ze rzadko tu sie zagląda. potrzebuję vetoryl 30 mg czy ma ktoś może? do oddania/odsprzedania[/QUOTE] Skontaktuj się z wetem, który sprowadza vetoryl z Czech (tańszy niż u nas). Zookrak Tel. 604868441 i e-mail : [email][email protected][/email]. Wiele osób z dogo zamawia u niego i są zadowoleni (sprawnie i szybko dostają lek). Pozdrawiam
  24. Leoś cud-miód, piękny i szczęśliwy. I tyle terenów do oblatania! Pozdrowienia i najlepsze życzenia dla przystojniaka i jego wspaniałej Rodzinki :loveu:
×
×
  • Create New...