Jest mi bardzo przykro, że nie mogłam towarzyszyć w tej ostatniej drodze. Pani Justyno, jest mi bardzo przykro, ale Myszunia na pewno biega za TM i jest bardzo szczęśliwa. Co do długu i opłat za Pedra, mam zablokowane konto, ale jak tylko wyjdę ze szpitala i je odblokuję to na pewno pomogę. Proszę być dobrej myśli.