Widziałam dziś Kajutkę, jest dużo chudsza, zrobiła się żwawa, zdarza jej się biegać :lol: Niedługo będzie jechać na EKG, wtedy będzie wiadomo co zrobić z przepukliną, bo z tego co zrozumiałam lekarka mówiła, że jak serduszko będzie słabe to przepuklinę należy zostawić. Jak będzie po badaniach Magda na pewno da znać.