Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. Nikt nie chce mieć oryginalnego smoka u siebie w domu?No nie wierze? Gdzie jesteś człowieku? Jedyna taka okazja! mieć smoka za przyjaciela to jak osioł w Shreku! Ona tez będzie taką cudowną miłością!!
  2. Przyzwoity:eviltong: kulturalny:eviltong: i przystojny mężczyzna szuka rodziny na zawsze:loveu:
  3. Ludzie no patrzcie jaka ona piękna i do tego szuka domu w sam raz dla Ciebie , no tak dla Ciebie przecież po to czytasz tą wiadomość zeby ją pokochać i zaadoptować:eviltong::evil_lol:
  4. do góry moze o tej godzinie jeszcze ktoś Cie wypatrzy
  5. a gdzie Ty tu uciekłas prosze na pierwszą strone zmykać
  6. Okami prosze mi ruszać tyłeczek na pierwszą stronę
  7. na pierwszą strone piękna i kochana smoczyco
  8. Dziś po dobrym zaprzyjaźnieniu się byłyśmy z Okami na pierwszym spacerku:D Gdy zapinałam obróżkę i smycz była bardzo spokojna,wyglądało jakby wiedziała co ją czeka więc nie chciała sprawiać problemów przy przygotowywaniu jej do spacerku. Po zapięciu smyczy udało mi się zrobić tylko krok w stronę bramki resztę podwórka prawie przeleciałam jak mnie pociągnęła:diabloti:. Cieszyła się strasznie, tak bardzo że nie mogłam jej okiełznać :D:mad:Cały spacer praktycznie przeszła z nosem przy ziemi, ciągle niuchała i ciągła a siłę ma, ale pod koniec spacerku już sobie troszeczkę(zaznaczam, tylko troszeczkę) dała spokój z tym ciągnięciem. Nie szczekała na inne psy(w porównaniu do naszego samca który również poszedł na spacer i obszczekał wszystko co się ruszało :D) Kochana jest, już nie ucieka z podkulonym ogonem jak wyjdę do niej, tylko skacze na mnie z radości, merda ogonkiem i szczeka:D:loveu::loveu: No cud sunia:D i broni domu (malawaszka wiesz coś o tym :eviltong: )
  9. malawaszka wszyscy wiemy ze ona jest taka cudna że aż trudno sie w niej nie zakochać:loveu: :) Tylko właśnie kto pokocha i przygarnie tą cudną kobietkę na zawsze:???:
  10. jak czasami siadam żeby je popieścić to ona całym ciałem się na mnie pcha żeby tylko ją głaskać i popycha mi rękę noskiem jak przestaje.Bardzo jest do ludzi.:loveu:
  11. [quote name='bonsai_88']Missiaa a w ogóle to ty się przyznaj - na pewno masz rączkę jak 5-letnia dziewczynka :evil_lol:... No cóż, ja myślę że moje ręce są odpowiednie do całej reszty:eviltong::eviltong: a na 5-latke czy karzełka nie wyglądam...chyba:eviltong::eviltong::eviltong:
  12. Na tych zdjęciach to ona sie wydaje mniejsza niż w rzeczywistosci..przynajmniej dla mnie. Tylko mnie to mogłaś wyciąć ze zdjęć :roll::eviltong:
×
×
  • Create New...