Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. Oj Okamusia słoneczko Ty moje...kto Ci zrobil taką krzywde ze sie boisz starszych ludzi:( Ona potrzebuje czasu zeby poznac człowieka.. u nas przeciez na pocztaku tez nie okazywala sympati kazdemu .. a pozniej.. zupełnie inny pies
  2. prosze sie wszytkim pieknie zaprezentowac na pierwszej stronie
  3. No to panienko zapraszamy na pierwszą strone
  4. no to teraz ja podrzucę naszą Smoczyce kochaną
  5. te całe brązowe(na zdj powyzej) to wygladają jak kiwi:D
  6. Dokladnie. Czy odpowiedzialny właściciel stawia na pierwszym miejscu swoje zachcianki i potrzeby czy może zdrowie i samopoczucie swojego podopiecznego? W tej kwesti chyba nie ma wątpliwości przynajmniej dla mnie.. ale widze że niektórzy jak cos postanowią to musi to być na "już" szkoda tylko ze nie pomyslą ze przede wszystkim wazne jest to co czuje i jak się czuje zwierze. Czy nie lepiej poczekać jeszcze troszke? Ja rozumiem że taką chęć na cos, teraz, odrazu, w tym momencie mają dzieci.. ale zeby dorośli? I to jeszcze zwracając się z pretensjami do kogoś kogo nie znają i nie wiedzą że jest tak zabiegany że nie ma czasu robic zwierzakom sesji zdjeciowej nie jest odpowiednie. To że niektórzy mają aż nadto czasu to nie znaczy ze inni mają równie dobrze.:shake:
  7. No cóz za wiesci:) Nie ma mnie w domu to sie z forum dowiaduje:eviltong: Nie pożegnałam sie z pannicą kochaną:placz: oby żyło jej sie cudownie.. bo jak nie...:mad:
  8. do gory pokazac sie wszyscy szybciutko
  9. szybciutko trzeba Ci domek znalezc kolezanko
  10. Te odblaski na gumiakach.. hihihi :P Sunia piękna:D
  11. taki piekniusi ... zeby ktoś szybko Cie pokochal
  12. Panienko na pierwszą strone zapraszamy:)
  13. Czekoladko znajdz domek i niech Twoim ludziom zyje sie słodko
  14. Bangi do góry zmykaj na pierwszą!
  15. na pierwszej stronie bedziesz sie ładnie prezentowac
  16. szybko na pierwsza strone bo ide spac:eviltong:
×
×
  • Create New...