Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. [quote name='krakowianka.fr']:new-bday::new-bday::new-bday::new-bday::new-bday: dla missiaa!!!!!!!!!!![/QUOTE] [quote name='iwoniam'] nio, ma, niestety może pani od Bergi ją podesłać? tak sobie myślę.... i ja się dołączam do życzeń ! :) [/QUOTE] dziękuję Wam za życzenia:loveu: a co do podesłania suni do Pani od Bergi.. to moja mama rozmawiała ostatnio z nią w sprawie Leona, podczas telefonu kontrolnego co u suni słychać. I niestety Pani powiedziała, że myślą, myślą i pytają znajomych, sami nie bardzo jak mogą go wziąć, bo Berga urosła i nie dadzą rady drugiego psa mieć w domu. Więc nie wiem czy wzięli by tą sunię.. ale w sumie czemu nie zapytać można... mieliby dwa klony :P może to by ich bardziej przekonało do drugiego psa
  2. [quote name='Marta72']myślałm o założeniu Barbórkowi wątku, Iwonka masz cos przeciw?? Till wie,że moje obeicane pieniądze dla niego są do Waszej dyspozycji, jak pisałam i jak obiecałam Prosze tylko o numer konta i o rozliczenia, tu na wątku, lub na wątku Barbórka jesli powstanie śliczny jest:)[/QUOTE] no i jeszcze ja mam fanty od Ciebie. gdy w końcu znajdę czas.. a znajdę teraz w święta:) to muszę obfocić wszystkie fanty jakie mam i zrobię bazarek w styczniu(bo teraz to kazdy pieniążki wydaje na święta/sylwestra:P) z którego część pieniążków pójdzie na Barbórka jak obiecałam :) [quote name='barb']Wyczyszczona. misiia - 100 lat :Rose:[/QUOTE] Urodzinki miałam wczoraj ale bardzo, bardzo dziękuję za życzenia :loveu:
  3. ciekawostka.... przegląda sobie mama zdjęcia z kieleckiego schroniska w Dyminach.. przegląda, ogląda.... a tu nagle BERGA?!:crazyeye: To nie możliwe! Przecież Berga ma dom! Więc czy to czasem nie jej mama?! Pan P z kieleckiego też przywozi psy. Przecież ona jest prawie taka sama! [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5081/amgp5629.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-w%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-z-Dymin-i-tych-kt%C3%B3re-ich-unikn%C4%99%C5%82y?p=15778572#post15778572[/url]
  4. [quote name='Justyna Lipicka']to czekam na zdjęcia maluchów :)[/QUOTE] zdjęcia zrobiłam w niedzielę... ale znów nie zdążyłam przed ściemnieniem... niewiele bo nie chciałam im błyskać lampą za dużo... bez lampy wychodziły rozmazane, mój aparat już coraz wolniej łapie ostrość.. a one szalone i zanim zrobiło się zdjęcie to pies już był w drugiej części pomieszczenia... przejrzę je i wkleję, dziś wrócę w nocy z zajęć ...ale postaram się jutro wstawić.A teraz uciekam do Krk:)
  5. Wspominałam może, że od wczoraj Kudlisia grzeje pupcię w nowym domku? Trzymać Kciuki, żeby już tam została na zawsze:)
  6. [quote name='wojtuś']Zaglądam :) Maluchy będą miały karmę - super :)[/QUOTE] tak, karma dziś dotarła. Zajadały się jak nie wiem! Tak atakowały miskę i się rozpychały, że aż rozsypywały tą karmę z miski.
  7. [quote name='iwoniam']Fajnie, że karma jest - mamusia odpocznie moje maluszki mają się źle... na przemian któryś ma kryzys teraz najgorzej z Lati...[/QUOTE] no jeszcze karma nie dotarła, ale powinna przyjść w poniedziałek :) a mamusia już troszkę odpoczywa od karmienia, daje im puszki do wcinania.
  8. [quote name='Justyna Lipicka']ja nawet nie wiedziałam, że po lesie nie można puszczać psa...i jeszcze mandat...dobrze że w mojej małej mieścinie nie przestrzegają tak tego;)[/QUOTE] mnie kiedyś leśniczy zaatakował mnie z mandatem 500 zł od psa.... a miałam 4.. całe szczęście odpuścił. I groził, że następnym razem odstrzeli... to było chyba 2 lata temu
  9. co z psiakiem bo tu cisza od ponad miesiaca?
  10. [quote name='Justyna Lipicka']ma ktoś namiar na bullowatych, te ciężarna astkę ktoś im chyba zgłaszał oni chcieli więcej zdjęć czy informacji o psie? Missiaa wiesz jak ona na ludzi i psy reaguje?[/QUOTE] niestety ja nie mam wiedzy na temat jej zachowania. Może Iwoniam?
  11. i te same zdjęcia w linku.. jest tam kilka więcej ale rozmazanych: [url]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/121212Schron?authkey=Gv1sRgCIGpibmZ3cuRcg#[/url]
  12. A tu już wyciągnięte w tym dniu: Karo: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oixj3QCwjDc/UMyrhh0im2I/AAAAAAAAHrA/wPNN7bb8YBA/s720/PICT0172.JPG[/IMG] Benia: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5_SpKYGqD70/UMy24fOBpHI/AAAAAAAAHrs/Qtibz7GVZWs/s800/PICT0168.JPG[/IMG]
  13. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vYF9l8HKBy4/UMyrWg0tKBI/AAAAAAAAHqA/9WFsn-Zrqoo/s720/PICT0164.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-s_WkmRdnf78/UMyrU-e7v-I/AAAAAAAAHp4/Z9SH4hUm4UY/s720/PICT0163.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CPbFw8CBvbg/UMyrYlbAWOI/AAAAAAAAHqI/lEr63RYjaKg/s720/PICT0165.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7ph574rNmNc/UMyrHO4EXNI/AAAAAAAAHpA/1cfbi9sSc_w/s720/PICT0156.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yZpIDVN9UZs/UMyrPvWkpnI/AAAAAAAAHpg/lh7Cr_dbte8/s720/PICT0160.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3J_jupl4Tp8/UMyrRmPOEwI/AAAAAAAAHpo/CG-R3D3uDpM/s720/PICT0161.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1RHa5nJv2yo/UMyrTDqo71I/AAAAAAAAHpw/xuwlf7sbl8M/s720/PICT0162.JPG[/IMG]
  15. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-79XankM8eLY/UMyrBDa6-JI/AAAAAAAAHoo/u2DKdyuS-Ow/s720/PICT0153.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SPAGl1KFRVg/UMyrDfnrWrI/AAAAAAAAHow/vKn5txreb58/s720/PICT0154.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sEHciN_mcmU/UMyrFVccrSI/AAAAAAAAHo4/obZKhV7LNas/s720/PICT0155.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bwZH9i-Rlx4/UMyq6ZJZvSI/AAAAAAAAHoI/QJhHf6qabzM/s720/PICT0149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5njLMSUso1g/UMyq7-eOoNI/AAAAAAAAHoQ/cUGC_E09wpE/s720/PICT0150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zzZ99k7--9M/UMyq9vg-SzI/AAAAAAAAHoY/gbEoIMpkJM4/s720/PICT0151.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aGaRK3Q-LBc/UMyq_VJPMdI/AAAAAAAAHog/nFGQ5AwtBzE/s720/PICT0152.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cMPaAUeIE90/UMyqxEQwHNI/AAAAAAAAHng/Ue9TsH4X12M/s720/PICT0144.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KM1P7eDVmzY/UMyq4IeW5jI/AAAAAAAAHoA/0y_InXQMCl4/s720/PICT0148.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fHM4mhZgCcg/UMyqk-uP0GI/AAAAAAAAHmw/LAnouVhiRrk/s720/PICT0138.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HBuEFVRngOM/UMyqnqhLTAI/AAAAAAAAHm4/6AVGXDPFFAU/s720/PICT0139.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-W55kMq7CMtQ/UMyqp7em31I/AAAAAAAAHnA/58c_E0cIAOU/s720/PICT0140.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gQxVdn-VxJo/UMyqsUAVSpI/AAAAAAAAHnI/r_TSDZpddz8/s720/PICT0141.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--xkA6bVUMQQ/UMyqbS2GktI/AAAAAAAAHmI/Uo76M-4NtRg/s720/PICT0133.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-643znbXwksM/UMyqc2v_fNI/AAAAAAAAHmQ/mKrfSU8thII/s720/PICT0134.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R0iU2T4cVxQ/UMyqemXCJtI/AAAAAAAAHmY/jTq7xK25ABw/s720/PICT0135.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HasJUT-r-Dc/UMyqileepJI/AAAAAAAAHmo/r4DMrGvO1_E/s720/PICT0137.JPG[/IMG]
  20. 12.12.12 [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QvDfUJkUQSQ/UMyqUtvcvfI/AAAAAAAAHlw/5R2_rSj0srY/s720/PICT0130.JPG[/IMG] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-bFGqL-WbSE4/UMyqXBoVB9I/AAAAAAAAHl4/_cZRxS2th1I/s720/PICT0131.JPG[/url] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bRDG2H4WnYk/UMyqZAf0x7I/AAAAAAAAHmA/OM5yaHKMy9I/s720/PICT0132.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TG85nLqMXQ0/UMyqzANCi9I/AAAAAAAAHno/9o9vyFqTLT4/s720/PICT0145.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OLpzpjGwWUk/UMyq0zq9E9I/AAAAAAAAHnw/n_Ct3iTTZEY/s720/PICT0146.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-z5aCufHdVoE/UMyq2akPeVI/AAAAAAAAHn4/rjiCYJrH7m0/s720/PICT0147.JPG[/IMG]
  21. w dniu wyciągnięcia do hoteliku u missieek: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oixj3QCwjDc/UMyrhh0im2I/AAAAAAAAHrA/wPNN7bb8YBA/s720/PICT0172.JPG[/IMG] pozostałe zdjęcia nic nie ukazują ale wstawiam: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-UvyJbogD0d0/UMyrfCXvHvI/AAAAAAAAHqw/sEnn15QvvT8/s720/PICT0170.JPG[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-cvsW_sYb7M8/UMyrimub4eI/AAAAAAAAHrI/lM6IFnj8Vm8/s720/PICT0173.JPG[/URL]
  22. [quote name='Pannazmokraglowa']Po pierwsze chciałabym pogratulować Misieek zdroworozsądkowego podejścia i wielkiego serca dla zwierząt. Jedno tylko pytanie czy Misieek wie co dzieje się z „jej” psami po adopcji???? Otóż to już Misieek nie obchodzi, ratuję im życie po czym wrzuca w jakieś ręce, załatwione, odklepane, następna kreska na ścianie. Ich życie już przestaje mieć dla Misieek znaczenie. Osobiście wzięłam od niej jednego psiaka, jak również mój znajomy postanowił zaadoptować jednego. Po jakimś czasie wysłałam nawet zdjęcia psa… bez odzewu. Po około roku dostaje maila z zapytaniem co u zwierzaka. Nie odpowiedziałam… celowo. Niestety zero dalszego zainteresowania. No po prostu bomba. Ciekawe ile „uratowanych” przez Misieek psów skończyło zakatowanych, zagłodzonych, wyrzuconych do lasu lub w schronisku. Mało tego, dzięki twoim nauką młodzi ludzi starają się postępować dokładnie tak samo, pomagać wszystkim zwierzętom, nawet tym którym się nie da lub po prostu nie należy. Szanowna „koleżanko” jeśli bierze się za czyjeś życie odpowiedzialność to bierze się ją w pełni… Obserwuję również twoją stronę i widzę, że coraz więcej psów zostaję u Ciebie „na stałe”. Nie masz fundacji, nie jesteś organizacją, gdzie zgłosisz się o pomoc jak zacznie brakować jedzenia. Świetnie to wszystko przemyślałaś. Piszesz zero pomocy, a kto niby ma jej udzielić? Forumowicze? Jeśli mam przekazywać pieniądze, wolę to robić na prawnie zarejestrowane instytucje, które odprowadzają podatki i rozliczają się ze swojej działalność. Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia „twoim” psom, przyda im się, gdyż po postawieniu parafki na tak zwanej umowie adopcyjnej muszą już radzić sobie same. Pozdrawiam Szczęśliwy Właściciel[/QUOTE] a ja powiem tylko tyle. Osoba która napisała tego posta chyba już przestała kochać swojego pieska lub nie zdaje sobie sprawy jakim był dla niej darem. Bo tak się składa, ze gdyby nie missieek to ten pies, pies jej znajomego i setki innych psów z Olkusza zapewne już by leżały głęboko pod piachem od dawna. Kto zna Olkusz to wie jak jest. Dlatego droga Pani, proponuję poznać czym jest Olkuskie pseudoschronisko, przyjechać i zobaczyć na własne oczy. A po drugie może taki mały eksperyment.... Proszę wyciągnąć stamtąd 10 psów (skromnie tylko 10!) Niech to będą: 2 stare, 2 kalekie, 2 dzikie, 2 z trudnym charakterem i 2 "brzydkie" (według niektórych ludzi). Następnie za własne pieniądze je wyleczyć, odrobaczyć, wyszczepić na choroby zakaźne i wściekliznę, wysterylizować, jeździć i robić wizyty przed adopcyjne. Włożyć w to mnóstwo serca, pieniędzy i czasu. A w końcu znaleźć im dom, który będzie właśnie tym który wydaje się najodpowiedniejszy i oddać psa za darmo. Gdy już Pani to uczyni (dla tych 10 psów)to zapraszam ponownie do dyskusji. Bo jak na razie nie ma Pani prawa obrażać ludzi, którzy pomogli nie jednemu psu... psom które żyją tylko dzięki czasem długiej walce o ich życie, które teraz są zdrowe i mogą mieć swojego właściciela. Zaznaczam, że musi Pani szybko znaleźć domy tym psom(nie byle jakie oczywiście- tylko te najlepsze). Jeśli nie zrobi tego Pani szybko to uznamy Panią za "zbieraczkę". Proszę spróbować i może wtedy Pani zrozumie, że pomimo ciągłych ogłoszeń danego psa nawet przez długi okres, nikt nie jest nim wciąż zainteresowany i to wcale nie jest takie proste jak się Pani wydaje. Aha no i oczywiście najlepiej jakby odwiedzała Pani wyadoptowane do nowych domów psy minimum 2 razy w tygodniu(do końca ich życia)- wyprowadzała na spacer i karmiła, żeby nikt nie powiedział Pani: [B]"[/B][COLOR=#000000][B][I]Szanowna „koleżanko” jeśli bierze się za czyjeś życie odpowiedzialność to bierze się ją w pełni…[/I]"[/B] i [B]"[/B][/COLOR][B][COLOR=#000000][I]muszą już radzić sobie same[/I]"[/COLOR][/B][COLOR=#000000] oraz że [B][I]"[/I][/B][/COLOR][B][I][COLOR=#000000]Ich życie już przestaje mieć dla ..Pani... znaczenie"[/COLOR][/I][/B] I jeszcze to zdanie: [COLOR=#000000][B][I]"Mało tego, dzięki twoim nauką młodzi ludzi starają się postępować dokładnie tak samo, pomagać wszystkim zwierzętom, nawet tym którym się nie da lub po prostu nie należy."[/I][/B] Przepraszam bardzo, którym zwierzętom nie należy się pomoc? I niby dlaczego? Więc niech Pani pamięta zanim drugi raz kogoś obrazi, że gdyby nie ta "okrutna" (według Pani) missieek to teraz nie miałaby Pani tego psa, a on zapewne już by nie istniał. Proszę przytulić swojego psa i cieszyć się, że nie został skazany na śmierć- jako pies "[/COLOR][I] któremu po prostu nie należy się pomagać".[/I]
  23. [quote name='zerduszko']Ząbki suszy? :razz:[/QUOTE] raczej nie... u nas nie suszyła... nie warczała, nie gryzła....
  24. [quote name='krakowianka.fr']Hm, nie moge dok tam zdania w poscie wyzej... chcialam napisac ze dopisze go do aktualizacji wiecz i bedziemy oglaszac tylko potrzebny jest tekst na juz i inne zdjecia bo mamy tylko jedno miski. - zdj i teksty malych Sterki potrzeba - nie musza byc dlugie, pare zdan kazdego wystarczy - po raz 5 juz chyba prosze, zblizaja sie swieta i kazdy bedzie mial mniej czasu na robienie ogloszen...... a one rosna!!!![/QUOTE] Krakowianko wiem, że prosiłaś już tyle razy o zdjęcia.. Ale wracam do domu popołudniami/nocami kiedy już jest ciemno, pięknych zdjęć o tej godzinie nie zrobię przy świetle żarówkowym... tak nas zasypali teraz zajęciami :( Ostatnio do domu z uczelni wróciłam o 23:00 :( Tyle stresu i wszystkiego, że ja znowu zaczynam chorować. Zrobię zdjęcia..na pewno..może w niedzielę się uda.
×
×
  • Create New...