Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. i Misiu spędzi święta w schronisku :( jak i inne psiaki... ale to chyba już jego nie pierwsze samotne święta, głodne i zimne :( Tak bardzo chcemy mu pomóc i główkujemy jak....a on wciąż czeka:( Cholerne pieniądze, gdyby nie one, a właściwie ich brak, wreszcie i on otrzymałby pomoc, tak strasznie mu się należy :( Wklejam zdj.. tu jeszcze na trawce w lato.... tak długo czekał na swoją kolej :( i czeka dalej ;( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uWhXG07qLCw/UGHsCY2vB7I/AAAAAAAAEnc/0A-2DpM79d0/s640/DSC03360.JPG[/IMG]
  2. [quote name='krakowianka.fr']tak, kolejny 'Scam' czyli zarobmy a czyms pieniedze... dolaczylam i wyslalam do absolutnie wszystkich znajomych i rodziny... juz nie wiem do kogo wiecej moge slac w Ndz siade do ogloszen nawet takich na szybko powiadomilam tez fundacje Ast. No to bardzo zle w obu przypadkach Blagam, zanim wyciagniemy kolejne psy w Olkusza (i wierzcie mi ze mam lzy w oczach jak to pisze, wiem jaki tam jest koszmar), no chyba ze ich stan jest bardzo alarmujacy, musimy wyadoptowac/znalezc DT dla tych, ktore wracaja z adopcji Do Iwony sie nie moge dodzwonic, dopisac i w ogole, ona nie wyciaga a ja w Krk bede dopiero 8 I 2013 na tydzien, czyli teraz przez Swieta nie pomoge (zreszta z tego co mi kiedys opisala, oni Swiat nie neda miec, no bo jak sie nawet ruszyc za Krakow do rodziny...?) Till, zamowie kilka kg karmy, na juz, tylko powiedz mi w jakim wieku jest Amor - zebym czegos zlego nie kupila wezme jedna z tych, ktore Iwonia opisala wyzej I wyslij mi na pw twoj adres, to tam wysle[/QUOTE] krakowianko, Amor wraca z powrotem do hoteliku missieek.. więc może bezpośrednio do niej, bo gdybyś wysłała do Till to ona by musiała wysłać do Till... wątek Amora: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232988[/url] Tu jest opis jego i co lubi jeść.
  3. [quote name='barb'][quote name='majku33krakow']Balbinka może,nie wiem czy było.,Beza?[/QUOTE[B]] Beza byla , Balbinka nie wiem . A Bianka ? [/B][/QUOTE] hehe barb dziękuję, że się nie poddajesz.. no Bianka była nie dawno u nas na DT, była na wątku Iwoniam..w sumie nie dawno- w zeszłą zimę :D Balbina też była:D
  4. [quote name='Bogusik']Błąd literowy,który zaraz edytowałam,ale pisałyśmy w jednym czasie i wyszło jak wyszło....[/QUOTE] Co nie zmienia faktu że nie ma co atakować Till. Z jakiej racji Amor miał jechać do innego DT zamiast do DS. Przecież to nie miałoby sensu.Szuka się psom DS a nie lokuje w DT gdy jest potencjalny DOBRY DS. Niestety okazało się jak się okazało. Dom był sprawdzony, a teraz wynikło, że nowi właściciele okazali się dobrymi aktorami i nie jest to wina Till, bo zanim Amor tam pojechał dom był sprawdzony... niestety ludzie mają jakieś dwie osobowości. Najpierw mówią, ze jest cacy, pies kochany a później nagle że agresywny?! No litości! I ta nagła sytuacja, życiowa... no nie wierzę, że nie przewidzieli tego.... To nie zdarzyło się po kilku miesiącach/latach, tylko po kilku dniach! Nie wierzę w gadanie tych nieodpowiedzialnych, beznadziejnych nowych właścicieli. W dodatku jeszcze tak perfidnie psa na ulicę chcą wywalić?! Chyba coś z głową mają.
  5. Dziś wszystkie szczeniaczki oraz mamusia zostały zaszczepione po raz pierwszy! [B]Therion[/B] dziękujemy za obiecane szczepionki! Dziękujemy również za odrobaczenie dla nich(ale to musi poczekać aż minie okres poszczepienny :)
  6. Wczoraj otrzymaliśmy duży karton z puszkami mokrej, psiej karmy od [B]majowej[/B]! Bardzo ślicznie dziękujemy :) Szczeniaki wcinają, że aż im się uszy trzęsą :)
  7. [quote name='malawaszka']:crazyeye:o matko.... to za chore baby.... naprawdę już nie wiem jak mamy sprawdzać domy....[/QUOTE] to jest najgorsze, że wszystko wydaje się fajnie, fajnie, ludzie przed adopcją kochani, wydawałoby się poważni, odpowiedzialni, a po adopcji zmieniają się w zupełnie innych ludzi. Po co ta cała gra tych ludzi, dlaczego nie zdają sobie sprawy że robią krzywdę psu! Brak słów!!!
  8. [quote name='Malgoska']nazwij ją EWKA[/QUOTE] Z miłą chęcią ale chcę, żeby wszystkie były na B skoro się złożyło że kilka się tak nazywa to niech wszystkie są na B :P
  9. [quote name='annika']no wybrzydza, no:mad:[/QUOTE] nie wybrzydza:mad:
  10. [quote name='Javena']BAZYLIA nie Brazylia:)[/QUOTE] ah:) to też była:) [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=824[/url]
  11. [quote name='iwoniam'] missiaa...mam ochotę wsiąść teraz do samochodu i popędzić je zobaczyć... to one, to te pieski... żyją.... Jak mi serce teraz kołacze.... ten collie... pamiętam tę historię, i ten moment, gdy zaginął...[/QUOTE] nie wiadomo czy tam są... umieszczone są w dziale "w nowym domu" w co niestety nie wierzę...po sytuacji z ponami.. i kilkoma psami które były w dziale" w nowym domu" a w rzeczywistości były widziane dalej w schronisku w Racławicach. O tamtym schronisku nie wiem nic więc się nie wypowiadam, Ty masz lepsze rozeznanie. Ale dziwne wydaje mi się, że w dziale " w nowym domu" jest masa psów.. a "do adopcji" jest pokazanych mało psów.. to co tam tylko kilkanaście psów jest? Aż tak rewelacyjnie idą im adopcje? Jedno jest pewne, psy na zdjęciach w Olkuszu są zabiedzone i smutne. A na zdjęciach ze schronu z Racławic wydają się piękne i zadbane.
  12. [quote name='barb']Rzeczywiście trudna sprawa... Bella ?[/QUOTE] była, całkiem niedawno:P [quote name='annika']O! jest Bohun - czyli mam chrześniaka ;) oby to imię mu szczęście przyniosło:fadein: A dla suni, tak na szybko: Barbi, Barsa, Bena, Benita ? może jeszcze coś wymyśle:confused:[/QUOTE] Barsa- ładne imię ale nazwałabym nim dużego psa. Więc może Barbi. Nie pamiętam, czy Bena była ale Benita(albo Bonita) była. [quote name='Javena']Bazylia, Belissa.[/QUOTE] Brazylia była:) Belissa nie wiem czemu ale pasuje mi do bernardyna:P Jak będziemy mieć to wykorzystamy :) A mnie wciąż nie dawała spokoju ta Rysia... i wczoraj w nocy wymyśliłam, że może Brysia? No to teraz Barbi czy Brysia?
  13. ten też miał być wyciągany..... i zniknął... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TRqvEg_vAEE/Tz06YhxOS8I/AAAAAAAACEA/sKzM4uHMGSk/s512/DSC01131.JPG[/IMG] i co? gdzie się pojawił? czary!:crazyeye: w Racławicach!:smhair2::lying: Czy to są te cudowne adopcje pana P?!:question: [IMG]http://schroniskopsiepole.files.wordpress.com/2012/02/059-640x6291.jpg?w=700&h=[/IMG] Również w dziale "w nowych domach".. ciekawe a stamtąd gdzie? czyżby podróż do kolejnego schroniska ?!?!?!?!
  14. Pamiętacie psa którego dziewczyny z fundacji collie chciały wyciągnąć a później zniknął? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--bz_-BwV5is/Tz06iniC2TI/AAAAAAAACEM/aS64p02sIAI/s512/DSC01134.JPG[/IMG] A gdzie potem był? [IMG]http://schroniskopsiepole.files.wordpress.com/2012/02/oskar-1.jpg?w=700&h=[/IMG] w konkurencyjnym schronisku. Racławice.... obecnie podobno (według ich strony) w nowym domu(?).. albo znowu na ulicy... Tak jak pony które były umieszczone w dziale "w nowym domu" a wciąż siedziały w schronisku Psie Pole
  15. Pamiętacie Płaczusia? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Bo6739zpV5w/TzsJpOY3fsI/AAAAAAAACBM/-gYL5nE-hBQ/s640/DSC01107.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JCKwRFN0ZeE/TzsJ2Jji-oI/AAAAAAAACBk/5WsYj4_U0bg/s640/DSC01110.JPG[/IMG] Myślicie że to mógłby być ten sam pies? [IMG]http://schroniskopsiepole.files.wordpress.com/2012/02/img_9756-809x1024-632x800-316x400.jpg?w=316[/IMG]
  16. [quote name='missieek']czy to może być ten pies? [URL]http://otozanimalsoswiecim.pl/zaginione-zwierzeta-ogloszenia/poker-z-chrzanowa/[/URL][/QUOTE] pies zaginął 17.12.12 a zdjęcie było robione 15.12.12. a druga sprawa ten ma spory krawat: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OLpzpjGwWUk/UMyq0zq9E9I/AAAAAAAAHnw/n_Ct3iTTZEY/s640/PICT0146.JPG[/IMG]
  17. [quote name='Ikusia']Mam dwie płyty z kolędami. Ktoś reflektuje na dorzucenie do bazarku? Tylko pocztą już nie ma szans wysłać, więc tylko odbiór osobisty u mnie wchodziłby w grę. Mam też dwa kalendarze na 2013. Missiaa, wożę w aucie fanty dla Waszych podopiecznych i ścierki. Byłam umówiona z Iwoniam, że zostawię u niej, ale wyszło tak, że zamiast w domu spotkałyśmy się znów w lecznicy. To, co tam się działo.....!!!!!?????...... Nie dziwi mnie, że Iwoniam nie ma tu codziennie. Jest jakaś szansa, że podjedziesz jeszcze do mnie po to? Ja mieszkam niedaleko od Iwoniam. Jeżeli nie, to zostawię to jutro po pracy u mojej mamy w piwnicy na Święta, bo muszę mieć dostępny samochód dla więcej niż jednej osoby. Potem na spokojnie podrzucę do Iwonki. Nazwę ulicy wysyłam na PW.[/QUOTE] już nie dam rady podjechać przd świętami:( do krakowa dopiero po świętach będę jeździć, a właściwie po nowym roku. A sporo tego jest? w sensie czy zabiorę się z tym busem, bo to np. reklamówka czy autem trzeba podjechać bo to karton i będę mieć problem z niesieniem ?
  18. [quote name='barb']Beza była ?[/QUOTE] hehe była :P dosyć niedawno. Proponujcie po kilka imion jak wam przychodzą do głowy, bo tak jak mówię z imionami dla suczek jest duży problem.
  19. [quote name='Javena']Moze Bona? ;)[/QUOTE] Była :(..............
  20. BERGA zdj z nowego domu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vBx2iLgLSu0/UNITUZVWVJI/AAAAAAAAIAY/XjY0iv6SUu4/s640/Zdj%C4%99cie0052.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GulZM3EpmzA/UNITMAZakSI/AAAAAAAAH_s/FXycfuiz-zE/s512/Zdj%C4%99cie0018.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BJjUMiv4PAI/UNITKLy-YpI/AAAAAAAAH_k/mJtA_3jSvVE/s640/Zdj%C4%99cie0013.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KMxC8H0-cP8/UNITNdm7KWI/AAAAAAAAH_0/iqi_FTcN1_k/s640/Zdj%C4%99cie0024.jpg[/IMG]
  21. Kto jeszcze nie widział?: Trochę wulgarne ale ma jasny przekaz :):P [video=youtube;1quiKLMy0ng]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1quiKLMy0ng[/video]
  22. [quote name='masza44']Dzisiaj się okazało, że nowa koleżanka z pracy ma pieska 2 lata temu wyciągniętego jako szczenię z Olkusza. jest w szoku jak jej powiedziałam, że ten pseudoschron nadal działa.[/QUOTE] brała bezpośrednio z Olkusza, czy adoptowała olkuskiego od kogos z nas? Jest z okolic Olkusza? [quote name='Till']złe wiadomości...Amor znowu szuka domu. Zadzwoniła do mnie dziś jego nowa opiekunka i powiedziała, że ze względów finansowych musiała przeprowadzić się do rodziców, a tam pies rezydent zabrany kiedyś ze schroniska w Zabrzu z Amorem w ogóle się nie dogadują, wręcz jest agresja i niestety nie może Amora zatrzymać ponieważ prócz budy i łańcucha nie ma innego miejsca dla niego:( to straszne, a wydawało się, że będzie dobrze, nadzieje Amorka na w końcu dobre warunki zniknęła. Narazie mają ich jakoś dzielić natomiast na dłuższą metę sama przyznała, że to nie są warunki dla niego. Nie mamy dużo czasu bo znów idą mrozy. Taka nieudana adopcja:([/QUOTE] jak to?! przecież on tam był zaledwie kilka dni, nagle takie zmiany? Nie spodziewała sie, że nagle sie przeprowadzi, czy planowała przeprowadzkę i miała nadzieję, że psy się dogadają? Po kilku dniach od adopcji taki obrót sprawy? hmmm.... no różnie to w życiu bywa.. ale jednak ....mam mieszane uczucia...rozumiem jakby to było po miesiącu, dwuch...ale tak po kilku dniach.. :( Biedczysko [quote name='Justyna Lipicka']ja w sprawie tej ciężarnej astki co jest w O. osoba z Katowic zaproponowała tymczas ale dopiero od 7stycznia, jeśli sunia nie będzie niszczyć zostawiana sama...teoretycznie możemy są umieścić w hotelu i sprawdzić, ale: a)co jeśli jednak niszczy??!! b)kto dorzuci sie do hotelu Druga osoba ode mnie z Jaworzna oferuje tymczas ale tylko krótkotrwały tzn do 2stycznia bo sama ma 3psy (2suczki, 1psa) i do 2stycznia jest w domu i może ich kontrolować, przyzwyczajać, ewentualnie rozdzielać... Niewiele nas to ratuje:([/QUOTE] Druga osoba mogłaby wziąć na DT do 2 stycznia.... przy okazji sprawdzić jak się sunia zachowuje... a później mogłaby przejąć ją ta osoba od 7 stycznia, zawsze to jakieś rozwiązanie lepsze niż żadne. No chyba, że astka znajdzie jakieś inne DT, to czy te dwie osoby byłby wstanie zaopiekować się innym psiakiem z Olk?
  23. [B]Bohun(rudy)[/B],[B] Bieluch(biały)[/B], ja dla [B]czarnego podpalanego[/B] proponuję [B]Bibi[/B], Dla dziewczynki którejś proponuję Brioszka..... Co do Rysi to mieliśmy Ryśkę-kotkę. Ale skoro czwórka jest na "B" to może zamiast Rysi dacie jakieś inne imię na "B"? [B][COLOR=#000000]Brioszka[/COLOR][/B] bardziej pasuje mi do [B][COLOR=#000000]czarnej suni[/COLOR][/B]. [B][COLOR=#008000][/COLOR][COLOR=#ffa500]Więc czekam jeszcze na propozycję imienia zaczynającego się na "B" dla jasnej suni[/COLOR][COLOR=#008000].[/COLOR] [/B]z imionami dla Suń gorzej bo u nas przede wszystkim są suczki.... więc dla suczek imion coraz mniej...
  24. Sterka: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vTyclJkelXc/UNIYUYPXBPI/AAAAAAAAIFI/5uUk6nrezZM/s512/PICT0199.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-on1xXHaJtHU/UNIYeAoWlFI/AAAAAAAAIGA/qLc8Em0Ls-Y/s512/PICT0210.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O9dhIdGr4XA/UNIYfc3lFLI/AAAAAAAAIGI/lm_UHZnXXZI/s512/PICT0211.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...