-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Razem: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Inqcmjm2khc/UNIYceeNG7I/AAAAAAAAIF4/m2SyRkRXbvY/s640/PICT0209.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-r81hD8N2z20/UNIX9ykbh9I/AAAAAAAAICg/fHeqSxmu-eA/s640/PICT0154.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lp-pxUyas4o/UNIX-1IeeZI/AAAAAAAAICo/ve3SnLBV8CA/s640/PICT0155.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2wgHdmZ9b0g/UNIYATlwyWI/AAAAAAAAICw/q46-iBWgth0/s640/PICT0156.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gfsY3oXYbrs/UNIYh61GPDI/AAAAAAAAIGY/wKMcimPdkAk/s640/PICT0213.JPG[/IMG]
-
Chłopiec: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kUEl6N4bLpA/UNIYCUXeBvI/AAAAAAAAIDA/wSimXZhGJE4/s512/PICT0161.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-i73-OcaHTRY/UNIYBH8-jRI/AAAAAAAAIC4/LA-5anDTHXw/s640/PICT0160.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ISid_QPZABk/UNIYJC8O7dI/AAAAAAAAID0/fYJ5SA1fzM8/s512/PICT0173.JPG[/IMG]
-
Chłopczyk: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-s3z1RC2bI_4/UNIYDhBs2yI/AAAAAAAAIDI/a6nXm65Hj0Y/s512/PICT0162.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uarw0xUX8co/UNIYEoz2pbI/AAAAAAAAIDQ/x6QrjdrGqSY/s512/PICT0163.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QRaawMaSdxc/UNIYZmpOz_I/AAAAAAAAIFo/iVoSVvOBH9Y/s640/PICT0205.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_QLpXrcKQvs/UNIYKFuczLI/AAAAAAAAID8/VFx5RzJCsfM/s640/PICT0175.JPG[/IMG]
-
tak jak obiecałam. Zdjęcia. Nie jest ich za wiele, bo nie chciałam męczyć za bardzo ich oczu lampą. Szału nie ma, zrobię lepsze, zbliża się trochę wolnego, odpadną dojazdy do Krk więc będzie więcej czasu. Ktoś na drugim wątku kiedyś proponował imiona nie mogę ich znaleźć. Ale proponuję niech każda z Was wybierze jednego z psiaków i da mu imię, jeśli będzie to imię którego wcześniej u nas nie było to takie już zostanie. Bo jeśli już było to będzie trzeba znaleźć takie żeby się nie powtarzało. Chłopczyk (dla niego ja wymyślę imię): [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jxa8w6dTrO4/UNIYYVULOWI/AAAAAAAAIFg/OaM2LagVWEw/s640/PICT0203.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aODaD0xgxPQ/UNIYV2EvjLI/AAAAAAAAIFQ/JAV6hT2hJbM/s640/PICT0201.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZSnty8C3JJI/UNIYgzO2VpI/AAAAAAAAIGQ/9rgHgqkRlJw/s640/PICT0212.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BWrOcaNRUdM/UNIYMV9GhOI/AAAAAAAAIEM/fCOMvwLfkx8/s800/PICT0190.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5tC0GJKrs4E/UNIYQbeuHTI/AAAAAAAAIEs/YT5YecM1GQk/s512/PICT0194.JPG[/IMG]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']to tylko watek Sterki (ad imion) przypominam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235908-Śliczna-nieduża-Sterka-i-jej-piątka-szczeniąt-Potrzebne-aż-6-nowych-domów-Pomóżcie/page8[/URL] ja nadal przy muszkieterach zostaje ;)[/QUOTE] no właśnie bo Ty chyba wtedy proponowałaś imiona? Ja już nie pamiętam, przepraszam :) -
[quote name='Justyna Lipicka']Jak Bieluch jest to może i Danio?;) do tego brzoskwiniowy:)[/QUOTE] [quote name='Javena']Moze [B]Haczi[/B]? (Hachiko) z filmu "Mój przyjaciel Hachiko" Moze którys chłopczyk będzie pasował:)? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=aRs6-3B4a9Y[/URL] Ogladałam film ,beczałam dwa dni. Nawet jak fragmenty widzę ,to mi sie uczucia skraplają.:-([/QUOTE] [quote name='annika']w końcu missiaa znalazłam twoje maluchy:razz: Co do imienia ja bym proponowała dla chłopczyka BOHUN, nasze poprzednie psisko tak się nazywało - przeżył szczęśliwie z nami 18 lat, a zabrałam go ze wsi właśnie jak był takim maluchem.[/QUOTE] skonsultuję dziś wszystkie imiona z missieek, tzn zapytam czy były, bo ja to sklerotyk jestem:D i wolę się upewnić. a co do filmu.... oglądałam i też ryczałam jak nie wiem :(
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']dodałam zdj na wątku Sterki[/QUOTE] [B]ZAPRASZAM[/B], każdy(tzn kto pierwszy ten lepszy) może nadać imię któremuś pieskowi, byle by się nie powtarzało z imionami zwierzaków w ciągu tych kilku lat :P -
[quote name='Malgoska']Mój syn proponuje [B]Kruszynka[/B].[/QUOTE] mieliśmy Kruszynkę :( może syn ma jakąś inną propozycję. Zachęcam. Wybór jest o tyle trudny, że tyle psów i kotów już u nas było a każdy miał inne imię, co by pomyłek nie było. I dla ułatwienia... jak ktoś rzuci w rozmowie jakieś imię to wiadomo o kogo chodzi. I dlatego nie mogą się powtarzać. Więc jest wyzwanie :D
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
dodałam zdj na wątku Sterki -
Sterka: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vTyclJkelXc/UNIYUYPXBPI/AAAAAAAAIFI/5uUk6nrezZM/s512/PICT0199.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-on1xXHaJtHU/UNIYeAoWlFI/AAAAAAAAIGA/qLc8Em0Ls-Y/s512/PICT0210.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O9dhIdGr4XA/UNIYfc3lFLI/AAAAAAAAIGI/lm_UHZnXXZI/s512/PICT0211.JPG[/IMG]
-
Razem: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Inqcmjm2khc/UNIYceeNG7I/AAAAAAAAIF4/m2SyRkRXbvY/s640/PICT0209.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-r81hD8N2z20/UNIX9ykbh9I/AAAAAAAAICg/fHeqSxmu-eA/s640/PICT0154.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lp-pxUyas4o/UNIX-1IeeZI/AAAAAAAAICo/ve3SnLBV8CA/s640/PICT0155.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2wgHdmZ9b0g/UNIYATlwyWI/AAAAAAAAICw/q46-iBWgth0/s640/PICT0156.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gfsY3oXYbrs/UNIYh61GPDI/AAAAAAAAIGY/wKMcimPdkAk/s640/PICT0213.JPG[/IMG]
-
Chłopiec: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kUEl6N4bLpA/UNIYCUXeBvI/AAAAAAAAIDA/wSimXZhGJE4/s512/PICT0161.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-i73-OcaHTRY/UNIYBH8-jRI/AAAAAAAAIC4/LA-5anDTHXw/s640/PICT0160.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ISid_QPZABk/UNIYJC8O7dI/AAAAAAAAID0/fYJ5SA1fzM8/s512/PICT0173.JPG[/IMG]
-
Chłopczyk: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-s3z1RC2bI_4/UNIYDhBs2yI/AAAAAAAAIDI/a6nXm65Hj0Y/s512/PICT0162.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uarw0xUX8co/UNIYEoz2pbI/AAAAAAAAIDQ/x6QrjdrGqSY/s512/PICT0163.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QRaawMaSdxc/UNIYZmpOz_I/AAAAAAAAIFo/iVoSVvOBH9Y/s640/PICT0205.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_QLpXrcKQvs/UNIYKFuczLI/AAAAAAAAID8/VFx5RzJCsfM/s640/PICT0175.JPG[/IMG]
-
tak jak obiecałam. Zdjęcia. Nie jest ich za wiele, bo nie chciałam męczyć za bardzo ich oczu lampą. Szału nie ma, zrobię lepsze, zbliża się trochę wolnego, odpadną dojazdy do Krk więc będzie więcej czasu. Ktoś na drugim wątku kiedyś proponował imiona nie mogę ich znaleźć. Ale proponuję niech każda z Was wybierze jednego z psiaków i da mu imię, jeśli będzie to imię którego wcześniej u nas nie było to takie już zostanie. Bo jeśli już było to będzie trzeba znaleźć takie żeby się nie powtarzało. Chłopczyk (dla niego ja wymyślę imię): [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jxa8w6dTrO4/UNIYYVULOWI/AAAAAAAAIFg/OaM2LagVWEw/s640/PICT0203.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aODaD0xgxPQ/UNIYV2EvjLI/AAAAAAAAIFQ/JAV6hT2hJbM/s640/PICT0201.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZSnty8C3JJI/UNIYgzO2VpI/AAAAAAAAIGQ/9rgHgqkRlJw/s640/PICT0212.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BWrOcaNRUdM/UNIYMV9GhOI/AAAAAAAAIEM/fCOMvwLfkx8/s800/PICT0190.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5tC0GJKrs4E/UNIYQbeuHTI/AAAAAAAAIEs/YT5YecM1GQk/s512/PICT0194.JPG[/IMG]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Mami (na sklejce wciąż nie wiem czemu nazywała się "Radzia"), ale na imię miała i ma dalej Mami [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Eew2LVoclOA/UNISunqe0II/AAAAAAAAH-w/yDdOPh1rFp8/s640/PB258636.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0tFlrqRncqg/UNIS1r53lLI/AAAAAAAAH-4/1Fjm7fUeIe8/s640/PC158678.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FJQDOyeePZk/UNITH4xSx8I/AAAAAAAAH_c/3BcBRcDFaTg/s640/P9308032.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Foks- obecnie Mentos: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jUKC7GCq85s/UNISovYBwtI/AAAAAAAAH-c/m9Xjd3OBSxc/s640/IMG_20121215_152351.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
BORA: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OaQiO1RfLaE/UNITdZEFuBI/AAAAAAAAIBI/xCGp3e-eOis/s480/100_0049.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-c1jtUBKxm_Y/UNITgEZ5PAI/AAAAAAAAIBY/lNcafsTqsxU/s480/100_0063.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-92X3IHL0Vhs/UNITjw3MV5I/AAAAAAAAIBw/RW52iDwcaWI/s480/Zdj%C4%99cie0152.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z nowych domów: Czekoladka- obecnie Frytka: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ecX01ieqr8o/UNITWjAZ_oI/AAAAAAAAIAg/7pUWNwBGG9w/s640/poranek%20frytki.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jBdEvVsuad8/UNITY3VOj1I/AAAAAAAAIAs/TxA2mn_GfyY/s640/solina.jpg[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YTM3XVfR1F4/UNITaGrYvMI/AAAAAAAAIA0/ByNWi_6hSqA/s640/poranne%20spanie.JPG[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-M92FWydeWyE/UNITbAND8SI/AAAAAAAAIBA/anYbY2bxugA/s640/pierwszy%20%C5%9Bnieg.JPG[/IMG]