-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_0740_zps6160e735.jpg[/IMG] pamiętacie tego niewidomego psiaczka którego z Olkusza zawiozłam pod Kielce do hoteliku? od 3 dni jest już w swoim nowym domku w Trzebini- heh..wrócił w swoje rejony. Takie cudowne wieści:) -
[quote name='Javena']Witam kochani ,wróciłam z wygnania. Dziekuje Wam bardzo ,za te wszystkie miłe słowa . Wzruszyłam sie ogromnie. [URL="http://smayliki.ru/smilie-815830023.html"][IMG]http://s12.rimg.info/9c054147d5a8ab5898d1159f9428261c.gif[/IMG][/URL]. Oczywiscie ,tytuł mogę zmienić.[/QUOTE] witamy z powrotem!:loveu:
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
pytałam mamy, pieniążki dotarły. dziękujemy -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Cały dzień chodzę i ryczę, nie umiem sobie znaleźć miejsca. Wczoraj jak odbierałam Malinkę to była nadzieja, że Jagódka i Jeżynka wychodzą na prostą trochę się ustabilizowały. Iwoniam zajmuje się teraz Jeżynką nie wiadomo jak z nią będzie... Malinka jest cudowną grzeczną mądrą suńcią...Na szczęście jest zupełnie zdrowa.[/QUOTE] przykro mi, trzymaj się :( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']co za partacz sterylizuje tam psiaki!! jest to wgl lekarz/weterynarz? jakbym go spotkała to nie wiem co bym mu/jej zrobiła:angryy: missiaa masz zdjęcie tego psiaka co ma dziure? wrzuciłabym na fcb, może tam się pomoc by znalazła!![/QUOTE] nie mam zdjęcia niestety, ale może bez zdjęcia po samym opisie ktoś sie zlituje i weźmie go na DT -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Koniecznie musi być szczeniak ? W Przemyślu pod opieka Stowarzyszenia" Nadzieja" jest młodziutki jamnik po operacji kręgosłupa, juz chodzi ale pilnie potrzebuje chociaż dt. Kontakt - Weronika1 . Mogę podać na PW telefon. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1632/jomnik.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1841/1e63b49a812e3d3f.jpg[/IMG][/QUOTE] podobno koniecznie szczeniak, ale powiem o nim może akurat się uda... a w jakim jest wieku? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
info ze schronu 24.11. ta suczka jest w kaftaniku więc jest wysterylizowana... strach pomyśleć co pod tym kaftanikiem jest :/ [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aMcLvMwyARs/UKZNFHwHjgI/AAAAAAAAHGU/SN1V26obAKc/s720/DSC03690.JPG[/IMG] jeden samiec wykastrowany jest z dziurą, w ogóle nie zeszyty potrzeba koniecznie DT bo wystaja z tej dziury "wnętrzności" nie wiem dokładnie co ale już albo zaraz będzie martwica. jak na razie się dobrze czuje, szczeka.. ale jak wda się zakażenie to będzie koniec :( Pomóżcie, my nie weźmiemy samca, a trzeba go wyciągnąć. A ten pies już jest w osobnym boksie( podobno teraz psy które są przed/ po kastracji są w tych boksach) więc mam nadzieję, że nie spartolą i jemu kastracji. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UfyRJvX0pqs/UKZNCr-IH4I/AAAAAAAAHGM/nGm6vRZt--I/s512/DSC03689.JPG[/IMG] [SIZE=4][COLOR=#008000][B]Aha i jeszcze ważne info. Dziś wet. powiedział, że byli u niego państwo- mieli starszego jamnika, zszedł im. Szukają szczeniaka koniecznie jamnika. Ma ktoś? Jeszcze nie mamy nr tel, kontakt przez naszego weta. Na razie się orientujemy czy wiecie o jakiś szczeniakach jamnikowych. [/B][/COLOR][/SIZE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']myślę, że Javena Ci pomoże:) ma wrócić chyba jutro Napisałam(a może to Sziba) tekst;) zastanawiam się czy może być do ogłoszeń czy lepiej zwykły? [B]Cześć, jestem Sziba, a przynajmniej tak na mnie teraz wołają, jak było wcześniej nie pamiętam. [/B] [B]Jeszcze niedawno siedziałam w zimnej klatce, jadłam jakieś resztki i musiałam bić się o dostęp do miski.[/B] [B]Teraz leżę sobie na ciepłym posłaniu w kąciku u mojej Pani z moją prywatna kosteczką.[/B] [B]Ale Pani powiedziała, że jest nią tylko na chwile, że musi mi znaleźć dom...[/B] [B]A ja już polubiłam ją, rozdaję całusy, stram się słuchać, może się przekona??[/B] [B]Pani razem z moją psią koleżanką uczą mnie dobrych manier. Tak przynajmniej mówiły...ja nie wiem co to jest...[/B] [B]Przecież talerz na stole jak taki atrakcyjny!! Tak bosko pachnie!! Ale Pani mówi "nie wolno" i ja się słucham.[/B] [B]Nauczyłam się też chodzić na jakiejś dziwnej lince po podwórku. I staram, na prawdę się staram nie sikać w domu...[/B] [B]Pani mówi, że mam oczka jak węgielki, a co to te węgielki??!![/B] [B]Nie żebym była skromna, ale podoba mi się moje dwukolorowe futerko, szczególnie ta srebrna góra:)[/B] [B]Tak mi się wydaje, że będę średniej wielkości suczką.[/B] [B]To co, chcesz zostać moim nowym Panem?[/B][/QUOTE] fajnie napisane, choć wydaje mi się, ze jak ktoś przeczyta to uzna że skoro nie jest temu psu źle to można pomóc innemu zamiast temu..." po tym zdaniu tak to odebrałam: [B]Teraz leżę sobie na ciepłym posłaniu w kąciku u mojej Pani z moją prywatna kosteczką." [/B]i trzeba literówki poprawić bo rzuciły mi się w oczy -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Czy Su w dystansie do innych psów czy ich raczej potrzebuje by się ośmielać? Bo wcześniej ktoś napisał, że inne psy ją potrafią dręczyć...dlatego pytam?[/QUOTE] potrzebuje psa, żeby na widok człowieka reagować radośnie- czuje się chyba pewniej gdy widzi, że inne psy podchodzą i chcą się głaskać, wtedy i ona podchodzi. Pare razy widziałam, że ją atakują- już sam atak... ale wygląda na to że to ona podjudza do awantur co widać na filmiku jak zaczepia Mazura, dziś wyglądało to jak forma zabawy, ale kilka razy się już zdarzyło, że jak zabawa to nie wyglądało. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Niestety, odpadł mi najlepszy (tak myślę) domek dla kciaka. Jutro miała być wizyta PA. Dzwonię, żeby potwierdzić, a tu niespodzianka! Pani podobno wysłała wiadomość - tylko do nas nie dotarła. I nici z domku. Hmm.... Domki, przybywajcie!!!!!! I to niestety nie jedyne złe wieści dzisiejszego dnia. Ale szczegóły ...nie teraz. Fiord ma aktualne, nowe ogłoszenia. Jednak jakoś nie liczę na telefon:shake:. Ale próbujemy dalej. Ładny psiak. Oby domki znalazły się szybko.[/QUOTE] skoro domek odpadł to może nie taki najlepszy.... złe wieści?nie strasz....tak nas trzymasz w niepewności.. -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Missiaa: cieszę się, że Su jest wspomagana i dzięki za to :loveu: Jak się będzie kończyło- napisz! Dzięki za te filmiki- na pierwszym widać, jak Su jednak brakuje odwagi :roll:[/QUOTE] ale wystarczy że wokół biegają inne psy to radośnie podbiega do człowieka, merda ogonkiem, a nawet dziś na mnie skoczyła:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria'][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201106/183375/713821/00000005.JPG[/IMG]Podobna prawda?[/QUOTE] z pyszczka troszkę, bo futerko ma inne i Sziba jest szara -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
mam jeszcze kilka, mogę przesłać ale to na PW.....i nie dziś niestety -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
A tak zachowuje się Su w towarzystwie ludzia i innych psów, zaczepia do zabawy Mazura. Tylko nie zwymiotujcie oglądając ten filmik, bo goniły się w kółko i wszystko wiruje :) [video=youtube_share;boBm6FZH3QE]http://youtu.be/boBm6FZH3QE[/video] -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Tak zachowuje się Su gdy wszystkie psiaki są zamknięte a ona zostaje sam na sam z człowiekiem: [video=youtube_share;WgOEDNnMeTE]http://youtu.be/WgOEDNnMeTE[/video] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka'] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/100_2621_1024x768.jpg[/IMG] [/QUOTE] widzicie ten ogonek?! widzicie?! cudowny taki :loveu: -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Hmmm. To może lepiej żebym wpłacała na Twoje konto? A Ty przekażesz mamie na jedzonko dla Su? Mam jeszcze dwa pytania. Czy był jakiś odzew z kampanii reklamowej dla Su? Czy Su je tran i witaminki?[/QUOTE] Odzewu na ogłoszenia nie było :( Su wcina tran i witaminki, wiem że kilka razy zdarzyło nam się, że kompletnie o tym zapomniałyśmy w dany dzień jak byłyśmy obie zabiegane( są takie dni, że człowiek nie wie od czego ma zacząć bo tyle tego jest ), ale poza tym to dostaje codziennie. Co do wpłacania na moje konto, to nie wiem. Może lepiej niech zostanie tak jak jest, mama kupuje karmę więc to niech do niej wpływają pieniążki. -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']No wiem wiem, kasa potrzebna na wszystko, ja też tam jestem ;) Tak trudno mi uzyskać info, nie wiem nawet czy moja wpłata na Su dotarła...[/QUOTE] bea100 przepraszam Cię :( jestem świadoma, że trochę się tu opuszczam na wątku :( Co do info o przelewie, to zapytam mamy, ale zapewne dotarł. Gdyby przychodził do mnie to wiedziałbyś od razu, ale tak to muszę iść do mamy po dokumenty z hasłem do jej konta i sprawdzać czy pieniążki od Ciebie wpłyneły. A często jest tak że albo zapominam o tym gdy się z nią widzę, albo się mijamy i nawet nie ma kiedy pogadać. dziś postaram się jeszcze wkleić filmik z Su, oczywiście jak znalazłam chwilę żeby go nakręcić to zaczeło trochę padać ale filmik jest. Mam nadzieję, że bez przeszkód wkleję go na YT- internet czasem tak wolno chodzi ze mi się to nie udaje. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Dziewczyny jakbyście wiedziały o kimś chętnym na kociaki, przepiękne ok 3 miesięczne, Będę je zabierać w weekend z szopy na wsi od bardzo starszego pana. Są 3 bardzo puszyste. Jeden, którego nie mam na zdjęciu jest biało czarny i to kocurek, co do tych ze zdjęć to płci nie znam. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201106/183375/737862/00000001.jpg[/IMG][/QUOTE] czy ten na zdjęciu ma niebieskie oczy? Przypomniał mi się mój Sauronek;(Też miał niebieskie oczy i znaczenia na uszach i pyszczku jak ten tylko, że rude. Powiedz mi coś więcej o nim pliz plizzz... -
[quote name='Justyna Lipicka']znam ten ból, ja przed rozliczaniem notuje sobie z boku kartki ile każdy list kosztuje:) jest minimalnie szybciej;)[/QUOTE] ja mam wydrukowaną tabelę z excela a w niej wypisaną każdą osobę, napisane co kupiła, czy dostała jakiś gratis, ile wyniosły jej zakupy, ile waży paczka, ile kosztuje koperta, wysyłka jakim listem i za ile, ostateczna suma do przelewu po dodaniu koperty i usługi pocztowej, adres odbiorcy, etap wysyłki i ewentualne nadpłaty. Chcę mieć wszystko w jednym miejscu i czytelnie. Bo po moim pierwszym bazarku miałam taki chaos(tysiące kartek i obliczeń), że po każdym powrocie z poczty zastanawiałam się czy dobre rzeczy wysłałam, czy dobrym listem czy ..czy .czy... i spać nie mogłam :P
-
[quote name='Therion']Misia ponieważ jesteście stałymi klientami naszej lecznicy od kilku lat, leczycie, szczepicie i kastrujecie wszystkie uratowane zwierzęta zasponsoruje wam odrobaczenie i szczepienie całej gromadki w odpowiednim czasie. Pozdrawiam Grzegorz Komenda.[/QUOTE] Dziękuję Ci!:loveu: W takim razie pieniążki uzbierane z bazarku będzie można przeznaczyć na sterylizację suni, gdy już będzie na to gotowa i ew. na pierwszą szczenięcą karmę dla maluszków kiedy zaczną same podjadać:)