-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
[FONT=book antiqua][SIZE=3]Rozliczenie na dzień 22.05.2013[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]wpłaty na konto missieek: [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]17.04.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.04.2013 natie 15 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.04.2013 brzośka 30 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.04.2013 Javena 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]24.04.2013 Paulina i Grzegorz S. 25 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]29.04.2013 ZOZOLA77 20 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]==210 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]wydatki z konta missieek:[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]17.04.2013 dojazd do weta 45 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]22.04.2013 Cyklosporyna 44,30 zł [/SIZE][/FONT][URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/Owczus?authkey=Gv1sRgCPzQya3t4_TXcA#5877821949281551202[/URL] [FONT=arial][SIZE=3]14.05.2013 dojazd na kastrację 45 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]==134,30 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]210 zł - 134,30 zł = [B]75,70[/B] zł na plusie u missieek[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]inne wydatki, na które missieek brała faktury[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]Owczarkowa Skarpeta: 145 zł - wizyta u weta, badania krwi, odpchlenie, odrobaczenie [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]Owczarkowa Skarpeta: 29,98 zł - apteka steryd i Tobrosopt [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]OTOZ: 150 zł kastracja[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]wpłaty na konto OTOZ głownie na wydarzeniu na fb[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]łącznie 480 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=3]480 zł - 150 zł = pozostaje 330 zł[/SIZE][/FONT]
-
Dnia 16.04.2013 r. pod nasz dom podrzucono owczarka niemieckiego. Myśleliśmy, że komuś uciekł i sam tu zawędrował. Jednak pół dnia siedział pod naszym domem i się nigdzie nie wybierał. Chodził jedynie o dom dalej w prawo czy w lewo, ale ostatecznie i tak kładł się koło naszego podwórka. Sąsiadka poinformowała nas, ze ktoś wyrzucił go z samochodu i odjechał. Gdy dotarłam do domu długo się nie zastanawiajac wziełam smycz, karmę do ręki i poszłam na spotkanie z nim. Psiak był trochę niepewny gdy do niego podchodziłam, ale powolutku, powolutku i udało mi się zapiąć mu obrożę i smycz. Gdy tylko poczuł, że ma na szyi obrożę- wstał i posłusznie poszedł za mną. Dałam mu pić, wypił chyba pół wiadra wody! Był strasznie spragniony. Ale to co zobaczyłam gdy podniósł wzrok pod słońce podcieło mi nogi:( Psiak ma na gałkach ocznych dziwne, galaretowate, zabarwione na czerwono coś... Na jednym oku dostrzegłam za tym źrenicę i teńczówkę. Psiak zachowuje się jakby trochę widział. Ale też bardzo wspomaga się węchem. Ale ogólnie jego kondycja nie jest najlepsza. Jest dosyć chudy, ma dredy za uszami. Jest strasznie spokojny, powiedziałabym, że nawet podejrzanie za spokojny, flegmatyczny. Wydaje się jakby trochę kulał. Gdy sikał to niewiele, a mocz był strasznie ciemny. Z zębów nie wydaje się stary. Ewidentnie umie chodzić na smyczy. Na hasło "hop" posłusznie wskoczył do auta. Najwyraźniej miał swoją rodzinę, ale uznali, że chyba stał się wybrakowany, że ślepnie.. więc go po prstu wyrzucili. Ze względu na to, że jest to samiec nie mógł u nas zostać, pojechał do missieek. Nie mamy już pieniążków na kolejnego psa, -na karmę dla niego, -na zrobiebnie badań ogólnych i tych pod względem jego oczu, -na ewentualne leki, odrobaczenie, szczepienia - oraz na (jesli to możliwe) ratowanie jego wzroku Czy jest ktoś w stanie pomóc finansowo? Zasponsorować dla niego karmę? Opłacić badania/ leczenie? [B]Lub czy jest jakaś fundacja gotowa przejać nad nim opiekę?[/B] Nie zostawiajcie nas samych z tym problemem. Nie mogłyśmy udawać, że go tam nie ma, musiałyśmy go wziać, chodził po ulicy, mogło zabić go auto. [COLOR=#ff0000][B]Jeśli ktoś ma Facebooka proszę UDOSTĘPNIAJCIE, podaje link do wydarzenia:[/B][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/126388540889748/[/URL] [COLOR=#b22222][SIZE=4][B][FONT=lucida grande]Jeśli ktoś mógłby wesprzeć leczenie Jawora prosimy o wpłaty na konto:[/FONT] [FONT=lucida grande]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS"[/FONT] [FONT=lucida grande]Inspektorat w Lublińcu[/FONT] [FONT=lucida grande]nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001[/FONT] [FONT=lucida grande]koniecznie z dopiskiem "dla Jawora"[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Info z dnia 18.04.2013[/B] Jawor ma łuszczkę rogówki, nie leczona może doprowadzić do utraty wzroku przez psa. Wyniki badań biochemii i morfologi są w normie:) Zdjęcie wyników tutaj ---> [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242394-Wyrzucili-mnie-bo-zacząłem-się-psuć-Pomóżcie-uratować-mój-wzrok!-Proszę!?p=20778533#post20778533"]#172[/URL]
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]Ostatnie godziny bazarku, może ktoś się jeszcze skusi?[/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241938-Akces-Dla-zwierz%C4%85t-%C5%9APIW%C3%93R-DLA-PSA-EUKANUBA-Na-sp%C5%82at%C4%99-psich-d%C5%82ug%C3%B3w-u-weta-Do16-04-g22?p=20689046#post20689046"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241938-Akces-Dla-zwierz%C4%85t-%C5%9APIW%C3%93R-DLA-PSA-EUKANUBA-Na-sp%C5%82at%C4%99-psich-d%C5%82ug%C3%B3w-u-weta-Do16-04-g22?p=20689046#post20689046[/URL] -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Psia Szkoła']Marysia jest na zdjęciu ale mało widoczna. Podeślijcie mi fotkę z zawodów na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to zrobię jeszcze jeden :) i na jaki adres wysłać paczkę z kagańcami smyczami, obrożami i szelkami?[/QUOTE] wysłałam Ci adres na pw :) dzięki -
Rudzia - już nie SZKIELET psa, ale BARDZO PILNIE szuka domu
missiaa replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Rudzia się przypomina, bo domku wciąż brak :( -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='MALWA']Zozola - dzięki za relacje z zawodów. Fajnie, z espotkałas Amora, nawet Ci ciut zazdroszczę.........ale najważniejsze, ze Wam się pogoda w te zawody udała, i ze psiaki miały frajdę! A czy Amor dostał jakaś nagrodę? Pytam, bo wspominałaś wcześniej, ze każdy psiak ma coś dostać. Proszę o zdjecia, oczywiscie, jak już sie uporasz ze zgrywaniem.[/QUOTE] Każdy psiak na mecie dostał pyszne wątróbkowe ciasteczka. Cała banda naszych psiaków dotarła na start spóźniona :( Przyjechaliśmy obładowani psami do adopcji, ale nikt się nie zakochał w żadnym :( Poza Amorem wystartowały jeszcze adopcyjne: Totek, Alma, Ziutka, Dżina i Marysia :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']missiaa dasz radę sprawdzić czy nie ma go w O?[/QUOTE] nie ma :(..... -
[quote name='Ziutka']missiaa 12 pakietów, myślałam o 12 a wpisałam 10 - już napisałam Sylwii żeby poprawiła :)[/QUOTE] Ziutka jednak Sylwia z bazarku ogłoszeniowego powiedziała, że musi przerwać ogłaszanie psiaków. Pakiety ogłoszeniowe dla naszych(tzn z tego wątku) nie zdążyła zrobić. Prosi osoby które zapłaciły za pakiety o kontakt z nią w razie ewentualnego zwrotu pieniążków.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=#800000][B]Zapraszam na bazarek:[/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241938-Akces-Dla-zwierz%C4%85t-%C5%9APIW%C3%93R-DLA-PSA-EUKANUBA-Na-sp%C5%82at%C4%99-psich-d%C5%82ug%C3%B3w-u-weta-Do16-04-g22?p=20689046#post20689046[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']zapraszam do udostępniania [B]TRUFLI[/B] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.311470235647989.1073741842.100003550449356&type=1[/URL] znalazłam na wątku zdjęcie takiej suczki o imieniu Alma [IMG]http://s23.postimg.org/ympm1926j/alma.jpg[/IMG] czy to jest Alma, która już znalazła dom? czy Alma2 vel Alba, która szuka domu? a tę suczkę ktoś pamieta? (Dorka vel Karmelka) - ona ma dom? [IMG]http://s17.postimg.org/i1343c8tr/dorka_karmelka.jpg[/IMG][/QUOTE] Alma vel ANDA wciąż szuka domu. Obecnie przytyła i zmężniała. Wygląda teraz tak: [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/483689_500026580044865_478556749_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/423391_500025423378314_1288122969_n.jpg[/IMG] Karmelka również czeka :( pomóżcie znaleźć im domy [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/17695_482821985098658_1372499818_n.jpg[/IMG] [SIZE=4][B] Przypominam, że ich albumy ze zdjęciami do obejrzenia znajdziecie tutaj: [url]https://www.facebook.com/pages/Zwierzaki-do-adopcji/210088882371971?ref=hl&sk=photos_albums[/url][/B][/SIZE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zgadza się. Biały już w Olkuszu. Bardzo wystraszony. Chowa się za budami :( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']przy tym zdjęciu Karolina N. napisała, że już go nie ma[/QUOTE] Tak tego nie ma. A ten drugi o którego pytaliście- czarny z bródką wciąż jest. Siedzi w strasznie małej klatce już od lipca. Nikt go nie wyprowadza(był tylko wyciagnięty do zdjęcia). Siedzi na metalowej podłodze, więc gdy było zimno i ogromny mróz to zapewne wychodził z budy tylko po to żeby się załatwić i szybko wracał. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://farm9.staticflickr.com/8375/8570750938_d1508dcc6e_z.jpg[/IMG] To się okazał jednak samiec. Przedostaje się do klatki haskich... zobaczymy jak długo..zanim go nie zagryzą. Ma ok 4-5 kg. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czy ja wklejałam rozliczenie Barbórka, tyle się dzieje, że już nie pamiętam.Więc wklejam : [FONT=arial]mail od missieek z dnia [B][COLOR=#ff0000]03.03.2013:[/COLOR][/B] psu zrobiły się trzy nie za duże placki bez sierści, na razie wet zalecił smarować miejscowo maścią na grzyba co też robię, sierść zaczęła w tych miejscach rosnąć, choć bardzo powoli poza tym Barry jest bardzo radosny, uwielbia się bawić piłką, dogaduje się z wszystkimi psiakami ale nie odebrałam ani jednego telefonu w jego sprawie może warto odnowić mu ogłoszenia? proszę o udostępnianie go na fb [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.451296578251199.120565.210088882371971&type=3[/URL][B] mail od missieek z dnia [COLOR=#ff0000]01.04.2013[/COLOR][/B][/FONT] [COLOR=#500050][FONT=arial][/FONT][/COLOR][FONT=arial]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/FONT][COLOR=#500050][FONT=arial] [/FONT][/COLOR][FONT=arial]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie 351 zł hotel grudzień (27 dni) 403 zł hotel styczeń 364 zł hotel luty[/FONT] [FONT=arial]403 zł hotel marzec [/FONT][FONT=arial]= 1636 zł[/FONT] [COLOR=#500050][FONT=arial] WPŁATY 400 zł Marta --luty 224 zł bazarek Justyna Lipicka 228,18 zł bazarek missiaa = 852,18 zł [/FONT][/COLOR] [FONT=arial][B]stan na dzień 01.04.13 to: -783,82 zł[/B][/FONT] [FONT=arial]Nadal zero telefonów do mnie o niego[/FONT] [FONT=arial]placki bez sierści, o których pisałam nadal nie zarosły (jeden największy tylko zarósł), ale nie pojawiają się nowe[/FONT] [FONT=arial][FONT=arial]dostaje teraz lek na odporność, ale jak nie pomoże to warto mu podać profilaktycznie Advocate lub Stronghold Oraz kilka aktualnych zdjęć: [/FONT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-u1o4lBhC6Fg/UVoA9gDfyXI/AAAAAAAAA3Q/QCU1RKeSLF8/s512/barry80.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-50YmHOsPEIU/UVoBCvhrJ7I/AAAAAAAAA3Y/GTv8bZed6mc/s512/barry81.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-A_LcCTEWjgU/UVoBGt45khI/AAAAAAAAA3g/QHiC42N75Yc/s512/barry82.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rF5sGdulG4A/UVoBKp3gzzI/AAAAAAAAA3o/Ty7-B0PwxVc/s512/barry83.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HBq2Qjox4IQ/UVoBPff68-I/AAAAAAAAA3w/Jaq_boUFaVU/s512/barry84.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-r89Vwfn7tMg/UVoBShOMcxI/AAAAAAAAA34/P0bZxrYGkdw/s512/barry85.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=arial] [/FONT] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] Swoją drogą, zastanawiałam się nad przeznaczeniem tej serwetki na bazarek. Jak wam się podoba?[/QUOTE] Przepiękna. Myślę, że byłby to hit na bazarku. Sama bym taką chciała. Zapewne dużo osób by walczyło o nią w licytacji do samego końca bazarku :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']missia pisałas na transportowym ?[/QUOTE] Jeszcze nie pisałam, bo muszę jeszcze o coś dopytać i pewnie jutro napiszę :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#b22222]Poszukiwany transport dla szczeniaka do Wrocławia. Gdyby obiło wam się o uszy, że ktoś jedzie w tamtą stronę dajcie znać. Proszę.[/COLOR][/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bibiś:) [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/733775_498718830175640_1658363944_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/526459_498718836842306_44113413_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484698_498718673508989_1362408131_n.jpg[/IMG]