[quote name='kasia14']Zdjęcia dodane do 1 postu ;)
Misiuniek
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5484/p12001039912282.jpg[/IMG]
Musimy coś wymyślić:(. Puszek był już raz na boksach ogólnych, gdy nie było jeszcze tak zimno, ale szybko wylądował w budynku po tym jak został pogryziony przez innego psa:([/QUOTE]
Wyślij mi tekst i zdjęcia na [email][email protected][/email] będziemy pilnie szukać! Mąż tez obiecał pomóc!