Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ja już w tym miesiącu zaszalałam psiowo - mam nadzieję że Madallena wynegocjuje zaplatę za Novę na pocz lutego - to ja chętnie!
  2. Ja bym takim dala chętnie kopa w...................... a nie psa:placz:
  3. Szczęście że Nova się ustrzegła!!!!!!!!1
  4. tfu cholera z takimi " właścicielami":angryy: Czarno widzę los tego psiaka:-(
  5. No bo Kostek mieszka w Warszawie.
  6. A ile kosztowałaby przesyłka do Kostek - do Warszawy ? Nie wiesz może?
  7. Auć! To może też tribiotikiem? to ładnie goi.
  8. Bo mają nareszcie człowieka którego pokochały!! Gdyby mogły to by się pewnie przylepiły do Ciebie! cieszę się, że lapiny Frytki lepiej! A Twoje stopy?
  9. No właśnie! Nużeniec - te okulary , świerzb albo alergia.
  10. Badania jak najbardziej popieram, ale łysienie na tle tarczycowym nie swędzi! I te " okulary wokół oczu" Oj!!!!!
  11. Oj poczekaj jeszcze!!!!
  12. A świerzbowiec już wyleczony?
  13. Dzięki za Koruniowe zmiany! Figuniu a za Bubę poszłooo!
  14. Ważne gdzie jest Sunieczka!
  15. A to " U nas " jest w jakiej miejscowości?
  16. Ano, ano! I jeszcze u starszych psiaków sucha karma nawet najlepsza - nawet ta przeciw kamicy - jest niewskazana - bo i serca często mają słabsze.
  17. A gdzie Ona jest?
  18. Kostek pewnie w robocie
  19. Nie martw się, mnie tez sąsiedzi sobie paluchami pokazywali:mad: Opracowałam system - nogą przydeptuję smycz i szybki skłon - podstawienie i...... Ha - Sukces!
×
×
  • Create New...