Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Śliczna Szpicunia Dosia szuka Człowieka do pokochania OD ZARAZ!!!!!!
  2. Niech któraś Cioteczka ponowi zdjęcia!!!! Proszę!!! Takie śliczności jak On - czekają!!!!!!
  3. Mega Jamnior z przeuroczym pysiem i wspaniały kumpel czeka na LUDZIA!!! PILNIE!!!
  4. Powtórzmy zdjęcia!!!! Takie cudo na pewno kogoś zachwyci!!!!:multi:
  5. Orzeszek - jak puszek dmuchawca - czeka na dom!!!!!
  6. No, Cyganku!! zaszczekaj!! Obudź Domek i Cioteczki też!!!;)
  7. Cioteczki!!! Która będzie taka kochana i zmajstruje Płaczusiowi Allegro???
  8. Rozmawiałam przed chwilą z wiosną jest kolejka - ale nie duża - ale tylko na boks - na miejsce w domu trzeba by czekać dłużej. W kolejkę go wpisze, ale co teraz!!! :-(
  9. Petrusia ma już własny watek!!! Założony grzecznościowo przez Koperek !!!!
  10. Czekam na zdjęcia!! Dobcia Petra jest wysterylizowana - zrobił to właściciel "hodowli" po czym oddał psa do schroniska - Petra została adoptowana po czym pod groźbą oddania jej tam ponownie "wciśnięta" Starszemu Panu, któremu jest jej żal, ale nie radzi sobie z jej niechęcią wobec swoich trzech kotów na które Petra poluje. Nie może więc mieszkać z Nim, a w stodole, gdzie musi sypiać - jest zimno!!! Sunia jest kochana i ucywilizowana !!! Szuka pilnie DOMKU!!!!!
  11. Bao Mikrokrówko - trzeba ci chyba kodeks ruchu drogowego kupić!!!
  12. I w jego stanie rozpaczy konieczne!!!!!
  13. Kacperek ,pocieszny optymista po przejściach szuka Swojego Własnego Człowieka!!! Do kochania!!!!!!
  14. Już pisałam, ale napiszę ponownie: kary przewidziane w istniejącej ustawie SĄ!!!!! Problem w tym, że ani policja -vide - cytowana wypowiedź policjanta z Lublina, ani niestety sądy nie stosują w orzekaniu surowych - zawartych w ustawie kar!!!! projekt ustawy obywatelskiej niczego tu nie zmieni!!! Ważna jest taka presja społeczna, która okaże się nie do zignorowania przez policję i sąd!!!!!
  15. Ludź się MUSI znaleźć!!! Ludzie!! Halo!!! Ale do czasu kiedy ten Właściwy nie usłyszy fajnie byłoby żeby aż tak bardzo nie cierpiał!!!! Cioteczko Isaadora - a co u Murki - dałoby się znaleźć kawałeczek miejsca na małej podusi w hoteliku???????:crazyeye:
  16. To może ktoś się podejmie zrobienia ????- ja nie umiem!! ale chętnie przekażę trochę atrakcyjnych, firmowych rzeczy!!
  17. Max zawiadamia wszystkie zainteresowane Cioteczki że : sypia brzuszkiem do góry!!!!! A ten wstrętny kaszel " od serca" minął jak paskudny sen!!!! :loveu::loveu:
  18. Taaaki cudny PIESIO!!!!!!!
  19. Wystarczy popatrzeć na ten wspaniały pysio i mądre oczy!!!!
  20. Cyganek - słodki maleńtas poszukuje kochającego DOMU!!!!
  21. Taka piękna maciupcia Psiunia do kochania!!!!! Domek POTRZEBNY!!!
  22. Maleńki Lisek już DWA LATA w schronisku!!!
  23. I zbiórkę na hotelik zrobić !!!!!!
×
×
  • Create New...