-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
A on przytulaśny czy raczej gryźny ? A jak na inne psiaki?
-
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Talcott replied to terra's topic in Już w nowym domu
Też w to gorąco wierzę - bo cudne Piesie!!!! -
Piękny doberman o pięknym charakterze- happy end
Talcott replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Suczką zaopiekował się starszy Pan, ale nie może trzymać jej w domu - ona nie toleruje kotów. Sunia potrzebuje pilnie dobrego domu!! Pomocy cioteczki. Bliższe dane opiekuna podam na pw - ja nie umiem stworzyć banerków - sunia mieszka w okolicach Wolina!!! -
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Talcott replied to terra's topic in Już w nowym domu
Mój osobisty już -Mielecki punio podbił moje serce zupełnie !!! Jest super mądrym, radosnym psem!!! I nawet moje dwa Jamnicze Starusie go lubią!!! -
Napiszcie trochę o nim!! Jaki ma charakter????
-
Wczoraj byliśmy u kardiologa - leki działają świetnie - jest wyraźna poprawa obrazu EKG co i bez tego widać - dziarsko drepcze z podniesionym łepikiem, wszystkim sie interesuje i jest żwawy. Bierzemy krople na zaćmę i leki na watrobę - też jest lepiej- wczoraj było pobieranie krwi a dziś wyniki. Z tą zaćmą niewiele da się zrobić - ale widzi jeszcze całkiem dobrze - znakomicie łapie chrupki!!! Chodzą z Majcią na podwójne smyczy i wyglądają naprawdę dostojnie.Teo polubił ich oboje a i para ich Jamniczych Dostojności łaskawie go aprobuje!!!
-
Nie ma za co !! Przykro mi żem gapa i nie umiem zdjęć zamieścić. A chłopak taki Cudny!!!!1
-
Wysłałam tylko posta na Jamniczym Forum w jego sprawie!!! Moze znajdzie się jakaś Jamnicza Ciotka bieglejsza w tym!!!
-
Tylko ja nie umiem!!!!! Nigdy tego nie robiłam!!!!
-
Oj !!! Koniecznie trzeba pokazać wszystkim takie Cudo!!!!
-
Jejciu! Gdybym nie była tak zajamniczona!! Toż to przecież cudo!!!! A może Go tak na Allegro , Adopcje Org i Jamnicze forum!!!!! Przecież on jest wspaniały!!!!
-
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Nie zostaną!!! Mój Doberman wyszedł z nużycy - otwierały się rany - wręcz paskudne - a potem wyglądał jak " zrobiony " z jedwabiu. Uszy do góry!!! -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Oj na pobyt Tofika - ale to jakaś Sunia ma być w Hoteliku - nie znam calego tematu- ale pomogę !!! -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
No to do dzieła Cioteczki !! Na pw poproszę dane - może te same co wcześniej?? z deklaracją zobowiązania do przelewu kwoty co miesiąc - tak będzie najlepiej!!! Zachęcam do takiego trybu niech każdy da jakiś grosik i uzbiera się dla Malucha!!! -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Chcę wyrazić takie zobowiązanie - na co miesiąc! -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
To może rozpiszmy coś w rodzaju " prenumeraty" na pokrycie kosztów tego hotelu - jeśli jest OK?? A jest?? -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Dajcie znać - najlepiej zaraz czy to co jest starcza-- mówię o finansach!!!! -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Grosik doszedł??? Cioteczka czuwa i jeszcze wyśle!!! -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Toczeń nie jest nieuleczalny!!!! -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
To jednak mocno wygląda na nużycę - ale to nie wyrok!!! Miałam kiedyś szczeniaka dobermana - umarł nam mając 12 lat - miał nużycę - wyglądało to właśnie tak!!! Wyszedł z tego!! i nasz Maluch też wygra!!!! Do boju Cioteczki !!! troszkę wysłałam i wyślę jeszcze trzeba nam Cioteczek i zapału!!!