Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. A on przytulaśny czy raczej gryźny ? A jak na inne psiaki?
  2. Też w to gorąco wierzę - bo cudne Piesie!!!!
  3. Suczką zaopiekował się starszy Pan, ale nie może trzymać jej w domu - ona nie toleruje kotów. Sunia potrzebuje pilnie dobrego domu!! Pomocy cioteczki. Bliższe dane opiekuna podam na pw - ja nie umiem stworzyć banerków - sunia mieszka w okolicach Wolina!!!
  4. Mój osobisty już -Mielecki punio podbił moje serce zupełnie !!! Jest super mądrym, radosnym psem!!! I nawet moje dwa Jamnicze Starusie go lubią!!!
  5. Pomóżcie Cioteczki Jamnissetowi z Sochaczewskiego schroniska - trzeba go poumieszczać tu i tam !! Ja nie umiem!!! A chłopak jest cudny!!! Jamnisset - na dogo.
  6. Napiszcie trochę o nim!! Jaki ma charakter????
  7. Wczoraj byliśmy u kardiologa - leki działają świetnie - jest wyraźna poprawa obrazu EKG co i bez tego widać - dziarsko drepcze z podniesionym łepikiem, wszystkim sie interesuje i jest żwawy. Bierzemy krople na zaćmę i leki na watrobę - też jest lepiej- wczoraj było pobieranie krwi a dziś wyniki. Z tą zaćmą niewiele da się zrobić - ale widzi jeszcze całkiem dobrze - znakomicie łapie chrupki!!! Chodzą z Majcią na podwójne smyczy i wyglądają naprawdę dostojnie.Teo polubił ich oboje a i para ich Jamniczych Dostojności łaskawie go aprobuje!!!
  8. Nie ma za co !! Przykro mi żem gapa i nie umiem zdjęć zamieścić. A chłopak taki Cudny!!!!1
  9. Wysłałam tylko posta na Jamniczym Forum w jego sprawie!!! Moze znajdzie się jakaś Jamnicza Ciotka bieglejsza w tym!!!
  10. Tylko ja nie umiem!!!!! Nigdy tego nie robiłam!!!!
  11. Oj !!! Koniecznie trzeba pokazać wszystkim takie Cudo!!!!
  12. Jejciu! Gdybym nie była tak zajamniczona!! Toż to przecież cudo!!!! A może Go tak na Allegro , Adopcje Org i Jamnicze forum!!!!! Przecież on jest wspaniały!!!!
  13. Nie zostaną!!! Mój Doberman wyszedł z nużycy - otwierały się rany - wręcz paskudne - a potem wyglądał jak " zrobiony " z jedwabiu. Uszy do góry!!!
  14. Oj na pobyt Tofika - ale to jakaś Sunia ma być w Hoteliku - nie znam calego tematu- ale pomogę !!!
  15. No to do dzieła Cioteczki !! Na pw poproszę dane - może te same co wcześniej?? z deklaracją zobowiązania do przelewu kwoty co miesiąc - tak będzie najlepiej!!! Zachęcam do takiego trybu niech każdy da jakiś grosik i uzbiera się dla Malucha!!!
  16. Chcę wyrazić takie zobowiązanie - na co miesiąc!
  17. To może rozpiszmy coś w rodzaju " prenumeraty" na pokrycie kosztów tego hotelu - jeśli jest OK?? A jest??
  18. Dajcie znać - najlepiej zaraz czy to co jest starcza-- mówię o finansach!!!!
  19. Grosik doszedł??? Cioteczka czuwa i jeszcze wyśle!!!
  20. A może popracowalibyśmy nad czymś w rodzaju dekalogu dla właścicieli starszych Jamników??? może byłoby to coś sensownego??? Max był pewnie kochany - ale - jak zobaczyłam jego serce na RTG to mało nie wrzasnęłam!!! Zróbmy coś - to będzie lepsze niż - słowa, słowa , słowa.....
  21. To jednak mocno wygląda na nużycę - ale to nie wyrok!!! Miałam kiedyś szczeniaka dobermana - umarł nam mając 12 lat - miał nużycę - wyglądało to właśnie tak!!! Wyszedł z tego!! i nasz Maluch też wygra!!!! Do boju Cioteczki !!! troszkę wysłałam i wyślę jeszcze trzeba nam Cioteczek i zapału!!!
  22. Cioteczki a co z tym kontem dla Tofika - szczeniaka - on chyba przecież Lodzi wiec znacie sprawę!!! Na maila poproszę!!!! bo nie wiem czy pw umiem odebrać - jam debiutant
  23. Her Majesty Majusia jest bezwzgledna w egzekwowaniu swoich praw !! Teo szybko zrozumiał, że molestowanie Jej Ekscelencji "nie przejdzie"
  24. Max ma e sierstkę bo Majusia już miała!! A Morii wygryzie porcięta jak się dowie o użyciu słówka "kilkunastoletnia"
×
×
  • Create New...