Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Baaardzo samotny Psiak w POSZUKIWANIU LUDZIA!!!! Mały uroczy psiaczek szuka domu!!!!
  2. A Orzeszek - Puchate Cudo - czeka!!! Hooop!!!
  3. Zgadzam się z Ulką18 - że trzeba ich napiętnować!! Nagłaśniać sprawę jak się tylko da - lokalnie też - jak mamuncie tatuśkowie takich ........ będą się wstydzili wyjść z chałupy to dopiero dobiorą się do synciów. lokalny ksiądz też mógłby sporo tu pomóc - wiecie co znaczy taki tekścik z ambony!!!!!
  4. Dobermanka Petra pięknie chodzi na smyczy, jest przyjazna wobec innych psów!!!!
  5. A może chociaż jakąś zbiórkę na hotelik ??? :crazyeye:
  6. Warto by powtórzyć zdjęcia Cyganka!! To z postu Anielicy - jak Cyganek siedzi - jest wspaniałe!!! Co z bazarkiem Cioteczki - robi ktoś???? :crazyeye:
  7. Hoop w górę!! Niech wszyscy zobaczą jaki piękny piesio czeka!!!
  8. Hyc na górę Psiulku!! A on ogłaszany gdzieś???:roll:
  9. Ptaszkowie już zaczynają śpiewać!! Hoop do góry!! Czy ktoś :roll:robi może bazarek dla Cyganka?
  10. Miłośnicy DOBKÓW!! Pomóżmy Petrze znaleźć dom przed zimą!!!!!
  11. Dzięki!!! Hoop śliczności!! Ciotka nie krezus, ale troszkę wyskrobie!
  12. Zostawić tego nie można ! Sady muszą czuć presję społeczną - wtedy takie bestialstwa nie będą się kończyły - niu! Niu! Co do poprawczaka - to zgubne - byc może - ale bezkarnośc demoralizuje najbardziej!!!!
  13. Dzięki!!!!! :loveu::loveu::loveu: Wyślę jak tylko dostanę!!! J
  14. Sunia Dobermanka Petra 7 letnia - zrównoważona, piękna i bardzo przyjacielska PILNIE szuka DOMU!!!! Zaopiekował się nią bardzo starszy Pan, który niestety nie może jej trzymać w domu - Sunia nie toleruje kotów!!!! Zima nie tak daleko!! Dobermany marzną !!!! Pomóżmy jej znaleźć DOBRY DOM!!!! Zdjęcia Suni wkrótce!!
  15. Dzięki !!!! Zdjęcia będę mieć - ale poproszę Cię jeszcze o pomoc! Wstawisz je? Ja nie umiem!!! Dobrze???
  16. Kiedy jam debiutant na dogo i nie umiem!!! A chciałabym pomóc Suni - więc może ktoś zrobi ten wątek!!!
  17. Abo one się dadzą niewyczochrać!! Ale wyczochram od Cioteczki!! Dzięki! Myślę i myślę komu by go do serca przykleić....
  18. Jejuńciu!! Serce mi się łupie na kawałki!!! Tak wyszło, że mam już dwa emeryty - przygarnięte i trzeciego facecika troszkę młodszego - :-( nic mnie tak nie rusza jak niedola takich starusiów!!!
  19. Oj !! Niech ktoś pomoże Dobermance!!! Sunia musi znaleźć dom przed zimą!!! PILNIE!!
  20. Moje dwa Jamnicze Ichmośice - w pewnym... wieku dla jedzonka gotowe sa stac na tylnych łapinach i nosem stracac miseczkę ze stołu!!! specjalnie stawiam żeby zapewnic rekreację Hi Hi!! A sobie widowisko!! Trzeci - jest jeszcze troszkę nieśmiały - ale mu przejdzie niebawem!!:loveu:
  21. Ale napiszcie Cioteczki coś więcej o nim!!
  22. To wielka prawda - że masz jednego Jamnika - i od razu chcesz więcej - ja mam już trzy - najgorzej latem - bo obydwa włażą całe!!! - pod kołdrę - i grzeją jak termofory!!! - ale widocznie po pewnym czasie serce Pańci albo Pańcia przybiera kształt Jamnika i zaczyna się myśleć o czwartym!!
  23. I nikt nie chce takieeego Cuda!!! Wierzyć się nie chce!!!!!:shake:
×
×
  • Create New...