Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Hej Cioteczki!!! Zdjęcia PROSIMY!!!! Niech wszyscy zobaczą to cudo!!!!:multi::multi:
  2. Dzięki!!!!:loveu::loveu::loveu: Cioteczko Neczko!!!!! Teraz będę ciagać Kiziunię ze sobą gdzie się da!!!
  3. Jejciu!!! A zdjęcia z tej kąpieli????? I po???:crazyeye:
  4. Zobaczcie jaki jestem wspaniały!!!!:lol:
  5. A jak wielkie jest serce PSA !!! ktoś niegłupi powiedział, że - Psy są ambasadorami człowieczeństwa w nieludzkim świecie ....
  6. Taki szlachetny Pies z klasą to po prostu brylancik!!!!!
  7. Oj wiem coś o tym!!! Dlatego Płaczuniowi potrzebna TAKA JEGO WŁASNA OSOBA!!!!!
  8. DZIĘKI!!!!!:loveu::loveu::loveu: Natychmiast dam znać - będą w poniedziałek pewnie!!!!
  9. Baardzo chciałabym Kiziowy bannerek ale nie umiem go wstawić - pomoże mi ktoś????:roll:
  10. Ja dla domku Kizi WSZYSTKO!!! Nawet stanę sie artystką- opanuję grę Na flecie - by się DOMEK znalazł przecie!!!
  11. Drogie Ciotki, chcę zapewnić, że jak Talcott się rozrzewni, jak się Domek znajdzie - zręcznie ciotka zrobi konkurencję - Małyszowi czy tam komu.. Byle Kizia w WŁASNYM DOMU!!!!:loveu:
  12. Ale tylko ten, kto miał kiedykolwiek Starego Psa - wie ile w nich Mądrości i Serca !!!
  13. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10441192#post10441192[/url] to link Dobermanki Petry!!!:multi:
  14. Wystarczy spojrzec na ten pyszczek żeby zrozumieć JAK ON CZEKA!!!!!:-(
  15. Kacperek tęskni za Swoim Człowiekiem!!!!;););)
  16. Bao - Wspaniały Psiak - Można sie zakochać na zabój!!!!!
  17. Kizia pięknie Cioteczce dziękuje!!!! A Talcottowa sforka też dołacza buziaki!!!
  18. Piesio do przytulania, na kanapę i spacerki !!!! Zobacz!!!!!!
  19. Pocieszny rudy Psiak - Lisek - wielkim sercem CZEKA!!!!!!
  20. Powtórzcie Cioteczki zdjęcia Pikunia!! On cudny taki!!!!!;)
  21. Parafie ?? Najlepiej z Biura nr TP!
  22. Hoop Kiziu do góry tak wysoko jak będę skakać jak znajdziesz DOMEK!!!!!:lol:
  23. Warto byłoby także napisać list otwarty do Sądu - opublikowany w gazecie - by ze względu na szczególnie bulwersujący charakter czynu i jego okrucieństwo Sąd postępowanie toczyło się jawnie!!!
  24. No i dlatego doskonały!!!!! Cała Jamniczość w większym ciałku - nie musi miec Chłopak kompleksów kurdupla!!!!:loveu:
×
×
  • Create New...