Czekam na zdjęcia!! Dobcia Petra jest wysterylizowana - zrobił to właściciel "hodowli" po czym oddał psa do schroniska - Petra została adoptowana po czym pod groźbą oddania jej tam ponownie "wciśnięta" Starszemu Panu, któremu jest jej żal, ale nie radzi sobie z jej niechęcią wobec swoich trzech kotów na które Petra poluje. Nie może więc mieszkać z Nim, a w stodole, gdzie musi sypiać - jest zimno!!! Sunia jest kochana i ucywilizowana !!! Szuka pilnie DOMKU!!!!!