-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Ustalcie jego nowy numer !!!!!!
-
Mam dwa psy - obydwa w wieku 14 i 15 lat -dziesięć lat to nie powód by go zabić!!!!
-
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
Talcott replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Cioteczki - uaktualnijcie - jak z kasa na leczenie????:crazyeye: -
Piesio jest WYJĄTKOWO PIĘKNY!!!!!!
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Cyganek - psia o zniewalającej urodzie!!!!! -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu'][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9619/dzekixf7.jpg[/IMG][/quote] Takie cudo czeka na dom!!!!! -
Jest taki maleńki i marzy tylko o jednym!!! O człowieku do kochania!!!!!!
-
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']ojoj... ja nie nadążam :([/quote] No to wyjaśniam: ja też robię to con amore - z miłości do Dobciów - prosił mnie ów starszy Pan - którego "obdarowano" sunią - kontakt mam telefoniczny- zdjęcia nadejdą pocztą - taką zwykłą - dyr..dyr... ludzie 80 letni rzadko używają komputerów i netu. :loveu:Czekamy!!!!! -
[quote name='Koperek']Nawet nie wiem, co napisać. Pierwszy raz przedstawiam takiego maluszka! Po prostu... ...[SIZE=4]MACIUPEŃKIE MANIEŃSTWO!:-( [/SIZE] Siedzi w schronie przestraszony, jak nieboskie stworzenie. Inne psy się wydzierają, a bidaczek skulony pod ścianą boksu, żeby mu doopki nie podskubały:-( Taki dziubek, że serce się kraje :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/188/7e0ee8c59c027abd.jpg[/IMG][/URL] Siedzi, jak pokraka- ale nic dziwnego- ze strachu to różne rzeczy się robi... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/f34b0f1a26560db0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/53c9294ce9133fd2.jpg[/IMG][/URL] Cały czas podnosi nóżki- raz jedną, raz drugą- jakby nie był przyzwyczajony do chodzenia po zimnym, mokrym betonie :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/181/ed99abb9f78b5eed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/187/b56be617aca6a1e7.jpg[/IMG][/URL] [U][B]Ogłoszenia, jakie ma:[/B][/U][LIST] [*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=334459329[/URL] [*][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113594_maciupenkie_manienstwo.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113...anienstwo.html[/URL][/LIST][/quote] Jest taki maleńki i zagubiony!!!!!!
-
/okolice Piły/ Prawie jamniczek SCOOBY w schronisku! adoptowany
Talcott replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szczurosława'][B]SCOOBY [/B]Niespełna roczny ,jamnikowaty psiak.Łagodny zarówno do ludzi , jak i innych psów.Aczkolwiek troszke nieśmiały.Gdy już oswoi się z nową sytuacją zaczyna biegac jak to szczeniak.Scooby waży ok.8 kg.Jest czarny z białą łatką na piersi i brązowymi prześwitami na głowie i uszach. Kontakt w sprawie Scooby'ego: 603 224 392 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg:9842331 [IMG]http://i32.tinypic.com/9r12eu.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/15qogf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2m2gn0h.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/4sfql5.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/m9vg9w.jpg[/IMG][/quote] Taki piękny Piesio czeka na DOM!!!!!!! -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1561/cyganekfg2.jpg[/IMG][/URL] Trudno się oprzeć takiemu spojrzeniu! Doku, dojrzyj wreszcie te oczy![/quote] Podnosi maleńką łapinę - mogę Ci podarować tylko siebie...Chcesz??? -
[quote name='SZPiLKA23'][CENTER][COLOR=Red][B]KIEDY KOLEJNY PIES ZAMYKA SWOJE OCZY[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]MAM OCHOTĘ UCIEC W ŚMIERĆ RAZEM Z NIM[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]UMRĘ JEŚLI JESZCZE RAZ CZŁOWIEK MNIE PRZEOCZY[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]I PRZEJDZIE OBOJĘTNY NA MÓJ BYT[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NIE ZNAM ZAPACHU TRAWY ANI SMAKU WOLNOŚCI[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NIE ZNAM RÓWNIEŻ LUDZKIEJ MIŁOŚCI[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]NAJGORSZA JEST SAMOTNOŚĆ POŚRÓD WIELU[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [B]BRUTALNA CODZIENNOŚĆ I ŻYCIE BEZ CELU ....[/B][/COLOR] [/CENTER] [B][COLOR=Black] Orzechowce w woj. podkarpackim są Schroniskiem bardzo trudnym dla zwierząt tam przebywających. Kizia nie ma tam szans na adopcje - ludzie w tych okolicach szukają psów do budy nie na kolana. Jest mała, wątła nie nadaje się do gospodarstwa ... teraz czy to jej szczęście czy pech? Nie potrafię odpowiedzieć - ona pragnie jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem, pomimo braku obojętności do niej, chwila uwagi przez człowieka wynagradza jej całe zło jakiego doznaje na codzień. To sunia, która potrafi kochać całą sobą, ma wielkie serce które będzie bardzo Cie kochać jeśli dasz jej szansę. Proszę ...... nie możesz zmienić świata ale możesz go zmienić dla Kizi - pomóż .....[/COLOR][/B] [B] Mała, roztrzęsiona, kupka suniowych nieszczęść. Totalnie nie wie czym sobie zasłużyła na swój los. Przecież kocha człowieka, jest cicha i grzeczna. To kolejna mała oaza spokoju na ludzkie kolana. Opis opisem ale nic nie zastąpi kontaktu z tą małą. Łezka do oka się ciśnie takie to małe i grzeczne. Sunia nie wiedziała czy kontakt z nami to coś dobrego czy złego, dlaczego ją łapiemy i zabieramy tak wysoko na ręce .... jednak nie broniła się, poddała się ufnie naszym zabiegom. Cud, miód, orzeszki! Wg nas ma jakieś 3-5 latka. Kiza zachowuje sie tak jakby przepraszała ze zyje, nie chce nikomu sprawiać kłopotów siedzi cicho wbita w kacik budy, tracąc powoli nadzieje ze ktoś ja wypatrzy pośród szalejących w około psów błagających o chwile uwagi, ona cicha traci nadzieje na swojego człowieka....[/B] [IMG]http://images31.fotosik.pl/165/ee097e6970602686.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/168/c28d220d202eda3a.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/169/ff17130d2e718427.jpg[/IMG] Kontakt do wolontariuszki [EMAIL="[email protected]"][email protected] tel. [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"]0608- 424-460[/EMAIL] Podaruj jej dom!!!! Ona czeka!!!!!!Jest taka piekna!!! Kizia przebywa w schronisku w Orzechowcach[/quote] Podaruj jej dom!!!! Ona czeka!!!!!!Jest taka piekna!!!
-
[quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://images34.fotosik.pl/311/9b657b7e2d1c5d22.png[/IMG] [/CENTER] [/quote] On tak cierpi!!! Podaruj mu Dom!!!!
-
[quote name='kikou']Piesek ok. 10cioletni, mały , milutki, łagodny, czarny z widoczną siwizną - biały krawat i końcówki łapek, gładkowłosy mieszaniec, został znaleziony ok. 14.05. Niestety nikt go nie szukal, nikt o niego nie zapytal, piesek zostal prawdopodobnie bezlitosnie wyrzucony..... O wyjątkowo ujmującym charakterze.Ciepły, pogodny, zapatrzony w przewodnika, przesłodki.. Zgadza sie z innymi psami... jako piesek starszy "nieadopcyjny" jest przeznaczony do uśpienia prawdopodobnie już na początku tego tygodnia, nie wiadomo dokladnie kiedy W kazdym razie zostało bardzo mało czasu!!!!! [IMG]http://images23.fotosik.pl/242/7f1229c014db6e57.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/243/c625124c9672a1f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/244/0de879310a2968fd.jpg[/IMG][/quote] Błagamy o do dla niego chą go zabić!!!!! Tylko dlatego ze ma 10lat!!!
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Talcott replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_'][CENTER][SIZE=6][COLOR=#b10047][B] LISEK [/B][/COLOR][/SIZE][LEFT][B][SIZE=4][SIZE=3]Lisek został podrzucony do schroniska w nocy, ktoś przerzucił go przez płot. Rano pracownicy schroniska znaleźli wystraszonego pieska w środku. Ten [COLOR=#0000b1]mały[/COLOR] rudy piesek jest pełen energii i siły. Ciągle chce biegać i skakać. Na smyczy ciągnie byle szybciej znaleźć się daleko od schroniska. Uwielbia spacery . W schronisku przebywa na codzień w małym kojcu wraz z 2 innymi pieskami, z którymi świetnie się dogaduje. Skończył właśnie [COLOR=#0000b1]5 lat [/COLOR]co dla psów małych ras oznacza początek dorosłości i długie życie przed sobą. A Lisek ma naturę szczeniaka . Jest wykastrowany i zaszczepiony [/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=4]. Czeka w schronisku na dom.. [/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=DarkSlateBlue]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=#004d1f][B] 0604-950-574[/B][/COLOR] [COLOR=#004d1f][B] 0515-242-723 [/B][/COLOR] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][B][SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=#004d1f][B][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=DarkSlateBlue] lub kontaktuj się przez dogo z _bubu_ lub Hund [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][CENTER] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8163/62400856vl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7411/65197216hh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1209/38609107lk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8622/83814201ev5.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/quote] Piękny psiak o miłym charakterze czeka!!!!! -
][quote name='luka1'][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6835/dscn0461xxzb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3716/dscn0463xxmz7.jpg[/IMG] Piękny , wesoły Bardzo chciałby być TWÓJ!!!! Wspaniały pies czeka
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Sliczne jamniorki czekają!!!!!