-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
To poproś!! Jemu przydałoby się wyróżnione !!!
-
Prawie Jamnik-MA DOM dziękujemu Talcott i osobom od transportu:)
Talcott replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Punia będzie potrzebowała opieki do zdjęcia szwów - i dnia transportu!! Co do Cioteczki - to ja jej nie znam! Czekam na Was!!!:lol: -
Potrącona przez samochód Harietta. Ostróda. Juz w nowym domku !!!
Talcott replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='ylonne']Jeszcze nie mogę w to uwierzyć.... Ale Hariettka znalazła domek w Ostródzie :lol::lol::lol::lol::lol:[/quote] Jeju Cioteczko!!!!! Mów wszystko!!!! -
[quote name='Wet-siostra']Witam Cioteczkę Agnieszka(Visenna)...:loveu: Dziękuję,że stanęłaś w mojej obronie!!!:loveu::loveu::loveu:Od razu mi lżej!!!:lol: CONAJMNIEJ dwie osoby psy na mnie wieszają,że jestem totalnie nieodpowiedzialna,pomagam na siłę i że w mojej sytuacji to w ogóle nie powinnam mieć psów na DT...:roll: Ale ja wiem,ile mogę...I wiem,że przecież nie zostanę sama-jesteśmy jedną,wielką rodziną...Ale proszę,Cioteczko,nie wychwalaj mnie tak...:oops: Wcale nie jestem taka extra...:shake: Zapomniałam Ci dać na drogę coś do picia i pół nocy spać nie mogłam,bo się zamartwiałam,że Ci się pić chce...:oops: Witam także Cioteczkę Ecci!:loveu:[/quote] Cioteczko Kochana na te " dobre rady" mam cytacik z klasyka: " nie powiem nawet pies cię ........ bo to mezalians byłby dla psa":evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
A ten powrót gdzie? Bo juz sie zgubiłam???/ -
[quote name='Agnieszka(Visenna)']Ktoś napisał, że 4 psy w domku to dużo.. i odczułam w tej wypowiedzi lekki podtext dotyczacy nieodpowiedzialnosci Wet-siostry.. to ja powiem tak.. [B]mamy z Ulv 7 psow w 2-pokojowym mieszkaniu[/B](moj Gustaw, Magdowy Paolo,wozkowa Aksa,dziadek Karmel ,Psotka i Pikulinka uratowane od uspienia, pogryziona Majka, ktora nie mialaby szans na przezycie w Schronie..).Ha, my to dopiero jestesmy nieodpowiedzialne ! A jednak praktycznie zaden z tymczasow, ktory trafil do naszego domu,nie zyl by dzisiaj,gdyby stalo sie inaczej.Jakos sobie radzimy- zarowno finansowo, jak i fizycznie-chociaz czasami jest ciezko.I nie zalujemy.Bo codziennie widzimy przed soba te wywalone jezory i usmiechniete oczy. To daje wiare.. utwierdza nas w przekonaniu, ze warto robic to wszystko,co robimy.[B]Wet- siostra to wspaniala osoba o wielkim sercu, bardzo goscinna.. emanuje z niej i jej domu tak ogromne cieplo, ze az przeszywa czlowieka na wskros.[/B]Niesamowita atmosfera milosci.. cos tak pieknego i zadkiego.. ze az mi dech zaparlo ;) i prosze mi sie tutaj jej nie czepiac, bo psami poszczuje, albo sama zagryze :cool3: Zaraz wrzuce zdjecia z podrozy.[/quote] Powiem jak za czasów Konfederacji Barskiej - Plwajcie Waćpanny na to!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
A domek nie przenocuje????:crazyeye: -
PRZEKOCHANY ALF ma dom u Bączek!! DZIĘKUJEMY!!! :)
Talcott replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Serce się kroi!!!:-(:-(:-( -
[quote name='Wet-siostra']Ale Lusia to w ogóle Dama...:evil_lol: Wystawiła łepek za drzwi,popatrzyła,pomyślała...:shake: W tył zwrot,na łóżko hop!!!:loveu: Mój TZ się śmieje,że teraz to chyba mu przyjdzie spać na kocyku...:lol: Bo łóżka przez psy zajęte...;)[/quote] Jak będzie grzeczny - to boczkiem się upchnie!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: