[quote name='anhata']wlansie przeczytalam............................zajebiscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))[/quote]
Ależ Cioteczko! Bo Ci buzię szarym mydłem wyszorujemy:evil_lol:
Co nie zmienia faktu,że wieści wspaniałe!!!!:loveu: