Nie zawstydzaj się tylko pamiętaj: [B]Jak Cię najdzie chęć do pracy to usiądź w kąciku i poczekaj aż Ci przejdzie[/B]!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='gallegro']Mam nadzieję, że to żart :cool3:
Jam Ci wujek jest ;)
Sorki Najwspanialszy Wujaszku!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Talcott nie żadna megiera
Też chce Nochala wspierać
Martwię się tylko czy mi
Gustu nie .... te rymy
i czy przypadkiem nie zacznę gustować w fioletach, tipsach i butach z czubami:placz::placz::placz::placz: