[quote name='gagata']Uważajcie,dzisiaj poniedziałek....skończcie z tym spożywaniem na wątku:evil_lol:[/quote]
Sama chyba dziś coś poważnie walnęła a teraz nauk udziela:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Natussiaa']Więc tak jeżeli nie znajdzie się właściciel tego teriera to pojedzie do Niemiec do Fundacji.
Dobermanka dzisiaj jest zabierana przez Fundację Dobermanów;)
A jamniś jest naprawdę przeuroczy:loveu: no i naprawdę wygląda na ''prawdziwego jamnika''.
Ma jednak problemy z jednym oczkiem..:-([/quote]
A jak on wobec innych psów???
[quote name='Margolka']Mundziu, widziałeś, cioteczka Talcott nie przychodzi do ciebie na imprezki:-(:diabloti:[/quote]
Ciotka się doczołga jak będzie trzeba:evil_lol::evil_lol::evil_lol: